Taneční soubojPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:2 182
V každé hře se to někdy zvrtne…

Přepis titulků

- Tak jo. - A jsme tu. Super. Hrozně dlouho jsem PUBG nehrál. Chyběla mi nějaká vážná taktická střílečka. Jo, přesně o to mi jde. - To se povedlo. - Jo. To jsem vždycky chtěl. Bravo. A pamatujete na ty tanečky?

Jo, ten mám taky. Kde je? A pak takhle… Jo, jo. - Kluci, hele. - Do háje. - Co to má bejt? - Ahoj. - Vypadají profesionálně. - Proč mají stejnokroje? No ty vole. - Jak to dělají?

- Asi pomocí skupinového tance. - Aha. - No ty jo. Co? Chcete, abychom… - Vyzývají nás na souboj. - Taneční. - Přijímáme. Připraveni? - Jo. - Jasně. - Jdem na to. Raz, dva, tři, čtyři… - Tenhle tanec neznám.

- Já mám jen tenhle. Jo. Jo. Jo. - A jo! - Tak. Co tam máte? Něco tam mají. Do háje. - Ty boky! - No jo. - Co se to děje? - Nevím. Do hajzlu. - Takhle to teď v PUBG vypadá?

- Jo. To je všecko? Pff, to je hračka. Kluci, nemáte někdo taky skupinový tanec? - Já si tady nic nekupuju. - Ne. - Já mám Flip Flap. - Jo! Ale ne, já ho nemám! - Tak se k nám přidáš. - Dobře. Raz, dva, tři, čtyři, pět, šest, flip flap! Raz, dva, tři, čtyři, pět, šest, flip flap!

- Jo! - Tak co? Ale ne. Ne! - Co dál? - Musíme něco vymyslet. - Bene! - Já? Já nic neumím. Co tohle? Tohle? Tak já nevím. Tenhle?

Pomozte mi! Nevím, co dělám. Řekněte mi, co mám dělat. Pomoc, jdou k nám! Daly se do pohybu! Jdou sem! - Ale ne! - Jak to dělají? - Tancujte dál! - Ale ne. Tancujte dál! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Epic! Nejlepší díl!

01

Odpovědět

Hmmm vydržel jsem to do druhé minuty.
Btw proč mají ty holky tepláky se dvěma prdelema? To už ani hadry na tom "úúúžasném západově" neumějí střihnout?

17

Odpovědět

...a kromě toho zamykáme hlavní dveře... ;-)

00

Odpovědět

Zatím první video, které jsem si musel stopnout :-D

00

Odpovědět

Jen chybělo, aby na konci oba teamy někdo postřílel... :D

70