Red Dead Logic – silné ženské postavy

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:4 511
Silné ženské postavy se objevují na všech médiích a hry nejsou výjimkou.

Přepis titulků

Sadie! Zdrž ho! Hned ti pomůžu. - Mám ho. - V pohodě, to zvládnu. Nevypadá to, že to zvládneš. Hele, pokud jsi ty zvládla toho svého, tak já toho svého taky. Zní to, jako že tu něco naznačuješ, Arthure. Ne, ne, nic nenaznačuju. Jen říkám, že jsi měla toho slabšího. - Co to říkáš?

- Nenuť mě to říct. No tak to řekni. No tak, řekni to. Jenom říkám, však víš, že ty jsi… ženská. A já jsem… chlap. Říkáš, že jako chlap jsi lepší v boji něž já? Jenom říkám, že kdybych měl toho slabšího, tak bych ho taky dostal.

Víš ty co? Tak si s ním poraď, no tak. Já se budu koukat tady na ten výhled. Hele. Ty to ani nevidíš, protože omdlíváš, co? Ženská. Nemáš zač. Fakt že jo. No dobře. Skvělá práce, dostal jsi ho. Máš ze sebe dobrý pocit?

Velkej silnej chlapák. - Tak naskoč. - Dobře, posuň se dozadu. - Je to můj kůň. - Ale já vzadu sedět nebudu. - Proč ne? - No tak, nenuť mě to zase říct. - Dobře, můžeš jít pěšky. - Sadie, počkej. Počkej. No tak! No, tak Sadie, počkej. Sadie!

No tak! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslel jsem, že to bude udělané ve stylu: Ženské zbroje ve hrách
Tady byla však blbost.

00

Odpovědět

V životě sem se bil s plno ženskejma ale žádná se nikdy prát neuměla ! :) Už mi ten feminismus sere, ve filmech, hrách jak se nás všude snaží přesvědčit že má ženská proti 10x silnějšímu chlapovi šanci ! Já snad přestanu bejt charakter a normálně je nebudu nechávat sundat si brejle když mě všude přesvědčujou jaký jsou to bitkaři ! :D :D

62

Odpovědět

Nauč se psát.

33

Odpovědět

A woman.

20

Odpovědět

Chlapská pýcha je někdy až k pláči. :D

226

Odpovědět

#FEMINISM

1311

Odpovědět

Ajéje. Zase ten Pepek.

44

Odpovědět

Já že si týpek zase aspoň z plna hrdla zabrečí jak malá holka, když už ho zrubala ženská... a nic. :(

60