Zkouškové obdobíŽivot na koleji (S01E20)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:492
Počet zobrazení:6 157

A je tu skvělé finále první řady seriálu Život na koleji! Všechny hlavní dějové linie se dočkají rozuzlení. Gopher, Mike i Danny B se pokusí získat srdce svých vyvolených a vy uvidíte, jestli to skončí vysněným happy endem, nebo chlapci tvrdě narazí. Navíc uvidíte Gopherův krásný proslov o lásce a Shanea v roli výtečného motivačního řečníka! Přeji příjemnou zábavu a těším se na vaše komentáře. :-) Pokud chcete začít sledovat seriál právě teď, seznam všech epizod najdete zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Jinak vám chci poděkovat, že jste seriál sledovali. Dlouho jsem přemýšlel, jestli ho vůbec začít překládat, protože jsem věděl, že jsou první díly slabší a měl jsem strach, že všichni odpadnete a přestanete se dívat. K mému vlastnímu překvapení si seriál získal poměrně dost fanoušků a postupně rostla i hodnocení jednotlivých dílů, takže nakonec rozhodně nelituji, že jsem ho sem začal dávat. Jsem rád, že jste nedali na řeči ostatních, kteří psali, že je to blbej seriál s nic moc hercema ve stylu Prciček, a sami jste se přesvědčili, že má tenhle webseriál výborný scénář a podle mě i dost nadané herce. Ne nadarmo získal 3 nominace na ceny Streamy za nejlepší herecké obsazení, nejlepší režii a nejlepší scénář. Zkrátka jsem rád, že se líbil a zřejmě sem začnu brzo přidávat 2. sérii, která má celkem 26 dílů, které jsou navíc v průměru o 2 až 3 minuty delší než díly první série. Nevím, jestli to bude už ve středu, protože potřebuju ještě u pár dílů, které jsou na YouTube blokovány, najít jiný video zdroj, a také nevím, jestli to budu stíhat kvůli delší stopáži i nadále dvakrát týdně, ale snad to nějak půjde. Do komentářů pište své slovní hodnocení posledního dílu a seriálu jako celku, ať to pořádně probereme. Kterou postavu jste si nejvíce oblíbili a která vám naopak pila krev? Co říkáte na herecké výkony, scénář a režii? A chtěli byste bydlet na takovéhle koleji? Pokud budete chtít seriálu rozšířit fanouškovskou základnu, pošlete přátelům odkaz na tuto stránku, ať se podívají. ;-) Seriál také nezapomeňte ohodnotit na ČSFD! Přijde mi, že si zaslouží vyšší číslo. ;-) Přeji hodně štěstí během zkouškového období a brzy snad na viděnou...

Přepis titulků

ZKOUŠKOVÉ OBDOBÍ Kluci... já na ní miluju úplně všechno! Miluju její rukopis. Miluju její inteligenci. Miluju její účes. Miluju její cit pro módu. Miluju... Miluju její úsměv! Miluju její vůni.

Miluju to, že na ni můžu celý hodiny mluvit. Miluju... sebe v její blízkosti. Miluju, že můžu milovat, ale nejvíc ze všeho miluju lásku. Abigail? Jo! Kluci...

asi jsem se zamiloval. Danny B... nauč mě všechno, co jsem tě kdy naučil. Život na koleji 1x20 - Zkouškové období Začínám mít obavy o Mikea, Ameriko. Zima je za dveřmi a já si už teď začínám všímat, že se jeho optimistická nálada pomalu vytrácí. A proto...

jsem si dal za úkol... zůstat s Mikem přes prázdniny... a dohlédnout na něj. Nebojte se, mám plán. Mikeovi ani muk. Nevědomost pro něj bude lepší. Šťastné a veselé, Ameriko. Ahoj, brouku, sluší ti to. Chtěla jsem se ujistit, že mám tvou adresu, abychom mohli zajít do obchoďáku a nakoupit dárky na poslední chvíli.

Já musím koupit dárky tolika lidem! Tak třeba... mé rodině, pak tobě, to je jasný... - Marshallovi ne. - Já budu ale v Buffalu. Jo, s Marshallem jsem to dávno skoncovala. Zazvonil zvonec a byl konec. Teda... Vždyť víš, jak to je.

Ten jeho krásný obličej nechci už nikdy ani vidět! Jsem rád, že ses s tím smířila. Jo, smířila, protože mě jen tak něco nezničí! Nebudu z toho na dně! Ať si klidně odkráčí pryč z mého života! Slyšíš mě, Marshalle?! Jsi navždycky pryč z mého srdce! Už jsem ho pustila z hlavy, Andy!

