Nezacláněj!PUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:29
Počet zobrazení:1 753
Někteří spoluhráči prostě nejsou schopní nevlézt vám do rány…

Přepis titulků

- Máte dost zásob? - Jde to. - Hele, tamhle někdo je. - Kde? - Jo, budu střílet. - Nikoho nevidím. Do háje, Bene! - Co to mělo bejt, vole? - Sakra! - Čum, kam střílíš, vole. - Co? Vlezl jsi mi do rány. Takže ty teď střílíš spojence, vole? Co to meleš?

Říkal jsem přece, že budu střílet. - A tys mi pak vlezl do rány. - Zabíjíš spojence, vole? - Já… - Co? No nic, tak už to neřešme. Sleduj, kam střílíš. Do hajzlu. - Počkat, moment. - Co je? A mám tě, ty hajzle. Kde je? - Děláš si prdel, vole?

- Copak ti m*dlo, Bene? - Přestaň mě zabíjet, vole. - Můžeš si za to sám. Takže ty mě střelíš a pak mi řekneš, že si za to můžu sám? To od tebe není pěkný, vole. - Vole. - Střelil jsi ho. Vole. Můžeš přestat vraždit svůj tým, vole? - Někoho vidím. - Co to, vole? Zůstaň, kde jsi.

To dáš, vole. - Bene, je*e ti? - Takže za to zase můžu já, vole? Jo, vole. Můžeš si za to sám. Slyšíš, jak říkám: „Hele, nepřítel.“ Vidíš, jak mířím. A stejně mi pořád lezeš do rány! No, asi se neshodnem, ale já mám pravdu. Drž se ode mě pryč, ty jo! - Dobře.

- Dobře. Jo a můžeš mě oživit? Umírám dost zběsilým tempem. No jo. - Můžeš přestat, Alane? - Vole. - Je to dost zlý. - Že jo? Tak jo. Fajn. - Copak ti m*dlo, vole?

- Ty bláho. - Nevím, co na to… - To snad není… - Tak a dost. - Vole. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář