Red Dead Logic – Přepadení

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:4 361
Někdy je připravené přepadení vidět na míle daleko.

Přepis titulků

Moc to bolí. Jak vám mohu pomoci, madam? Prosím, pane… Spadla jsem a zvrtla si kotník. - Tak zvrtla kotník? - Ano, pane, moc to bolí. Nechci se vás touto otázkou dotknout, ale není tohle náhodou přepadení? Cože?

Ne. Proč to říkáte? Nevím. Kvůli zbrani ve vaší zástěře. A tomu muži tamhle za stromem. S ním nemám nic společného. - S tím mužem nemáte nic společného? - Clarenci, padej za strom! Vůbec nic. Je to náhodný muž za stromem. Tak já si to ujasním. - Zaprvé, vyvrtla jste si kotník. - Ano. Jauvajs. - Zadruhé, potřebujete mou pomoc.

- Ano, pane, prosím. Zatřetí, s tím mužem za stromem nemáte nic společného. Vůbec. Začtvrté, jste dáma. A zapáté, tohle rozhodně není přepadení. Rozhodně ne. Tak jo, tak dobře. Jak vám můžu pomoct? Ha! Tohle je pře… Překlad: Xardass www.videacesky.cz Zdravíčko, máme spoustu dalších videí.

Tak se pojďte kouknout. - A zazvoňte na zvonek! - Clarenci, teď nesháním odběratele!

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Po tom co je zabil to mohlo pokračovat tímto Red Dead Logic – Svědek :)

60

Odpovědět

zabudol ich lootnut

121

Odpovědět

Kde jsou ty časy, ve kterých gentlemani jasně označili své úmysly. Nyní přijde úřednice v obleku do provozovny a když odejde, tak má polovinu obsahu mé pokladny ve svém kufříku a ještě tvrdí, že to je pro mé dobro...

1318