Kvízové kláníŽivot na koleji (S02E24)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:272
Počet zobrazení:5 202

V dnešním díle Života na koleji si trochu zasoutěžíme a dozvíme se pár užitečných informací. 5. jižní totiž čeká Školní kvízové klání a Danny B. se bude snažit vyburcovat svůj tým snů k co nejlepšímu výkonu.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

KVÍZOVÉ KLÁNÍ Který tým vyhrál šampionát NBA v roce 1967? 76ers porážkou Warriors 4:2 na zápasy. Jaký je hlavní město Dadžibuty? Je to Džibuti a jeho hlavním městem je... - Džibuti. - Jo, jasně. A hlavní město Spojených států amerických se jmenuje Spojené státy americké.

Jseš pěkně hloupej, Danny B. Měl bys víc číst. Čeká nás Školní klání a já se nás snažím připravit. K trénování se Shanem... Věřte tomu, nebo ne, je se mnou v týmu. Spolu s Joshem. Jestli chci vyhrát, potřebuju všestranný tým. Josh se vyzná v umění, já se vyznám ve všem a Shane ve sportu, takže se dobře doplňujeme.

Jsem jako... počítač, co nosí tenisky. Život na koleji 2x24 - Kvízové klání Proč seká dříví? Je v tom dost dobrej. Měl bych taky sekat dříví? Vážně tomu chlapovi dáváš koně za to, že si tě vezme? Je to fakt skvělej pocit, zachránit někomu život.

Yassi, víš, jak se píše "zničit"? "Můžeš to použít ve větě?" 5. jižní zničí 5. severní a ty budeš navždy známá jako správkyně patra blbců. Víš, že je to znalostní soutěž, a ne soutěž v hláskování? Odpověď za 200 bodů... Samá zatrpklost a sebepochybování. Popište Marshalla. To byla odpověď na: "Popište Yassi."

A teď za dvojnásobek bodů... Bylas pěkně na šrot! Joshi, doufám, že jsi večeřel rybu, jak jsem ti doporučil. Ahoj. - Kde je Josh? - Bydlí pořád na ulici. To ti neřek, že si vyměnil místo s bezdomovkyní? Linda na sobě má jeho vestu. Já vím, Mikeu! Jen jsem si myslel, že už bude zpátky. Slíbil to. Co budu dělat?

Jeho jméno je na soupisce. Když nebudem tři, budem diskvalifikováni. Nechal mi svůj rodnej list a tak. Doklady, prosím! Ona prošla! Tak jo, jdeme. Popřál bych ti hodně štěstí, ale na prohru štěstí nepotřebuješ. Pil jsi na záchodě? Jen trošku, abych... uspal motýlky nervozity, co mám v žaludku.

Dobrá, mladí géniové, buďte zdrávi. Ještě než si prověříme naše znalosti, navrhuji, abychom prozkoumali hranice našeho kolektivního ducha. Pojďme se klanět. Jen žertuji. První otázka: Jaký proces využívá síru ke ztvrdnutí gumy?

- Danieli. - Vulkanizace. Správně. Další otázka: Které východoevropské město bylo jako poslední osvobozeno během 2. světové války? - Danieli. - Praha. Opět správně.

Další otázka: Která Wagnerova opera z roku 1865... - Danieli. - Tristan a Izolda. Opět správně. Šmankote panečku. Ty jsi vážně silný soupeř. Co kdybys dal také šanci druhému týmu? Ale teď vážně...

Měl bys dát druhému týmu šanci. Doufám, že jseš připravená na potupu před Děkanem a všema ostatníma. Ty sis fakt myslela, že může mít správce roku hloupý svěřence? Ty sis fakt myslel, že může mít správce roku tak malý množství spermií? Jak to mohla vědět? Proč jsi nešel místo Joshe soutěžit ty? Daniel říkal, že nepotřebuje dalšího průměrnýho člena. Daniel je tak trochu hajzl.

Jo. Máme tu další vědeckou otázku: Který proces pohání Slunce? Bzzz! Otáčení slunečnic. To je nesprávně. Ne, Shane! Jenom sport! Jenom sport! Jelikož odpověděli špatně, máte nyní možnost zodpovědět tuto otázku.

Fúze. Správná odpověď. Další otázka: Jak se říká uskupení 12 krav? Stádo. Správně. Jaký prvek je dle procentuálního zastoupení ve Slunci na druhém místě?

- Sáro. - Helium. - Správně. - Danieli. - Macroman. - Správně. - Gregu. - Red Giants. - Správně. - Danieli. - Rajky velké. - Sáro. - Aurora Borealis. - Danieli. - Rajský plyn. - UVA. - Song of the South. Slunce.

