Špatný granát a AdrenalinPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:28
Počet zobrazení:4 801
Dávejte pozor, co hážete! A hlavně pozor na to, co si pícháte!

Přepis titulků

- Do háje. - A sakra. - Jsi na bezpečné pozici? - Jo, myslím, že jo. - Pro jistotu tam hodím kouřový granát. - Fajn. - Ty jsi sem hodil granát? - Jo, kouřový. Ne, podle tvaru je to obyčejný ruční granát. Víš, co se stalo? V batohu mám kouřové granáty. - Ale nemám je připravené. - No, to je otravné. Otravné je hlavně to, že se odsud nezvládnu dostat včas.

Jasně. A já už ho nestihnu sebrat. Jasně. Takže kvůli tomu umřu. Jo, seš totálně v p*deli. - Otravné. - Sorry, kámo. - Tak já si vezmu, co potřebuju, a… - Ty neodejdeš ze hry? - Jsem v poslední šedesátce. - Přesně! - Nejsme daleko, můžeš odejít. - To je věc názoru. Taky jsem si to říkal proto, že můžeš za to, že jsem mrtvý.

No jakože… Do tohohle bych se pouštěl nerad. Přece se navzájem nebudeme obviňovat. Co se stalo, stalo se. Je to věc minulosti. Oba neseme kus viny. No podle mě za to můžeš ty. Ano, ale oba neseme kus viny. Já ten granát hodil, ale ty… Ty jsi byl tam, kde jsem ho hodil, takže za to může i tvá pozice.

No, tahle logika nedává smysl. Podle mě bude nejlepší, když budu pokračovat. - Nechceš odejít? - Hele, je mi to fakt líto. - To vidím. - Jsem z toho totálně v p*deli. Ale jediná možnost je vzít tvoje věci… Máš i jinou možnost. Odejít a začít znova. - Ale…

- No, to není úplně schůdná možnost. Jak jsem říkal, poslední šedesátka. Hodně štěstí, snad vyhraješ, ty šmejde. - Díky moc. - Hodně štěstí, ty hajzle. - Jo, pardon! - V pohodě. Drž se! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Může mi někdo vysvětlit ten adrenalin?

40

Odpovědět

Pomohl by odkaz na PUBG Wiki? https://pubg.fandom.com/wiki/Adrenaline_Syringe

V podstatě je to předmět, který ti za 6 sekund obnoví 100 % zdraví. Akorát vypadá tak, jak jej vyobrazili ve videu. Nevím jak ty, ale já bych si tenhle hnus ze záchoda nepíchal :)

60

Odpovědět

+XardassJak jinak léčit hetšot?

10