Thumbnail play icon

Reklama na ojetou Hondu Accord

87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:4 583

Jak byste prodali ojetou Hondu Accord z roku 1996 své holky? Odvezete ji do nejbližšího bazaru nebo vystavíte na internetu.

Nebo jí jako podle tohoto videa uděláte pořádnou reklamu a hodíte na eBay, což se vám může hodně vyplatit. Auto s nájezedem 227 070 km a startovací cenou 499 dolarů se opravdu objevilo na eBay. Cena se během chvilky přehoupla přes 150 000 dolarů. Ke škodě prodávajících však byla původní aukce ze strany eBay zrušena, jelikož tamní zaměstnanci neznalí příběhu považovali tuto nabídku za podvod. Stejně tak dopadla druhá aukce. Bude zajímavé sledovat, jaký bude další vývoj.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak na ľudí to platí a to tá reklama vôbec nie je taká kvalitná, hlavne keď to nieje jeho/ich nápad, mohli aspoň niečo pridať na originalite. Ale tak ľuďom stačí málo a na tom aute určite pekne zarobia.

34

Odpovědět

Tohle zde neni prvni podobna reklama, ve ktere se nekdo snazi prodavat hodne neprodejne auto :)

10

Odpovědět

Tak to som zvedavý, ako tento príbeh dopadne.
Tu im za Hondu pre pár dňami ponúkli 20 litrov - CarMax Goes All In for 96 Honda Accord

80

Odpovědět

Tak a ještě si k tomu přišti co vydělají na tom videu, případně jaké je to promo a kolik dostane nabídek od agentur. Přestože ta reklama je vlastně okopírovaný průměr a jediné kvalitní na tom je kamera, na kterou to bylo natočené.

00
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)