Ztráta připojeníPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:2 071
Špatný internet, to není pro online hraní nic příjemného.

Přepis titulků

Ty vole, měli jsme přestat sbírat výbavu o dost dřív. Člověk by čekal nějaké auto. Neodstranili auta? Bariéra se blíží, musíme dál, jinak jí neutečeme. - Hele, auto! - Ještě že tak. Honem! Super, budu řídit. - Sakra. - V pohodě, zvládnu to. A je to. To bylo těsné.

Proč je tak těžké najít auto? Jo, to bylo drsné. Ale už dobrý, tak padáme. - Můžeme si to namířit do Pochinki? - Jasně. Můžeme, Alane. Alane? - Do háje, ztratil připojení. - Tak řiď ty, Bene. Nemůže. Tak řiď ty, Rowane. Ne, já taky nemůžu.

Nemůžeme řídit, když sedí za volantem. Jak to myslíš… - Do ři*ti. - Jo, do ři*i. - Co teď? - Můžeme zkusit běžet dál. Ale podle mě další auto nenajdeme. A začínáme být zranění. - Můžeme na něj chvilku počkat. - Na to nemáme čas, Adame. Do hajzlu. Co teď? - Můžeme jen jediné. - Co? - Musíme ho zabít.

- To nemyslíš vážně. Je to tak. Buď umře Alan, nebo my všichni. Mluvíte o vraždě. Musí to jít jinak. Adame, zamysli se. Jsme kilometry od bezpečí a jsme zranění. Zatímco sedí za volantem, my řídit nemůžeme. Zatímco sedí za volantem, jsme tu uvěznění jak velryba na pláži. Je to prosté. Zastřelíme ho a přežijeme. - Pokud ne, tak je po nás. - Do toho. - Promiň, Alane.

- Nedělej to, Bene! - Musím. - Dělej, honem. - Musím to udělat! - Tak to udělej! - Nemůžu! Nejde to! - Dělej! - Honem! - Nejde to! Pardon, kluci… - Kriste pane! Tys ho střelil! - Musíme jet. - Ty jsi ho zastřelil. - Je po něm. Řídit budu já. - Já budu zvracet.

- Necháme ho tady. - Kriste pane! - Necháme ho tady. Až si uvědomí, že mě tu nechali, tak jim bude trapně. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář