Týmový duchŽivot na koleji (S01E16)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:213
Počet zobrazení:3 557

V dnešní epizodě se obyvatelé našeho oblíbeného patra zúčastní speciálního týmového výcviku. Steph zabloudí, Abby se ocitne v úzkých, Courtney málem zemře a Gopher se zamiluje. Podívejte se sami... Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

TÝMOVÝ DUCH Nechci odsud skákat! Skoč! Skoč! Skoč! Courtney? Nic to není, jasný, drahá? Jen přemejšlej. Všechno bude v pořádku. Tak už to ukonči! Já už skáču!

Jo! Co to dělám? Tohle je lanový kurz. Jsme tu, abychom udělali průlom a vyrostli jakožto tým. Jestli jsem na Courtney hrdý? Ne. Skočila v podřepu jako malý děcko a ani se nedotkla té tyče!

Život na koleji 1x16 - Týmový duch Teď nás čeká chůze se zavázanýma očima. Každému s páskou přes oči byl náhodně vybrán partner, který se nyní stane vašima očima. Budete muset pořádně naslouchat. Pojďme sjednotit naše duše... 5. jižní. Lanová dobrodružství vedu již tři roky.

Bylo to neuvěřitelné. Sice mám titul z komunikace, ale výklad tarotových karet od Justiny mě zavedl sem. Našel jsem své poslání. Zázrační hraví duchové! Hej, parťáku, parťáku...

ty rád paříš, viď? Už jsi slyšel o Navaju? Nejspíš. Támhle v tom lese je jeden strom, díky jehož míze uvidíš věci, který jsi ještě nikdy neviděl. - Něco jako opak pásky přes oči? - Přesně tak! Honem! Nasaď si to! Jdem! Utíkej!

Pokračuj! Marco? Dopředu. Marco? Dopředu. Dneska spolu strávíme celý den, Marshíku. Věřím ti. Věřím ti.

Jdi dál. Já ti řeknu, kdy máš zastavit. Marco? Jdi dál! Pojď sem. Pravá! Levá! Pravá! Levá!

Lehká jako pírko, pevná jako deska. Lehká jako pírko... Marshalle, pokládej ji opatrně. Marshalle! Vrať mi ty prachy! Vrať mi je, Clarku Gable! Nebylo to zadarmo! Ty vole... Celej svět je jako jeden velkej kolotoč!

- A můj mozek je jeho DJ! - Jo! Kámo, dáme si ještě trochu. Dej to sem. Jo. Marco? Necejtíš něco? Ty listy na nás asi mluvěj, vole. Promiň, Clarku.

A jsou přestrojený za Steph! - Panebože! - Shane... jsi to ty? Nejspíš! Já skočím! Když umřu, tak umřu! Dobrá práce, Danieli. Jen tak dál, kámo.

Udělej to pro tajemnou kočku. - Britanny! - Jak se ti vede? Asi docela dobře. Poslední dobou je to docela divný. Jo. Nevím, jestli to víš, ale minulý týden jsem se rozešel s Emily. To mě mrzí. Já jsem o tom rozchodu už slyšela, ale...

napadlo mě, že jestli mi to bude chtít říct, tak řekne... a taky řekl. To je celý. Jak to zvládáš? Asi dobře. Je to divný. Nebyl jsem nezadanej přes tři roky. Aspoň že mám pořád Joshe, ne? - Kde vůbec je?

- Nevím. Joshi? Nechal jsem zmizet své spolubydlící! Podívejte se nahoru! Není zajištěná! Ale ne! Jémináčku, to je nadělení! Jak se tam jen dostala? Abby, jseš v pořádku? Neodpovídá! Nemůžeme ji slyšet, ale její aura je v úzkých.

- Musíme něco udělat. - Pospěš si, Mikeu! Mikeu, počkej! Nech to na mně! Abby, hlavně nemysli na smrt! Abigail, musíš... Musíš si připnout karabinu. Marshall: Skoč mi do náručí! Mike: Abby, jseš v pořádku? Mike: Dobře, nejdřív ji musíme zajistit.

Marshall: Nepleť se do toho, vole. Já to zvládnu. Mike: Marshalle, nech toho, jasný? Mike: Celá tahle akce je o týmovém duchu a spolupráci... a teď tady někdo potřebuje naši pomoc! Mike: Takže se přestaň chovat jako kretén! Marshall: (sprostě) Co se tady děje? Ježiši! Díkybohu, už ji spouštěj dolů. Půjdeme trochu dozadu a počkáme na ni.

Pojďte. Panebože, ten mrak nás všechny zabije! To není žádnej mrak. To je anděl. Co je to za holku? Jsem si jistej, že jsem ji ještě nikdy v životě neviděl. Omlouvám se. Dobytek?

A je to. Ne, nikdy. Lidi... asi jsem se zamiloval. Překlad: BugHer0 Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Marco? Samá voda?

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

chudák steph :D

180

Odpovědět

josh !

180

Odpovědět

...a jsou přestrojený za Steph! OLOL! To mě zabilo

180

Odpovědět

Tak toto je jeden z nejpovedenějších dílů! :-D Akorád nikdy nevím, ten co jde se Shanem do lesa, jak se jmenuje? Že on tam moc často nebývá nebo si ho už zas s někým pletu nevím :) Každopádně bych ještě chtěla pochválit překladatele, vím jak těžký je překládat některý anglický idiomy a ty to zvládáš skvěle! Dobrá práce.

180

Odpovědět

Josh zabil :D

180

Odpovědět

vždy se těšim na novej díl ale tenhle byl o ničem....

181

Odpovědět

Josh to zabil :D

180

Odpovědět

Josh prej nechal jsem zmizet své spolubidlící :D Josh je prostě nej

180

Odpovědět

už sa teším na prvú vetu, čo Abby vysloví nahlas:D teda myslím, že ešte neprehovorila...

180

Odpovědět

Na tento seriál nemá nič :) ...a ešte ten odkaz na Sám Doma, nemohol som :D

180

Odpovědět

Doufám, že Abby dostane víc prostoru:)

190

Odpovědět

Gopher a Abby! Yes man! :D

180