Načítání a Příliš mnoho nábojůPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:27
Počet zobrazení:5 398
Někdy chvilku trvá, než se v PUBG do světa načtou zbraně. Ale jak se mezitím zabavit? A kolik nábojů vlastně potřebujete?

Přepis titulků

- Zbraně se ještě neobjevily. - Jo, ještě se nenačetly. - Klasické PUBG. - Ale zlepšuje se to! Jo, je to parádní hra, je super. Až na občasný problém. Spíš častý. Tak jak to jde? Nemůžu si stěžovat. Skončil jsem v práci. - Co děláš?

- Jsem účetní. - Super, já markeťák. - Takže víš, jak to chodí. - Jo, osmihodinová pracovní doba. - Makáme jako fretky. - Přesně. Makáme jak fretky. Jo. Jo, videohry jsou super, přivedou člověka na jiné myšlenky. Přesně. Mám to teď těžké, takže… Jak to myslíš? Ale nic. Čekáme, než se načtou zbraně, jestli chceš, klidně to řekni.

No, když to chceš vědět, tak moje žena na tom není dobře. Je nemocná a celé dny trávím tím, že na to myslím a bojím se o ni. Ty bláho. Jediné, co mě přivede na jiné myšlenky, jsou videohry. Zní to, že ti na ní hodně záleží. To je hlavní. Myslíš na ni a na to, co potřebuje. To je super. Jo. Mám z toho špatný pocit, ale nic jiného dělat nemůžu. A herní komunita je skvělá.

Jsou tu super lidi jako ty. To mi pomáhá. Celá herní komunita je úžasná. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak říkala moje máma, nábojů není nikdy dost...

00