Příšerný mikrofonPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:27
Počet zobrazení:1 805
S tímhle se fakt nedá pracovat…

Přepis titulků

Máte, co potřebujete? Chci helmu, ale žádnou jsem nenašel. Na to nemáme čas. Soupeři jsou ve vedlejším komplexu. Nemáš něco s mikrofonem? Spíš ne. Proč? No zní to totiž, jako bys byl v nějakém tunelu. - Sakra, fakt? - Vyřešíš si to? Je to hrozně rušivé. Jasně, zkontroluju si mikrák.

Díky moc. A co teď? Lepší? Ne, teď to zní, jako bys byl pod vodou. - A co teď? - Jako bys byl na míle daleko. Tak chvilku, dám si mikrofon blíž k puse. Teď to zní, jako bys měl mikrofon v puse. Netuším, kde se ten zvuk bere. - Kolik mikrofonů máš?

- Myslel jsem, že jeden. - Vypínám si tě. - Já taky. Říkal jsem, ať s Rowanem nehrajem, dokud si nespraví zvuk. - Proč jsi ho zval, Alane? - Proč za to můžu já? Je to tvůj kamarád. Ty jsi ho dneska pozval na PUBG. Pozval jsem všechny. - Tak ho vyhoď ze skupinového chatu. - To bude nepříjemné. Do toho. To zvládneš. - Udělej to ty.

- Ne. Tvůj kamarád, tvoje odpovědnost. Tak teď za to můžu já? Myslel jsem, že problém je Rowanův zvuk. Nemůžeš za to. Může za to Rowan. Zítra ho vyhodím ze skupiny. - Fajn. - Super. Tak se ho rovnou zbavíme? Venku je auto, tak ho vezmem a necháme ho tu. - Super. - Zapínám si zvuk. Taky.

Ty jo! Ty jsi úplně sám sejmul celý tým? Ty vole! Dobrá práce. Můžeme mu dát ještě šanci. Díky. - Kriste pane. - Tak a dost. - Čau. - Smůla. To jako fakt? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Oni by neslyseli jeho mikrofon a co rika, ale slyseli by strelbu.... :-)

20