Píchlá pneumatikaPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:34
Počet zobrazení:4 045
Pěsti plus pneumatika rovná se píchlá pneumatika. Prosté, že?

Přepis titulků

Fajn, můžem se jim vyhnout, když půjdem tudy. - Jo. - Tak jo. - Měli bychom jim propíchnout pneumatiky. - Jo, super nápad. Ne, počkej! To by bylo moc hlasitý. Už vím! Můžem do nich praštit! - Co? - Můžem do těch pneumatik praštit. Ne, já tě slyšel, ale co to meleš? Jak jako praštit? No můžem do nich praštit. Pěstma. Co to meleš?

Jak praštit pěstma? Můžeme naše ruce zatnout v pěst. A pak do tý pneumatiky praštit. Čemu na tom nerozumíš? Možná tomu, kdy bychom mlátili do pneumatiky pěstí. - To nedává smysl. - Proč jsi takový? - Máš o kolečko míň? - To nejde. - Tohle se děje furt. - Proč by to fungovalo? Vždycky mám pravdu a nikdy mi nevěříš!

Víš ty co, Rowane? Ukážu ti to. Dokážu ti, že to funguje. - Tak sleduj. - Fajn. Ty bláho, to je tak hrozně divný, že se nic neděje. Počkej si. - No tak, nech tý blbosti a pojď. - Šlo by to rychleji, kdybys mi pomohl. Bene, tohle nebude fungovat. A víš ty co? Pokud tu pneumatiku propíchneš svou pěstí, tak tuhle hru dohraju jenom ve spoďárech.

To je ale kravina… Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Burg: Jo, vtipný to bylo naposled u kapsy na koně. Od tý doby je to nuda.

00

Odpovědět

Mám pocit, že jejich řešení problémů typu píchlá pneumatika, nový batoh, případně dvojskok, kůň vs. sráz atd. z NPC mana už začíná být krapet ohraný...

90