Bělidlo. Správně. Co bylo předmětem známého případu Scopesových opic? Danieli. Evoluční teorie. Správně. Takovéto nesmysly vás učí v té vaší školící organizaci? Tahle událost je jen ztrátou času.

Už bychom se vážně měli vydat na cestu. Hele, vím, že neuznáváš kvízy a neříkám, že já jo, ale Školní klání je pro naše přátele důležité, takže by určitě ocenili, kdybys je trochu podpořil. Jaké je pravidlo pro omezení převoditelnosti majetku? Danieli. Veškeré úroky musí být převedeny do 21 let od úmrtí... S Hamptonem jsem už 4 dny a pořád mluví akorát o pomstychtivých robotech a jak si mám podplatit nějakého kongresmana.

Hej, hej. Nemáš drobásek? Vždyť máš počítač. Začíná to bejt ohraný. To mi povídej. Je mi líto. Správná odpověď je elektroreceptor.

Dobrá, 5. jižní. 5. severní zodpověděla poslední otázku špatně. Teď jste na řadě vy. Pamatujte, že musíte vybrat osobu, která na otázku odpoví, dříve, než ji položím. Dobře to zvažte, neboť má tato otázka cenu 20 bodů. Kategorií otázky je sport. Shane. Shane!

Přišla tvá chvíle! Teď můžeš zazářit. Víš něco o sportu? Dřív jsem s tátou sledovala ESPN, než mě vykopnul za to, že jsem pro něj nekradla drogy. Docela si věřím, že bych mohla znát správnou odpověď. Dobře. Já budu odpovídat na otázku. Ty jsi ale šmejd.

Dobrá, Danieli. Který AA fotbalista... nastoupil na pozici centra a linebackera za národní tým Michiganu v letech 1932 a 1933? Panebože, tohle vím. Gerald Rudolph Ford, náš 38. prezident! To je správně. A to znamená konec našeho kvízového klání.

Blahopřeji, 5. jižní. Jste nádherní. Ani jsem Shanea nepotřeboval. Jsem rád, že jsem tě neposlechnul. Stejně jsme vedli o 50 bodů, takže neměli šanci vyhrát. Aspoň jsme si povodili otázky o Slunci. - Má pušku! - Slož ho! Dělej. - Čekej na mě, Abigail. - Sklapni. - Čekej na mě!

- Sklapni! Bzzz! Gerold Ford. Správně! Shane vyhrál! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Čekal jsem na správnou chvíli. Myslím, že správná chvíle byla, než z tý pušky vystřelil. Abigail Brownová? Jsi tam?

Abigail? Slyšíš mě? Musíš zaplatit kauci, aby mě pustili z této věznice. Nezbývá moc času. Abigail, ti muži nechápou naše způsoby oslavy. Abigail? Co na to říkáš?

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Konec zabili :D ale stejnak nejvíc potěšilo, že zmínili Prahu :)

180

Odpovědět

:D:D ten marshaluv pohled a potom shane :D

180

Odpovědět

Nevim proc to provedli, ale s kazdym dilem delaj za Shanea cim dal im vetsiho kretena a uz me tim zacinaj docela srat:D takze dneska jenom za 7

191

Odpovědět

Shane na konci :DDDDDD LMAO :DDD

180

Odpovědět

Blbá pamět. Čím to chcete dál nahradit nebo něco dostane víc episod?

180

Odpovědět

Žvauky keby sa tak kukneš do profilu tohto serialu na tejto stranke tak vieš že je tam 26 políčok čo znamená 26 častí. A ano bolo to aj minule spomínané. :)

181

Odpovědět

Žvauky: Psal jsem to minule. Teď jsem to nepřipomínal. Omlouvám se. Do konce zbývají opravdu už jen 2 díly.

181

Odpovědět

Je to parada miluju tenhle seriál ale proč nám překladatelé zamlčely to že se blíží neodkladný konec seriálu? :-/ Těžko najdete náhradu.

180

Odpovědět

Shane bol dneska najlepší :D aj s tým jeho koncom. Asi najlepšie co tu bolo z posledných dielov.

180

Odpovědět

hrozně dobrej díl :) super :D :)

180

Odpovědět

Dneska tam sice nebylo tolik vtípků, ale ten konec stál za to. Dávám 8*

180

Odpovědět

Shane to zabil

180

Odpovědět

Ty pohledy jsou báječný =D

180

Odpovědět

Daniel is kind of a jerk :-D

180

Odpovědět

Shane to jako vždy zabíjí:D, fajn díl:)

180

Další