Na vlastní pěstPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:21
Počet zobrazení:1 444
PUBG je týmová hra a je potřeba chovat se týmově. Jako tým…

Přepis titulků

Měli bychom jít na sever a zaútočit na ně ze západu. Jo, vyhnem se tak těm, co po nás stříleli. Nemůžem tam ale nakouknout? Potřebuju puškohled. - Já ti nevím, je to riskantní. - Je tam určitě několik týmů. Co ty, Rowane? Nemáš puškohled? - Ne, jen ten, co používám. - Ty vole, Rowane! Rowane, pojď zpátky za týmem. - Sbírám zásoby poblíž.

- Dva kilometry od nás. - Jak říkám, poblíž. - To není poblíž! - Rowane, okamžitě pojď za týmem. - Obcházím je ze strany. Ze strany? A koho tak asi? - No, nepřátele v tom areálu. - Jakém? No… V tom, kam máme namířeno. Rowane, mezi tebou a námi jsou tři areály. To není žádné obcházení. Vím, co dělám.

Tohle je profi strategie. Ale tomu bys nerozuměl, Bene. Hej, pojďte za mnou! Útočí na mě! - Překvápko. - Jsem v šoku. Pojďte za mnou! Honem! - Dostali mě. - A je to. - Pojďte za mnou. - Hned jsme tam. Pojďte za mnou! Honem! Dostali mě. - Rowane, nejdeme za tebou.

- Co? Proč ne? Nemáme šanci to stihnout. To je ale blbost. Utíkejte, to dáte. Super nápad. Vystavit se nepřátelské palbě během přes půl mapy. - Super, dík. - Pak nás sejmou ti samí, co sejmuli tebe. Musíme držet při sobě! To je důležité! Jo, Rowane, je to důležité. Honem, jdou mě dorazit. Honem! - Super, fakt paráda.

- No tak, neměli jsme šanci to stihnout. Kdybychom spolupracovali jako tým, tak by se to nestalo. Bez Rowana nám bude líp. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář