Koleják (1. část finále)Život na koleji (S02E25)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:316
Počet zobrazení:5 224

Je tu předposlední díl Života na koleji a rozhodně se máte na co těšit. Všichni obyvatelé 5. jižní se chystají na tradiční každoroční Koleják, na kterém se mimo jiné uděluje cena nejlepšímu správci roku a hádejte, kdo by ji nesmírně rád získal. :-) Zároveň budete svědky dvou razantních proměn, Shane vám opět předvede svůj mimořádný talent a Mike s Brittany vás v závěru určitě pořádně překvapí. Z tohohle dílu je cítit skvělá atmosféra, takže si těch 14 minut pořádně užijte, protože příště se s touhle sympatickou partou už definitivně rozloučíme...

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

KOLEJÁK (1. část finále) Dneska je Koleják. Ptáte se, co to je? Kolej, tanečák. Vím, že to zní docela uboze, - ale je to ubohý, i když tam jdou všichni z vašeho patra? - Nejspíš. Musím říct, že Steph měla velice dobrý argument a přiměla mě jít. Koleják! Báli jsme se, že Shane bude muset šprtat, ale Danny B říká, že si vede dobře a může dát pauzu.

Hej, Danny B, dokaž to! Který známý dokument začíná slovy: "Když se v zájmu ochrany lidských práv..." Bzzz! Deklarace Shanezávislosti. Dostačující. - Ahoj, hoši. - Ahoj, krasavice. - Vy jdete na Koleják? - Jo. To je dobře. Steph hrozně chtěla, abysme tam šli. Koleják!

- Počkat, ty jdeš taky? - Jo, na chvilku. Kai Kai Kai konečně vypršela společenská podmínka a pořádají dneska akci, na kterou se mnou chce Courtney jít, takže... Každopádně, chcete teď vidět, co jsme s Court udělaly s Abby a Lindou? - Jo. - Jo. Stůjte tady. Já dělala Abby. Dobře.

Ukažte předtím. Už jim ukazujete předtím? PŘEDTÍM Dobře. Teď se vraťte zpátky. Jste... Jste zpátky z předtím? POTÉ Teda... je to hezký. Chtěla jsem jen trvalou.

Ale je to hezký. Život na koleji 2x25 - Koleják (1. část finále) Pět, šest, sedm, osm. A raz, dva, tři, čtyři, pět, šest, sedm, osm. - Čau, Steph. - Ahoj, Mikeu. Sluší ti to. - Díky. - Máš partnerku na Koleják? Ne, popravdě nemám.

Slečno Stephanie Schwarzmanová, nechcete mě doprovodit na letošní Koleják? Ne. Já už rande mám. Seznam se s Kolečkáčem. Moc mě těší, Kolečkáči. - Plácni ho. - Dobře. "Těší mě, brácho." Jseš šťastný křeslo.

- Pak si zatancujem, Steph. - Možná. Ale dobrej pokus, Mikeu. S tím pozváním. Pět, šest, sedm, osm. V roce 1996 jsem málem vyhrála soutěž Miss Florida. Ale nakonec mě porazila Jamie Bouldingová. Mrcha. Co tady děláš? Udělal jsem obrovskou chybu, Lindo.

A teď musíš odejít. Cože? Říkals, že můžu zůstat do konce semestru. Měl jsem za to, že se potřebuji vzdálit od přátel, abych našel něco skutečného a krásného... ale to jsem nepotřeboval. Myslel jsem, že když se stanu míň člověkem, budu víc lidský.

Ale takový nejsem. Potřebuji své přátele. A taky své patro. Nemusíš se vracet na ulici, zlato. Ale tady zůstat nemůžeš. Dnes se vyhlašuje správce patra roku. Ten, kdo vyhraje, bude příští rok studijním poradcem. Ta osoba pak šéfuje celý obytný budově, a ne jen jednomu ubohýmu patru.

Už jdem? Už jdem? Jdem. Tak jdem. Jdem. Jdem na to. Páni. Není tu ani noha. - Čau, Marshalle. - Ahoj, Marshalle, zahraješ si s námi objímanou? To bych moc rád, ale dorazili všichni z mého patra, takže bych se jim měl nejspíš věnovat.

