Stěhování (2. část finále)Život na koleji (S02E26)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:421
Počet zobrazení:5 826

A je to tady... Od odvysílání prvního dílu na našich stránkách uplynulo neuvěřitelných 7 měsíců a teď je načase se s obyvateli našeho oblíbeného patra rozloučit. V tomto díle se rozuzlí všechny základní dějové linie. Uvidíte, jak dopadne Danny B s Lacey, Mike s Brittany, Gopher s Abby, Marshall se Steph a mnoho dalšího. O 3. sérii zástupy fanoušků na YouTube i Facebooku tvůrce neustále žadoní, ale zatím nebylo nic potvrzeno, takže to nevypadá moc nadějně a budeme si muset zřejmě vystačit s tím, co máme. Každopádně moc děkuji vám všem, kteří jste vydrželi u seriálu až do konce, protože kdyby sledovanost nějak výrazně klesla, uvažovali bychom o jeho zrušení. Jsem rád, že jsem se do překladu pustil, i když jsem si na začátku nebyl ani jistý, jestli takovou kupu dílů pouze z odposlechu vůbec dokážu přeložit. Nakonec to ale i s pomocí scr00chyho, který odposlechl pasáže, na které můj sluch nestačil, vyšlo a my tu máme další kompletně přeložený webseriál, který čítá neuvěřitelných 46 epizod! Jelikož je seriál už u konce, určitě ho nezapomeňte ohodnotit a okomentovat na ČSFD! Blahopřeji všem, co úspěšně dokončili zkouškové a složili maturitu a těším se s vámi na shledanou u nějakého dalšího webseriálu. Nějaký ten tip už mám a doufám, že vás opět nezklamu. ;-) Nicméně nyní se těšte každou středu a neděli na Starship - nový muzikálový počin tvůrčí skupiny StarKid - který pro vás bude překládat Zikato. První díl zde najdete už 15. června, tak se nezapomeňte podívat. Seriál určitě potěší všechny milovníky brouků, dobré hudby a Hvězdné pěchoty. Více informací najdete zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

STĚHOVÁNÍ (2. část finále) Máme 30 minut před odpolednem s Lacey a pak 3 hodiny před zkouškou, ale u zkoušky bychom měli být s půlhodinovým předstihem, takže... Můžeš mluvit s Lacey minimálně 4 hodiny. Ne. - Díky bohu, že to je zkouška z dějepisu. - Nemáš zač. Danny B... - Jak to vypadá?

- Myslím, že by mohl projít. Jsem jako ledvinovej kámen! Už jsi jí to řekl? Ještě ne. Možná jste si nevšimli, ale mám slabost pro Abigail. Miluju tě. Nicméně tu je konec roku a mně došlo... - že je zasnoubená. - Jsem zasnoubená. Snažit se to změnit, by nebylo fér ani pro jednoho z nás.

Navíc si ji chce její snoubenec vzít, než umře její kůň a to musím respektovat. Štípání dřeva mu šlo moc dobře. Nejspíš jí napíšu dopis. Shane, koukám, že ses rozhodl jít na zkoušku v mým tričku. Jo, protože jsem nejspíš ztratil kámoše Sama. Určitě ho při balení někde vyštracháme. Je divný, že balíme.

Souhlasím. Posledního panáka? Shane, čeká nás zkouška. Dva poslední panáky? Co to bylo? To byl smích? Život na koleji 2x26 - Stěhování (2. část finále) Moc ráda tě vidím, Danieli.

Přestaň! Mám před zkouškou omezené množství času. Ty jsi ale příjemný. Byla jsem tvá první dívka, ale to pro tebe asi nic neznamená. Omlouvám se za svou nezdvořilost, ale měli bychom jít rovnou k věci. Dobrá, Danieli. Jsi připraven být mým přítelem? Ne!

Dobře. Vrátíš mi aspoň můj svetr? - Ano, tady je. - Děkuju. - Danieli! Danieli! - Co to děláš? Ne! Nech si to svý pitomý panictví, Danieli! Shane? Shane! Shane?

Má zkouška... Jestli si myslíte, že se se mnou jen tak rozejdete, připravím vás o něco, co je pro vás moc důležité. Pro Daniela to byla účast u zkoušky. Pro vás to můžou být třeba nehty. Brnkněte mi. Ať si můžeme někdy vyrazit. Zdravíčko, kontinentální Spojené státy.

Přesně tak. Jděte se bodnout, Inuité. Nedávno jsem hledal uměleckou duši. - Chci drobné. - Chci drobné! Chci nějaké drobné! Chci drobné! Přijde mi, že je všechno pevně nalajnované. Rád bych udělal něco pro patro. Byli takovou dobu mou múzou.