Jak to, že jsem jedinej, kdo to nevěděl? To nevím, Mikeu, ale Brit ses líbil už od začátku. - Tyhle kalhoty jsou moc těsný. - Nemůžu to nechat jen tak. Pan robolux dveřma neprojde, takže... Hele, kamaráde, musíš si s ní promluvit, já a Danny to uděláme. - Jak moc mám stisknout při podání rukou? - Já podávám radši jazyk. Co nejmíň, Danny B. Tohle je NFL. - To mám jen tak přijít a...

- Měl bys běžet! Láska na nikoho nečeká! - Napadlo mě, že bych půjčil nějakej film. - Proč jdeme na minigolf? Vůbec mi nejde! Hele, hlavně se jí dívej do očí. - Ty taky, Mikeu. - Neviděli jste ten film o hotelech od Dona Cheadlea? Kluci, my to zvládnem! - Pojďte sem, dáme si panáka. - Jo. Na Abigail Brownovou, mou životní lásku. Na tajemnou kočku, která se nakonec jmenuje Jamie.

Na Brittany, který jsem si měl víc všímat. Na Lloyda z videopůjčovny! Jste připravený? Čau, Brit... Ahoj... Chci ti něco říct. Ty knížky jsme ani neotevřely, takže by nám za ně měli dát tak tisícovku. Michaele...

Tak jo... Co mi chceš? Doufal jsem, že si budu moct s Brittany promluvit o samotě. Nebuď sobec, Mikeu, stejně se to dozvím. Dobře... Brittany... Mám tě rád. Mám tě fakt moc rád a...

Asi jsem byl... prostě po tý záležitosti s Emily trochu zmatenej... a na tý párty jsem udělal velkou chybu! A chtěl jsem... Chtěl jsem se ti prostě omluvit a... Netušil jsem, že mě máš ráda. A proč by na tom mělo záležet? Jo, Mikeu, proč?

- Jo, vlastně to asi nic nemění. - Ne, nemění. A vlastně ani nezáleží na tom, co jsem k tobě cítila, protože je teď všechno jinak, takže... Co je jinak? Já teď totiž s někým chodím... a... na rozdíl od tebe by se nikdy nevyspal s mou nejlepší kámoškou. Jo, Mikeu... Pešek...

- Ne, vážně. - Kecáš. - Ne. Já získala fialovej pás až po 6 letech. - Tos s tím musel začít v 1 roce. - Trvalo mi to jen 2 roky. Trenér říkal, že jsem na svůj věk dost vyvinutej, ale... viděl jen na jedno oko, takže... Tohle je má konečná, takže... Doufám, že ses bavila a... promiň, že mi ten minigolf moc nejde, ale...

- dělám na tom. Snažím se zlepšit míření. - Danieli. - Jo? Nechci, aby to vyznělo nějak divně nebo tak, ale... jseš první člověk, kterej mi vážně... naslouchá a se kterým si skvěle rozumím. Jo, ty taky. A asi se ti snažím říct... že je moc hezký mít takhle skvělýho kamaráda. Užij si prázdniny, Danieli.

Ahoj, Abigail. Ty jsou pro tebe. Taky jsem ti napsal dopis. Hodně těžko se mi popisuje, co k tobě cítím... ale snažím se... Chci říct, že... od té chvíle, co jsem tě poprvé uviděl, tě nemůžu dostat z hlavy.

Jsi překrásná, vtipná, okouzlující... Miluju tě. Miluju na tobě úplně všechno. Potřebuju tě... a asi bez tebe nedokážu žít. Já jsem zasnoubená. Řeklas jim to? Zbaštili mi to i s navijákem.

Oficiálně jsme spolu skoncovali. Mám tu malej dárek. Jmelí? Vidělas to, Ameriko? To jsme vážně všichni tři vybouchli? Máma měla pravdu. Podělal jsem to. Jak může bejt zasnoubená?

Hej, bráchanci! Váš negativismus mi kazí vánoční náladu. Čím dýl na to myslím, tím víc bych si nakopal. Ne! Mikeu! Kluci! Okamžitě se rozhlídněte kolem sebe! Záleželo vám někdy v životě na někom takhle moc?

