Pátý člen týmu a Automatické obvazyPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:34
Počet zobrazení:5 233
Standardní velikost týmu v PUBG je čtyři. Ale dneska jich bylo pět… A pak takhle chcete někoho oživit, ale máte puzení se obvazovat a obvazovat a obvazovat…

Přepis titulků

Blíží se bariéra, musíme vypadnout. Hej, no tak, počkat. Odkdy je nás pět? - Co to meleš? - To je ale blbost. - Ne, hele, najednou je nás pět. - Absurdní. Jeden, dva, tři, čtyři pět. No do řiti. - To znamená, že jeden z nás… - Je podvodník. Ale kdo?

Kluci, pojďme si o tom rozumně promluvit. - Je to on. - Cože? - Jo, je to tak. - No jo, nepoznávám ho. Kdo je to? - Kluci, to jsem já, Ben. - Kluci, to jsem já, Ben. - Ty nejsi Ben, já jsem Ben. - Já jsem Ben! To by řekl podvodník! Zní to dost podezřele, pane. - Bene. - Pane. Kluci, no tak!

Hraju s váma PUBG už roky. Máme společně nahráno tisíce hodin. Nemáme společně všichni tisíce hodin? - Kluci… To budete věřit tady tomuhle? - Pojďte ke mně. Zpátky! Dál ani krok! - Ani se nehni, ku*va! - Zařaď zpátečku! Jeden z těch dvou je podvodník. No tak, Rowane. Rozhodni se správně.

Jako vždy. To pro mě moc znamená, Bene. Je super, jak pracujete na svém vztahu. Kluci, no tak! Vždyť nad mou hlavou doslova vidíte mé jméno! To je nepřímý důkaz. No tak! - To je nehorázné! - To je nehorázné! Takhle to říká Ben! - Však jsem to zrovna řekl! - Však jsem to zrovna řekl! Takhle zní Ben!

To je Ben! No tak počkat! Už vím. Tak. Zeptejte se mě na něco, co bych věděl jenom já. - Tak jo. - Fajn. Jo, to je ono. Super. Zeptám se tě na otázku, na kterou by znal odpověď jen Ben. - Super, paráda. - Jaké je… druhé křestní jméno mé matky? Co?

To nevím! Jak bych to měl vědět? Podezřelé! Tak jo, Bene… Co je moje oblíbená videohra? - Jdi do ř*ti! - PUBG! Jo! To je ono! - To je podvodník! - Kluci… Zabijte ho! Ne, pořád mě můžete oživit…

- Chcípni! - Bože, to byl děs. Bene! Málem jsme o tebe přišli. Málem jsme o tebe přišli. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář