Red Dead Logic – Svědek

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:4 948
Nejnovější série Epic NPC Mana skončila, tvůrci si dávají pauzu, takže máme prostor podívat se i na další jejich tvorbu. Podivností ze světa MMORPG už jsme tu měli spoustu, ale co takhle podivnosti ze světa Red Dead Redemption? Přivítali byste více videí i z této série?

Přepis titulků

Sakra. - Hele, nepřibližujte se. - Pane, jenom procházím. Hele, už ani krok. Poslyšte, nechci potíže. Tohle je vaše poslední varování. Poslyšte, vy si hleďte svého a já si budu hledět svého. - Hezký den, pane. - Hej! Hej, já to viděl!

SVĚDEK VRAŽDY Sakra. Jsem svědek této vraždy! - Hele, jenom jsem se bránil. - Já viděl něco jiného. - On na mě zaútočil. - Musím to říct šerifovi. Do háje. - Pane, počkejte. - Nechte mě být! Počkejte! Počkat! Poslyšte, musíte mi slíbit, že o tom nikomu nepovíte, slyšíte?

- Řeknu to šerifovi a všem! - Ne, neřeknete to ani živáčkovi. - Za to budete viset, pane. - Mimochodem, kdybych byl nebezpečný vrah... - Což jste. - Nejsem. Proč byste proboha ohlašoval, že jste viděl, jak jsem někoho zabil? Abyste věděl, že to vím. Musíte mi slíbit, že o tom nikomu neřeknete. Ne!

Poslyšte, je něco, co můžu říct, čím bych vás přesvědčil, abyste o tom nikomu neřekl? Ani omylem, pane! Hej, já to viděl! SVĚDEK VRAŽDY - Sakra. - Jdu to říct šerifovi! Počkejte! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ja som raz zo zeme po bitke zdvihol klobúk a obvinili ma z kradeze :D

61

Odpovědět

Juchů, tak nakonec se překládá i Red Dead Logic. Díkes borci :)

100

Odpovědět

Jo no lidi jsou v tý hře jakože dost citlivý na svý soukromí a tak. Tam vole projedeš někomu přes pozemek a pokračuješ dale a Von by tě nejradějc vodkragloval. A když se mu to jakože nepodaří i tak ten chujoplet zavolá huntery.

60

Odpovědět

Amerika co chceš

91

Odpovědět

+1243Da

20

Odpovědět

Paráda, děkuju za přeložení ;-)

130

Odpovědět

Rádo se stalo :) Mám tu partu rád, takže zvlášť pokud nebudou nové díly Epic NPC Mana, rád budu překládat i další jejich série.

281

Odpovědět

+XardassSuper nápad, díky vám jsem VLDL objevil a musím říct, že epic NPC man snad ani není to nejlepší od nich. Jejich série z obchodů a PUBG logic je taky naprosto skvělá! :)

20

Odpovědět

+XxxxXJo, ten obchod je top :D

10

Odpovědět

+ass.ass.inOk, zkusím přeložit pár dílů a možná z toho uděláme pravidelný pořad, pokud se to taky chytne :)

90

Odpovědět

+XardassBored je super, i když občas trochu... ehm, cringy, hlavně první díly. Asi bych doporučil začít s tím dílem, kde si chce zákazník koupit maca na hry ;)

30

Odpovědět

+DremoranDíky za tip, zkusím a uvidím, jakou to bude mít odezvu (a starší díly pak případně dopřekládám :) )

10

Odpovědět

+DremoranTěch dílů je víc, ale asi vím, který myslíš :D

00