Rychlé a ďábelské aprílové žertíky

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:376
Počet zobrazení:9 182
V následujícím videu se můžete inspirovat aprílovými žertíky a vystřelit si tak z lidí ve vašem okolí. Do komentářů nám pište další osvědčené tipy na podobné nachytávky. Sound pack Download: http://householdhacker.tv/downloads/U...

Přepis titulků

Vítejte u rychlých a ďábelských aprílových žertíků. Ukážeme vám sedm jednoduchých způsobů, jak napálit vaše přátele a rodinu 1. dubna. Chcete to natřít spolubydlícímu? Vezměte jeho deodorant a odstraňte zbytek. Teď obal naplňte kusem másla. Maličko to otřete, aby vypadal používaně. Nasaďte víčko a počkejte, jak se váš spolubydlící bude dvě hodiny péct.

Chcete si vystřelit z kolegů? Udělejte asi deset kopií sponky na papír a vraťte je do zásobníku. Pokaždé, když si někdo udělá kopii, bude na ní mít záhadnou sponku. Radši o tom dopředu informujte IT. Tenhle je pro dámy. Vyděste přítele nebo manžela tím, že vezmete levný těhotenský test a rozložte ho. Na indikátor nakreslete dva červené proužky a test nechte na očích.

Neviňte mě, pokud se rozejdete až ho najde a zjistí, že to byl vtípek. Tady je starý trik s čokoládovým vejcem. Rozehřejte čokoládu v hrnci a obalte v ní vejce natvrdo, aby vypadalo opravdově. Potom ho zabalte do obalu a počkejte, až se oběť zakousne. Hnus. Teď něco perverznějšího. Na počítači oběti změňte zvuk, který dělá při zasouvání flashky na něco jako: Ó, ano.

Strč to zpátky. Můžete nahrát sami sebe, link je pod videem. Snažte se to nepřehnat. Ó, ano. Strč to zpátky. Ó, ano. Strč to zpátky. Tenhle je otravný. Až kolega nebo spolubydlící nechá počítač bez dozoru, vyměňte pár tlačítek.

Sledujte a smějte se, až to budou řešit. A nakonec WC mísa zkázy. Vezměte zbytek kávy a nalijte ho do nádrže záchoda. Až půjde vaše oběť spláchnout, setká se s tekutou smrtí a zoufalstvím. Zavolejte instalatéra. Existuje spousta úžasně ďábelských vtípků. Do komentářů piště vaše nejoblíbenější. Uvidíme se příště. Překlad: tynka www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

sakra, škoda, že to vidím až teď, tak za rok :/

191

Odpovědět

haha nejvetsi p***l je udelat screenshot plochy, potom to dat jako pozadi na plose a dat vsechny ikony na plose skryt D:

254

Odpovědět

Tohle video si dneska vypůjčila TV Prima (nebo nova? Bůh ví).

182

Odpovědět

Hehe tak tak některé jsou fakt super !

191

Odpovědět

Měli by si spravit záchod, splachuje jim to opačně! =)

205

Odpovědět

já bych si tý klavesnice ani nevšiml když znám všechny tlačítka poslepu :D

202

Odpovědět

ono je to lepší na veřejných místech - škola, práce, internetové kavárny (jetli to ještě existuje), jinak nejlepší je asi popřeházet klávesy Control, Fn, Alt, Start, ContextMenu apod., které mají klávesnice rozmístěné různě.

201

Odpovědět

Tak já asi před hodinou nabarvil okuláry dalekohledu řasenkou a bratr tu teď chodí s černýma kruhama kolem očí a pořád nemá tušení čemu se všichni smějou... :D

244

Odpovědět

Těhotenský test je odzkoušen :D Nemluvil se mnou 3 dny :D :D

246

Odpovědět

myslím že jdu bratrovi upravit klávesnici :D

202

Odpovědět

Ted mě napadlo s tou klávesnicou :D přeházet písmenka u klávesnice je jednoduchý, a dá se to rychle vrátit, ovšem když to pozměníte nějákou utilitkou (Microsoft Keyboard Layout), tak to bude zajímavější :D

182

Odpovědět

Už jste slyšeli že od konce dubna se bude platit bezdomovecká daň ?
stát z ní bude platit jejich ubytování a alkohol.

1928

Odpovědět

To bohužel už je kruta realita

191

Odpovědět

Jdu si uvařit kafe :D

211

Odpovědět

Tak už tam ten soundpack mám... Schválně kdy to omrzí. :D

191

Odpovědět

jak ho tam vložim? :D v ovládacích panelech hledám hledám, ale bez výsledku.

182

Odpovědět

+Carlos.sOvladaci panely>Zvuk>Zvuky (Události programů: Připojení zařízení, Odpojení zařízení)

191

Odpovědět

:D To s čokoládovým vejcem nemá chybu!

192

Odpovědět

Akorát je zbytečné to vejce vařit... syrové má lepší efekt.

279