Jak pozorné. Páni, Marshalle, jak se ti sem povedlo všechny dostat? Koleják! Asi jsem rozený vůdce. Ale ne, co to máš s nosem? Ty máš něco s nosem? Nemáš v něm gumovou trubičku? Raz, dva, tři! Yassi!

5. severní! Takže, Abby, už ti Elijah napsal z vězení? Tuhle písničku miluju. - Co ti říkala? - Jo. To je fuk. Jdem tančit. Jo. Musím říct, že se tu nakonec skvěle bavím. Ale ta akce od Kai Kai Kai za chvíli začíná, takže budem muset pryč. - Je tu hrozná švanda!

- Vážně? - Jo. - Ale jestli chcem stihnout autobus, musíme už jít. Doopravdy? Brittany, tohle jsou lidi z našeho patra. Nemůžem je tu jen tak nechat. Mám mezi nima i pár přátel. Poběž. Mikeu. Mikeu. - Lacey? - Jo. Překvápko! Co tady děláš?

Danieli, jen bych ti chtěla něco říct. Takže si s tebou potřebuju promluvit. Vypadni odsud! Akorát Koleják všem zkazíš. - Prosím. Pojď se se mnou projít. - To... se mi ani trochu nechce a byl bych rád, kdybys odešla. Odejdu, když mi slíbíš, že si brzy promluvíme. Fajn. Tak jo.

Všechno zařídím. 5. jižní, pojďte se vyfotit! Zvěčníme se! Všichni pojďte sem. Raz, dva, tři, sýrový bochánky! Dobrá, drahoušci. Je tu zlatý hřeb večera. LOL. Je načase, abych vyhlásil správce patra roku. Jak víte, cena pro správce patra roku se uděluje nejlepšímu správci roku.

Každé patro je odrazem svého správce. Stejně jako odraz Indiánské dívky v jezeře předpovídá úrodu. To, že jsem osobně poznal spoustu obyvatel jednoho patra, mé rozhodnutí ulehčilo. A to rozhodnutí bylo zpečetěno dnes, když tu ty samé tváře symbolizují inspirující přátelství, důvěru a lásku patřící k této události. Je mi velkým potěšením prohlásit, že správcem roku se nestal nikdo jiný než správce 5.

jižní - Marshall Adams. Jo! My jsme Marshall! My jsme Marshall! 5. jižní! My jsme Marshall! My jsme Marshall! Díky, Děkane.

Díky, 5. jižní, zbožňuju vás! Yassi... správci roku nešňupou kokain, ale jsem tu pro tebe. Chci za tuhle cenu poděkovat tolika lidem. Nejdřív bych začal mužem, který můj život ovlivnil nejvíc - Marshall Adams I. Jedinečný a nejlepší správce roku. Fakt krutý, kámo. Vypadá to, že mě za rok každej z týhle budovy moc dobře pozná. A ano, řekl jsem Děkanovi, že Yassi jede na drogách.

Zdar. Tak co říkáš, Steph? Blahopřeju, Marshalle. Snad jsi šťastný. Co kdybysme šli na pokoj správce roku dělat nějaký správcovský věci? Marshalle... Je mi z tebe smutno. Dřív mi bylo smutno kvůli mně, ale teď je mi smutno kvůli tobě.

Ty jsi prostě strašně manipulativní a hrubý povrchní člověk a věříš si tak, až to bolí. Ty si mě nezasloužíš. Nezasloužíš si ani tuhle cenu. Yassi jo. Mike taky. Gopher taky. Brittany taky. Daniel a Shane... Josh, Abby, Courtney.

Ti můžou za to, že byl letošek tak výjimečný. Ne ty. Takže blahopřeju, Marshalle Adamsi I., ať už to znamená cokoliv. Doufám, že jsi na sebe hrdý. Chyť mě, Kolečkáči. Podělals to, Marshalle. Dřel jsi tak tvrdě pro něco, co jsi chtěl, ale teď vidíš všechny ty věci, cos musel ztratit, abys to získal.

