PremiéraŽivot na koleji (S01E14)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:268
Počet zobrazení:3 247

Dnešní díl je poněkud delší než ty ostatní, ale myslím, že se rozhodně nebudete nudit. Stanete se totiž svědky premiéry Joshovy divadlení hry. A to se jen tak nevidí! Navíc zůstává na 5. patře i Emily, takže Steph nebude ani v tomhle díle nejotravnější postavou na scéně. :-) Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

PREMIÉRA Andy, měli bysme spolu víc mluvit. Čau, Andy. Kdyby ses chtěl přidat, půjdem pak hrát čtvrťáky. Dej si pivko, Andy. Andy, vypadaj na mně tyhle šaty dobře? To... Jo, slušej ti. Dobře. Tenhle rok jsem s lidma z patra moc času netrávil, ale najednou se mnou chtěj všichni něco podnikat.

Je to divný. Připadám si jako můj spolužák ze třetí třídy, co si zlomil ruku a teď se mi chtěj všichni podepsat na sádru. Zrovna jsme zjistili, že je Andy... gay. Není to hustý? Život na koleji 1x14 - Premiéra - Mohli bysme si dát sushi.

- Fuj. Ne. - Jedlas ho už vůbec někdy? - Fuj. Ne. Mikeu, Mikeu... Čau, Mikeova přítelkyně. Jak to jde na střední? Každopádně, Shane se pokusí sníst 20 kousků pizzy a rolku. Přijímáme sázky. Jdete do toho? Bude to velká švanda!

Ne, díky. Asi si radši dáme sushi. Možná. Tak to je pešek, kámo. Dneska bude sranda! Ale na Joshovu hru jdete, ne? My jo. Jasná páka! To bychom si s Andym nemohli nechat ujít. Andy, ty jdeš taky?

Boží! Jo. To je Andy. - Ty jseš vtipnej, Andy. - Když budeš uvolněnej, dá se to sníst. Každá rolka chutná stejně. Ale tady máš jen jednu. Andy, máš na mě vteřinku? LÁSCE NEZÁLEŽÍ NA POHLAVÍ Jsi tak statečný.

Jo, mně gayové nevaděj. Co je? Vám snad jo? Já jsem absolvoval trénink v ohleduplnosti, jasný? Jednou v životě políbím každýho. Co je? Vy byste to neudělali? Nejdřív se spolu vyfotíme na hře... Kdy můžem odejít? My nikam nepůjdem, Emily.

Josh je můj kámoš. Máme nějakej chlast na přestávku. Bude tam i Andy. Na přestávku? Jak dlouho bude ta hra trvat? Vítejte, dámy a pánové. Tohle je průlom 20. století a všichni chtějí tancovat! Mezitím na té párty.

Já jsem John. Vážně John. Ne, to ne. To snad ne. Emily, Emily... Co to děláš? Sleduj tu hru. To není možné. I kdyby to vážně byl jeden z našich mužů, pořád je to Ind!

Jo, ten holomek je srab! S tátou se rádi potápíme. Táhni, Joshi! Táhni, Joshi! S tátou si rádi plácáme. Táhni, Joshi! Táhni, Joshi! Hej, vy!

S tím vaším hříšným svědomím, kde jsou vaše lži? V iluzích, kterými všichni pohrdáme. Kdysi jsem miloval. Kdysi jsem snil o milování. Kdysi jsem miloval ve svých snech. Kdysi jsem... KRABICE STRACHU Krabice je jen krabice...

dokud do ní nevlezete. To bylo sranduvěřitelné. Dávám tomu 5 zářivých hvězdiček od Steph. A 2 navíc pro štěstí. Bylo to skvělý. Bylo tam tolik různejch vrstev. To je můj spolubydla. Můžem už jít na zmrzku?

Umění... je proces znovuobjevování. Jsem jednou z lží, které vidím všude kolem, nebo jsem krásná pravda? Možná jsme tu proto, abychom tyto lži odhalili a žili jen v kráse. Budu k vám upřímný. Třetí dějství bylo naprostý propadák.

Naprosto naprostý. Nadčasově současný. Ubohý... odpad. Dobrou noc, Ameriko. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To bylo sranduvěřitelné! :D

180

Odpovědět

Teda 03:20 a dál...

180

Odpovědět

06:22 - pán vůbec není romantik...

180

Odpovědět

Get out Josh! :DD

180

Odpovědět

Ten Josh je perfektný :)

180

Odpovědět

super díl !! :D
BTW: Emily je sice hezká, ale totálně debilní kráva !! :/ :D

180

Odpovědět

dcle nuda, tu hru sem celou přeskočil...

182

Odpovědět

jeden z nejlepších dílu 10/10
btw: tu Emily bych fakt z té koleje vykopl je to fakt kráva

180

Odpovědět

Sam: To není nezdvořilost. Díky za upozornění. Opraveno. ;-)

180

Odpovědět

Nechci být nezdvořilý, ale asi kolem 49 sekundy je v přeloženém textu chyba. Místo jednoho é tam jsou ée.
Ale jinak, super díly

180

Odpovědět

Miluju tu plachou holku :D :D :D

190

Odpovědět

Táhni, Joshi! :D

180

Odpovědět

nejúžasnější a nejneuvěřitelnější díl... 10/10

180

Odpovědět

"Dnešní díl je poněkud delší než ostatní..." Já se pak těšil alespoň na sedm osm minut a on byl jen o půl minuty dělší než ten poslední... :) Každopádně velmi dobrý díl!

180

Odpovědět

Awesome :D Josh je prostě týpek jak prase

180

Další