Reklama na ojetou Hondu Accord

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:134
Počet zobrazení:7 654

Jak byste prodali ojetou Hondu Accord z roku 1996 své holky? Odvezete ji do nejbližšího bazaru nebo vystavíte na internetu.

Nebo jí jako podle tohoto videa uděláte pořádnou reklamu a hodíte na eBay, což se vám může hodně vyplatit. Auto s nájezedem 227 070 km a startovací cenou 499 dolarů se opravdu objevilo na eBay. Cena se během chvilky přehoupla přes 150 000 dolarů. Ke škodě prodávajících však byla původní aukce ze strany eBay zrušena, jelikož tamní zaměstnanci neznalí příběhu považovali tuto nabídku za podvod. Stejně tak dopadla druhá aukce. Bude zajímavé sledovat, jaký bude další vývoj.

Přepis titulků

MÁ PŘÍTELKYNĚ POTŘEBUJE PRODAT AUTO. ABYCH JÍ POMOHL, NATOČIL JSEM REKLAMU. Ty. Ty jsi jiná. Děláš si věci po svém. Proto jsi jediná svého druhu. Nepotřebuješ věci. Jsi spokojená s tím, kdo jsi.

Neřešíš peníze. Máš vše, co jsi kdy chtěla. Neděláš to, aby ses předvedla. Ale proto, že to funguje. A tohle... Tohle není auto. To jsi ty. Je to životní styl.

Rozhodnutí. Tvoje rozhodnutí. Představuji vám ojetou Hondu Accord z roku 1996. Auto pro lidi, kteří už mají život vyřešený a potřebují se někam dostat. Luxus je stav mysli. Překlad: richja www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak na ľudí to platí a to tá reklama vôbec nie je taká kvalitná, hlavne keď to nieje jeho/ich nápad, mohli aspoň niečo pridať na originalite. Ale tak ľuďom stačí málo a na tom aute určite pekne zarobia.

34

Odpovědět

Tohle zde neni prvni podobna reklama, ve ktere se nekdo snazi prodavat hodne neprodejne auto :)

10

Odpovědět

Tak to som zvedavý, ako tento príbeh dopadne.
Tu im za Hondu pre pár dňami ponúkli 20 litrov - CarMax Goes All In for 96 Honda Accord

80

Odpovědět

Tak a ještě si k tomu přišti co vydělají na tom videu, případně jaké je to promo a kolik dostane nabídek od agentur. Přestože ta reklama je vlastně okopírovaný průměr a jediné kvalitní na tom je kamera, na kterou to bylo natočené.

00