Spolupráce a ŠtědrostPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:28
Počet zobrazení:5 299
K týmovému vítězství je zapotřebí týmová spolupráce. A rozdělit se s členy týmu o výbavu, to je přece samozřejmost.

Přepis titulků

Tak jo, pojďte ke mně. Je čas na motivační řeč. Posledních pár her nám to úplně nešlo. Podle mě to je nedostatek spolupráce. Hrajeme jako čtyři sólisti v týmové hře. Nefunguje to, takže spolupráce je klíčová. - Taky jsem si všiml. - Jo, máš pravdu. Bene, pokud narazíš na nepřítele, neútoč sám, zavolej tým.

Čtyři na čtyři je lepší než čtyři na jednoho. - Pomůžeme ti. - Jasně. - Přijdeme ti pomoct. - Stačí říct. Jsem hrozně impulsivní, ale tak dobře. Adame, komunikace je klíčová. Pokud uvidíš nepřítele, nekřič: „Nepřítel!“ Označ ho na mapě. - Pokusím se. - Jasný. Rowane, nechoď hledat výbavu tak daleko jako doteď.

Takhle na dálku ti nemůžeme pomoct. Já jen nechci, abyste měli pocit, že vám beru věci. Díky moc, ale zůstaň poblíž. Když budeš blízko, pomůžeme ti. Jasně, budu tedy blíž. Jinak si to užijte. Spolupráce! Pojďme na to. Užijte si to! Hej, Rowane, co tu děláš? - Hledám výbavu víc poblíž.

- Tohle je můj dům a moje výbava. - Ale… - Vysmahni z mýho baráku! Co tu ku*va děláš? Proč mi kradeš výbavu, do p*dele? Jdi do ř*ti! Vysmahni! Ku*vadrát! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ti druzí se evidentně správně podělili 😃

50