Já vás mám hrozně rád! Vzpomeňte si na všechny věci, co jsme spolu zažili. Danny B se poprvé v životě ožral. S Gopherem jsme šmírovali, jak dělá Mikeovi jeho přítelkyně ze střední dobře. Marshall uzemnil tu holku! Jo! Kluci... Vy jste mí nejlepší kámoši.

A... nedovolím, aby nás nějaký pitomý cuchty zničily! A... A co?! Tak tě bere jako kámoše. Danny B, předtím jsi s holkama ani neuměl mluvit. A co? Je zasnoubená? Víš, kolikrát jsem byl zasnoubenej já? A jo, Mikeu, jo... tys to zmrvil, ale aspoň sis užil s dlouhánkou Courtney.

To přece není konec světa. Vždyť ještě není ani konec semestru. Pěkně si tam nakráčíme, povodíme si všechny zkoušky a pak uděláme nářezovou party a domů se vrátíme s úsměvem na srdci a písničkou na obličeji. Shane... Zkouškový zrovna skončilo.

Do hajzlu. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (60)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Shane u mě vede! :))

180

Odpovědět

Skvělej díl.......

180

Odpovědět

Supr seriál,člověk si u něj zasměje a přitom se už těší na další díl.
Nejoblibenější postava : Shane
Nejodpornějsí postava : Courtney

180

Odpovědět

ten cely serial je uzasny :D vsetky postavy tam pasuju a patria :D je tam uzasna zmes osobnosti:D:D:D proste uplne super :D

180

Odpovědět

fajn díl :) kdo to stojí u toho hasičaku za rohem? v 7:29? :D Marshall jak to nakonci zabil!:D:D

180

Odpovědět

No doplním ten svoj komentár :)
Naj postava: MARSHALL :) A lúbila sa mi aj celá Gopherova izba, Danny B luxus :)
A čo sa týka tých chybiček záleží to možno od toho ako kto pochopí danú vetu ale schválne si to komplet pozriem znova a napíšem sem čo sa mi zdalo "podozrivé" :)

180

Odpovědět

Masakr ten konec me dostal :D:D

180

Odpovědět

THUMBS UP za snahu překladu ! Nej ! Dobře se na to kouká :)

180

Odpovědět

Na seriál jsem narazil, když jsem se jednou nudil, tak jsem brouzdil po VideaČesky.cz a otevřel jsem tenhle seriál, vůbec toho nelituji, už se těším na druhou sérii, a děkuji TEAMu že si dají tu práci to pro nás přeložit. Skvělý Seriál.. !!

180

Odpovědět

Nejdříve jsem sledoval jen z nudy a ze zvědavosti, postupem času jsem si ale zvykl a opravdu se mi seriál líbil. Jsem rád, že se tu objevil :)

180

Odpovědět

Nejde to spustit. Mám Mozillu.

180

Odpovědět

Na seriál jsem začala koukat z páteční nudy. A nelituju, protože se u něj nedá udržet vážná tvář. Srší to vtipem! Excelentní :-). Je sice pravda, že co díl, to lepší podívaná, ale celkový dojem to nekazí. Oblíbila jsem si Mika, v posledních dílech Gophera (díky jeho zamilovanosti :D:D), no a samozřejmě Marshall! Těšim se na druhou serii a dík, že si se dal do překládání :)

190

Odpovědět

Sakra to je závěr. Už aby tu byla další série.

180

Odpovědět

Explozivní ! Mnohem lepší (a delší ) než ostatní díly ! Jestli to takhle půjde dál, tak zvýším svoje hodnocení (csfd) ze 3 hvězd na 4 ! Mimochodem, přezdívka Hakuna Matata :D Pořád mám ale radši The Guild, The Legend of Neil nebo Chad Vadera. :)

180

Odpovědět

Najsamlepší diel :) zo zaciatku to fakt vyzeralo slabo s tymto serialom ale postupom casu som si ho velmi oblubil, má fakt dobrý secnár aj hercov. Mohol bych to u tom pisat vela kladnych viet. Velmi chcem podakovat BuGHer0vi ze sak fakt odhodlal sem dat tento serial a dakujem aj za jeho vyborny preklad :) Z tohto serialu sa mi lubili takmer vsetky postavy okrem Marshala a tej skerkani s ktorou sa bozkvala v altanku :D ale najviac sa mi lubila ta stvorka sediaca pri dverách :) Skoda ze chlapci dostali taku "tvrdu ranu od zivota" ale nebojete, vsetko sa to urcite zlepsí ;)

Uz sa velmi teším na dalšiu sériu.

180

Další