Lindo, máš pravdu. Máš pravdu. Je to tak. Ale tohle není můj konec. Jen se prostě musím polepšit. - Lindo, jen se tě zeptám... - Lindo. Drahoušku, smím prosit o tanec? Už jsem se bála, že se nezeptáš. Jo a Marshalle...

nečekej na ni. Teď jsem mu to dal! Konečně se to stalo. Konečně se to stalo. Konečně se to stalo. Konečně se to stalo. Ježiši, konečně. Konečně se to stalo!

O co jsem přišel? Při Kolejáku se všichni mohou hodit do gala a oslavit svou životní cestu a to, jak je roční pobyt na koleji změnil. Já mohu říct jen to, že za sebou máme další úspěšný Koleják. A Marshall vyhrál jen proto, že svou práci nesnáším a chci, aby příští rok trpěl on. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz - Myslíš, že zvládneš zkouškový?

- To bylo divný. - Ta otázka, nebo polibek? - Obojí. Proč jsme se políbili na Kolejáku? - Nevím. Přišlo mi, že to všichni chtěli. - Jo, ale bylo to divný, ne? - Jo. - Přijde mi, že jsme byli pod hrozným tlakem - a nevím... - Odkud se vzal. Přesně. Od mých blízkých přátel nebo i od lidí, který neznám. Přesně. A mně vyhovuješ jako kámoš. A myslím, že jsme skvělý kámoši. - A to stačí.

- Bohatě! - To snad nemyslíte vážně. Hodíte se k sobě! Pos*ali jste to! Promiň, Terry. Promiňte. Ale pusa byla.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

neeeeeeeeeeeeeeee můj oblíbenej seriál končí ! Ale Abby má dobrej hlas

180

Odpovědět

Abby je největší samice ze všech :D

190

Odpovědět

:D užasnej seroš. Prej: ale pusa byla ... :D ... achjo proč mnusí končit, co jsem komu udělala? :-( :D

190

Odpovědět

Sakra, ta Abby je ale kočka!

190

Odpovědět

Zlatí boli. :D Ale škoda ze to končí aj ja som sa s nimi velmi zžil. :(

180

Odpovědět

Abby je kočanda :) Škoda že už tento seriál končí. Ze všech je tady nejlepší a asi nejvíc podle reality. Jen doufám že se tvůrci zmůžou na třetí řadu. :)
BTW: Mika sice lituji, ale zaslouží si to.

180

Odpovědět

WOOHOO! :D

180

Odpovědět

Ještě pak přeložím rozhovor s tvůrci a herci a možná i nějaká bonusová videa z webkamer. ;-)

180

Odpovědět

Ach jo, to je škoda, že už to končí. Tak nějak jsem se se všemi sžila a mám je ráda. Doufám, že si aspoň na konci Abby a Gopher dají hubana :)

180

Odpovědět

Ten konec mě pobavil :-)

200

Odpovědět

No, nejak se s tim vyrovnam, ale ackoli mam Zikatovy preklady velmi rad, jeho nick je k StarShipu nuda

180

Odpovědět

Dioptriar: Tak to tě bohužel "zklamu". :-) StarShip bude překládat Zikato. Nemám na překlad tolik času a nebyl jsem ze StarShipu až tak vedle, jak jsem čekal, takže jsem mu ho přenechal. ;-)

181

Odpovědět

Tak po tomhle serialu se mi bude styskat. jedina utecha je, ze jestli me ma intuice neklame, bude nahrazen StarShipem, ktery je take brilantni a stejne mily. Snad se nemylim BugHero. Tesim se, ze zrovna Ty/Vy budes/te prekladat muzikal o broucich :-D Idealni nickname

181

Odpovědět

abby je kočka!

190

Odpovědět

jasné to som videl videl ale možno to natáčajú stále dovie ved ked uvidíme :) ked že vlastne jeden semester sú dve serie tak možno natáčajú rovno aj štvorku pretože tam niečo písali že dostali sponzorov takže dovie no :) nechajme sa prekvapiť

180

Další