Oživit, nebo ne?PUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:22
Počet zobrazení:1 483
Kdy je vhodná chvíle na to oživit vaše spoluhráče?

Přepis titulků

- Do hajzlu, dostali mě. Oživíte mě? - Zkusím se tam dostat. Vydrž. Krucinál! Mají mě pod dobrým úhlem. - Sejmuli mě už podruhé, krvácím! - Nemáte kouřový granát? - Bohužel. - Ne, nemám. - Krucinál. - Dělejte! Pojďme mě oživit! Adame, zůstaň tam, musíme je zabít. Děláte si srandu? Moje oživení je priorita! Tak dělejte! Adame, zklidni se, ty vole.

- Jdu ho oživit. Kryjte mě. - Dobře. - Au, au au! - Honem. Dělej. Fofrem. Pospěš si. - Honem, dělej, fofrem. - No jo už. Honem, šup šup. No tak dělej. - To bylo jen tak tak. Nemáš náboje? - Není zač. A ne. Do hajzlu, granát! - Dostali nás.

- Vyléčím se a jdu za váma. - Fajn. - Nemáš něco na léčení? Bohužel. Ku*va! Adame, oživíš mě? Jo, vteřinku. - Adame, oživ mě. - Jo, jenom je sejmu. Adame, co blbneš? Rowan je vedle tebe. Oživ ho. - Ještě to není bezpečné. - Co to meleš? Jsem vedle tebe. Oživ mě. Víš ty co?

Radši se vyléčím. - Neříkals, že nic nemáš? - Nic navíc, Rowane. Tohle je pro mě. Adame, pokud tě sejmou, tak je po nás. Oživ ho! Co to děláš, ty vole? Oživ mě! Klid, jste krytí. Zabiju je a pak vás oživím. Jasně, takže úplně sám sejmeš celý tým? - Jo. - Super. - Už je skoro mám.

- To je absurdní. Oživ mě, Adame. Jednoho jsem škrábnul. - Jednoho jsi škrábnul? - Jo. Super. Co si teď počnou? Přesně tak. Alan mi rozumí. Paráda, Adame. Fakt že jo. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář