Odlet!PUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:29
Počet zobrazení:1 590
S některými věcmi není radno otálet…

Přepis titulků

- Tak jo, blíží se bariéra, musíme pryč. - Jasně. - Zkusíme skyhook? - Co to je? - Nevíš, co to je? - Ne. Je to takový balónek. A pak přiletí letadlo a vyzvedne tě. - Paráda, jak v Batmanovi. - Přesně. - A pak tě odveze do bezpečí. - Ty jo! - Paráda. To máme čas to tu probrakovat. - Ne tak docela. - Netřeba spěchat.

- Jdem na to. - Jdu na to! - Chvilku asi máme. Dobře, tak já to připravím. To bude parádička. Super. - Tak jo, tak pojďte. - Dej vědět, až to bude. - Už to je. Tak pojďte. - Super. Tak pak dej vědět. Už je to připravené. Vylezte ven. Tak já se ještě kouknu do téhle místnosti. A pak do téhle… A pak přijdem.

Dej vědět, až bude čas. Už je čas! Vylezte! Letadlo už letí! Jasně, ještě se tu trošku porozhlédnu… - Ale ne! Letadlo už letí! Honem! - No jo. - Pojďte se připojit! Letadlo už letí! - A co ten balón? Ten balón už je nafouknutý! Nafukuje se před příletem! - Polezte ven! - Super, tak pomalu pojďme. Žádné pomalu! Okamžitě pojďte sem! - Letadlo už letí?

- Jo, Bene! Dělejte, nebo vám uletí! Super, tak pojďme. Honem, Bene! Pojďte sem! Přestaňte to tam brakovat! Musíte se připoutat! Bože, uletí vám! - Uletí vám! Dělejte! - Tak jak jsme na tom? - A do hajzlu. - Aha… - To je na prd. - Jo. Mohl nás aspoň varovat! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář