Trapné kupony a RevolverPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:27
Počet zobrazení:4 601
Chcete si koupit nějaký parádní kostým do hry? Tak to budete muset vytáhnout šrajtofli… A která zbraň se svou užitečností vyrovná kuši?

Přepis titulků

- Čau. - Jak je? Hele, šetřil jsem battle pointy. Konečně si za ně chci koupit nějaké super duper oblečky. Už mě nebaví nosit pořád klasiku. Tak to jsi přišel za tím pravým. Porozhlédni se a vyber si, co se ti líbí. Fajn, super. Tak ukaž… RŮŽOVÉ KLAUNSKÉ VLASY Šílenost.

Kolik to stojí? - 1200 G-coinů. - Super, beru. Počkat. Pardon. Co jsi říkal? - 1200 G-coinů. - Myslíš battle pointů? Ne, 1200 G-coinů. - Co jsou G-Coiny? - Ty vole… Nová herní měna. Přečti si update. - Přečti? Pardon, to já nečtu. Nečteš?

Jak to? Divné. - No dobře, jak můžu získat G-coiny? - Můžeš si je koupit. - Za peníze? - Jo. - A nějak jinak? Za něco ve hře? - Ne. - Takže to jsou peníze. - G-coiny… No, to teda ne, jsou to peníze, když si je můžu koupit jedině za peníze. - Ne, jsou to G-coiny, ne peníze. - No ty vole! No ale jak se to liší od peněz? Když se dají akorát koupit za peníze, tak to jsou v podstatě peníze.

To je tvůj názor. Ale jsou to G-coiny. Peníze můžeš utratit, za co chceš. Dobře, zapomeň na to. Kašli na battle pointy, ty jsou na nic, ale… Celý měsíc jsem si šetřil kupóny z battle passu. - Tak jo, super. - Nebylo snadné je získat. Trvalo dlouho, než jsem je získal. Tak za ně dostanu něco parádního, že? Kámo, myslíš, že tohle je parádní?

Počkej, až uvidíš, co je v bedně. V bedně? Tohle otevře bednu? Dobře. Věci v ní jsou šílený. - Paráda. - Experimentální. Super. Tak co dostanu za 12 modrých kuponů? Ukaž. Takže 12 kuponů? Jo! Tohle se ti bude líbit. Copak tu máme za 12 kuponů? Jo!

Získal jsi… Obyčejné hnědé boty. - Určitě? - Jo, obyčejné hnědé boty. Jsou to obyčejné hnědé boty… Nevím, co po mně chceš. - Za modré kupony nic jiného nedostanu? - Ne. Tak dělej, jak chceš. Dobře, dobře, kašli na modré kupony. A co tyhle bílé? - Jsou lepší?

- Počkej, bílé? Počkat. Ty jo. Jeden, dva, tři, čtyři… Ty jo! - Jo? - Jo! Získal jsi… Tady to máme… Obyčejné modré džíny. - Jsou to jen modré džíny. - Jo. Říkal jsem, že hledám něco šíleného. Co je na nich šíleného? - Co po mně chceš?

- Co chci? Nějaké parádní oblečky. Nevím, co čekáš. Hele, čekal jsem cokoliv jiného než modré džíny a… Modré džíny a hnědé boty mám na sobě. Super! Volba je na tobě. Do ničeho tě nenutím. Dobře, zapomeň na modré i bílé kupony. Poslední pokus. Mám tyhle. Zlaté kupony.

- Ty máš zlaté kupony? - Jo, ty jsou vůbec nejlepší. Počkat. Jak jsi je získal? Musel jsem hrát stovky hodin, abych je získal. Devět, deset… Dvanáct? Získal jsi, aspoň podle mě, ten nejšílenější předmět, co v téhle hře existuje. - Fakt? - Jo. - Tak jo, konečně! - Tady to máme… - Nemůžu se dočkat.

- Připraven? Získal jsi… - Obyčejné bílé triko. - Ku*vadrát! Tak fajn. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář