NachytávkyŽivot na koleji (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:301
Počet zobrazení:5 467

V dnešním díle navštíví kolej Mikeův mladší bratr. Jak tato návštěva dopadne, uvidíte už za chvíli... Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde. OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

NACHYTÁVKY Týme Alfa, kupředu! Rozumím, veliteli týmu Beta. Na pár dnů za mnou přijel můj mladší brácha Nick. Skvěle se to hodí, protože jsem právě uprostřed velkolepý války nachytávek s Gopherem a Shanem, která vypukla už někdy před týdnem. Posila se vždycky hodí, ale Nick tu je hlavně, aby si prohlídnul školu a pobyl s velkým bráchou.

Přijel jsem balit vysokoškolačky. - Zásilka doručena. - Skvělý. Gopher bude šílet. Ne... Ne, ne, ne, ne... Danny B. Danny B., stůj. Boží!

Život na koleji 1x05 - Nachytávky Vyběhli jsme na chodbu a pak tam přišel Danny B., i když jsme čekali vás dva. Já to věděl! Kdo z vás to vymyslel? Já, ale nakonec to nevyšlo. To proto, žes měl použít Dannyho B. jako špióna. To nás vůbec nenapadlo. A hele, Backstreet Boys jsou fakt zpátky.

Bratři... Nicku, půjčil jsem si tvůj fix, ale vypadá to, že je rozbitý. To je moje injekční pero. Chápu. Nalákám ho až za roh a vy pak... Vylezete ze studovny. Nějaký dotazy? - Jsme nejlepší tým na světě! - Jsme jako Sodoma a Gomora! Božínku!

Vážně jste mě dostali! Dej to výš. Nachytávkosaurus Steph. Ahoj. Čau. Koho dostaneme teď? Čau, já jsem Mikeův mladší brácha. Máš ji! Ne, nemám, ty malej *****!

Dobrá práce, brácho. Já ti urvu hlavu! Mikeu! Pojď sem. Honem. Kde asi bude Mikeův mladší brácha? Že by tady? Raz, dva, tři, čtyři!

Narazil... Narazil jako nějakej brouk! Panebože, jak se nám to vůbec povedlo? Díky vám, kluci. Díky naší intuici a kuráži! Rozplácnul se jako brouk! Plác! Plác! Čau, Mikeu, mohl bys ty, Steph, Gopher a Shane přijít okamžitě na chodbu?

Hele, Marshalle, moc nás mrzí, že jsme tě nachytali, ale bylo to... Včely! Co to sakra děláš? Použij injekční pero! Marshalle, on je na včely alergickej! Cos to udělal? - Panebože, Nicku! - To myslíš vážně, ty vole? Kdybys vyplnil formulář pro hosty, věděl bych to. Pročs mu to udělal, Mikeu?

Jak jsem to měl vědět? Byla to dobrá nachytávka. Včely v pytlíku? To je klasika. Jasně že mě Marshall naštval. Ale ve válce nachytávek to vždycky nakonec někdo přežene. Zřejmě to k tomu patří. Naštěstí je můj brácha v pořádku. Nic mu není. Díkybohu, že byl v tu chvíli v pokoji Josh.

Mohlo to dopadnout hůř. Tenhle víkend byl boží! Muchloval jsem se s vysokoškolačkou, povedlo se nám okno bolesti, skoro jsem umřel... Už abych byl na vejšce! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

„Máš ji!“ :-D To bylo dokonalý

190

Odpovědět

Sporťák je celkem přikreslenej - ale to, že holt má víc volna než jiné obory se někde projevit musí, tak se baví... Každopádně nás bylo na koleji 5 takových a byla to velká paráda i se všema akcema :)

190

Odpovědět

Dokonalá nachytávka :)

180

Odpovědět

4ever

180

Odpovědět

Jsem rád, že se líbí. Říkal jsem vám, abyste vydrželi, protože kvalita půjde nahoru. :-)

180

Odpovědět

Zatím nejlepší díl :D

180

Odpovědět

H to bych do Steph neřel :-D

180

Odpovědět

:D

180

Odpovědět

Zub: jej to mě by ten informatik vyhovoval :D A myslim že většině..akorát já bych se k tomu WoW ještě přidala :D Jinak sporťák to zabil xD

180

Odpovědět

Luxs :D ale ten hlas Steph mě fakt někdy zabíjí :D
saft: správně zašít hubu by bylo fajn :D

180

Odpovědět

Zub : tvuj popis sportaka me pobavil =D

180

Odpovědět

Tak já měl na spolubydlící (na Strahově) docela štěstí. A to tak, že první se neukázal vůbec, druhý u mě oficiálně bydlel tak 2 týdny, ale přespal maximálně 3 noci :) a třetí byl sice dotař, ale taky byl věčně pryč :) Po prvním semestru odešel a já měl celej druhej pokoj jen pro sebe. No a pak sem odešel já :(
O tom "sporťákovi" moc nevím. Snad akorát jednou někdo řval na chodbě kolem 3. nebo 4. hodiny ranní. Hádám, že mu pak dal někdo přes hubu, protože už se to neopakovalo :)
A dobrej díl :)

180

Odpovědět

Ondra: Netěš se, dostaneš na pokoj medika, co se bude furt učit a nejčastější slovo bude "pšt!" a informatika, co se naopak učit nebude vůbec a bude od desíti dopoledne do pěti do noci se sluchátkama na uších pařit WoW. Krom toho se na některých školách vyskytuje ještě další typ - sporťák - chlastá, dělá bordel v pět ráno, zvrací do ledničky na společné jídlo, protože mu to přijde vtipné a spí kdekoliv to přijde (ráno neotevřeš dveře z pokoje, protože je tam zaklíněný mezi dveřma a zdí, nebo přes něj musíš obloukem močit ode dveří záchoda, protože spí obtočený kolem mísy) - mimoto se rád pere a o zkouškovém je hrozně stresovaný z jediné zkoušky, na které se vyhazuje (angličtina na urovni střední školy). Jak to vypadá na technických školách vím jen obecně - velmi podobně, akorát jich tam je větší koncentrace retardů, co se dostali skrz přijímačky.

180

Odpovědět

jo měls pravdu pořád to de kvalitou nahoru !! :) tenhle díl je super !! :D :)

180

Další