Zrada a Kontakt s nepřítelemPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:4 433
Někdy na vás nebezpečí číhá i ve vlastním týmu. A jak dát spoluhráči vědět, kde se skrývá nepřítel, kterého jste zahlédli?

Přepis titulků

Musíme jít, bariéra se blíží. - Do háje! - Ne! Dostal jsem ho. Dobrá práce. Vyléčím ho. V pohodě, já se o něj postarám, jděte. Postarám se o to. Jděte. Dobrý, jděte. Jděte, já to zvládnu.

Běžte! - Honem! Bariéra se blíží! - Díky, kámo. - V pohodě. - Trapas. - V klidu. Tak já tě vyléčím. - Díky. Hele, máš tu poslední kořist? - Jo. - Ty jo, na to jsem fakt žárlil. „Sakra, to jsem chtěl. Možná mi to měl nechat.“ Pamatuješ? Dobře.

A co teď? Vyléčíš mě? Jo, jen jsem ti to chtěl připomenout. Jakým tlačítkem tě vyléčím? Máš to na obrazovce, F. Jasně, tak jdeme na to. - Prima. - Díky. Paráda. A pak i ten puškohled. Jo, Rowane.

To tam taky bylo. Jo. Tehdy jsem si říkal: „Sakra, tohle jsem fakt chtěl.“ Aha, dobře, už je skoro po mně. - Jsem skoro tuhej. - Jo, jasně. - Drž to, prosím. - Tak jo, vyléčím tě. - Co je? - Něco jsem slyšel. Co to děláš? Rowane! Nic tam není! - Něco jsem slyšel. - Rowane! Sakra! Rowane!

Sakra, jejda. No nic. Tak já si vezmu tvoje věci. Přece to tu nenechám. Vezmu si tvoje věci. Sakra, to je ale otrava. Do háje. Promiň, že jsem tě nevyléčil. Bariéra už je tu, musím jít. Už musím. Sakra. Vyliž si, Rowane!

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co ten prst na spoušti !!! ?

00