Musím být pro tohle patro tím, čím je Harry Connick Jr. pro Mardi Gras. Jasně. Brit, jak moc divnej byl ten polibek s Mikem? Bylo to jako líbat svýho bráchu. Líbání tvýho bráchy nebylo divný. Ale jsem přesvědčená, že teď bude všechno normální, částečně proto, že ten polibek byl tak divnej.

Ty, Brit... Je naše přátelství divný? Teda... jsme pořád kámošky? Jasně že jsme pořád kámošky. Nebyla jsem si jistá, protože spolu teď netrávíme tolik času. Courtney, mám tě ráda. Vždyť to víš. Vážně?

Nevěděla jsem, jestli máš, nebo nemáš. - Bože můj! Pojď ke mně. - No jo. - Nebuď hlupák. - Jsem hlupák. Vejdu se k vám? - Ne. Jo. - Ahoj, Mikeu. Místo uděláme. Není ti to nepříjemný, když víš, že jsme se všichni tři vzájemně políbili? Ne. Spíš je mi nepříjemnej pohled na všechny ty krabice.

Užili jsme si tu spoustu srandy. Vážně? No jo, tady ses vlastně ožralej vyspal s Court. A taky jsi tu obvinil Brittany z toho, že před tebou tajila novýho přítele. Jo. A teď jste mi to obě připomněly. Díky. - Od toho jsou kamarádi. - Nemáš na tenhle pokoj moc zábavnejch vzpomínek. Jo, teď si to uvědomuju. - Můžem se znova obejmout?

- Jasně. Zmáčkni mě pořádně. Mikeu, nesahej mi na zadek! - Mikeu! - Já to neudělal. - Ty si snad nikdy nedáš pokoj. To spolu máme zase celej semestr nemluvit? Zbejvá 5 minut do 30 minut před testem, kterej mě může vyrazit ze školy a Danny Ben je pořád někde, kam chodí, když odejde. Už bysme měli vyrazit a já si ani nepamatuju, kde je ta budova. Dobře, dobře, prostě si dám panáka.

Zklidním si nervy a tu zkoušku si povodím! To je pro Dannyho. Ať jsi kdekoliv, tohle vyliju pro svý kámoše. Zdravíčko, lidi, tady Mike. Naposledy. Páni. Zní to hrozně divně.

Letošek byl úžasnej a... Přijde mi, že hrozně utek, ale zároveň se toho tolik... stalo. S dovolením, Michaele. Perfecto. To mi bude chybět. Ne ty vlasy. Josh. A vlasy taky.

Čau, Steph, copak sháníš? Svůj foťák. A co sháníš ty? Druhou šanci? Ne. Popravdě jsem přemejšlel o tom, jak jsi na Kolejáku říkala, kdo měl vyhrát tu cenu. A došlo mi, žes měla pravdu o tom, kdo udělal letošek výjimečným. Ale myslím, že jsi na jednoho člověka zapomněla.

Na sebe. Proto jsem tě doporučil na post nového správce. Myslím, že dodáš každému patru spoustu zábavy a energie. Doufám, že o tom popřemýšlíš. Děkuju. Ale víš, že to mezi námi dvěma nic nemění. To vím. Ani nemá.

Omlouvám se, Steph. Marshalle, nějakej problém? Ne, jen jsem měl dneska odevzdat svý doporučení na správce... A odevzdal jsem svůj seznam, tak jsem ti chtěl dát vědět, že... No... Na, podívej se sám. Mý jméno tu není. Máš pravdu. Tohle je totiž seznam vůdců.

Jako jsem já... a ne ovcí... jako jseš ty. - Nechápu... - Bééééé! - Proč mi... - Bééééé! - Mikeu, zkus používat slova. - Jo, já bych rád... To... To bylo pro mě?

Mám spoustu práce. Ne, jen tu Marshall předvedl... Abby, jseš v pořádku? Poslyš, tohle není... evidentně nejlepší chvíle, ale... je to důležitý. Napsal jsem ti dopis, kterej by sis měla přečíst, takže... Můj kůň umřel. Jsem vítěz.

Já taky. Máma mě rozmixuje v mixéru. Zklamal... jsem. Nezvládl jsem test, zklamal jsem Shanea. Lacey mě oslepila. Dvě hodiny jsem nic neviděl, měl jsem vybitý mobil, někdo mě napálil a nasměroval mě na dámské záchodky...

Můj život je v háji. Zklamal jsem. Poprvé za svou akademickou kariéru jsem zklamal. Ani nevím, jestli se Shane dostavil ke zkoušce. Myslím, že se tu snažil opít počítač. Má máma mě... odvede ze školy... a přinutí mě pracovat v domově důchodců.

- Je mi to jasný. - Danny B! Jseš v pohodě? Co se stalo? To je dlouhá... a příšerná historka. - Udělal jsi zkoušku? - Ne. Pohnojil jsem to. Ale tys prošel. Bylo mi jasný, že bych bez tebe ten test nikdy nezvládnul a...

pro tebe to znamená mnohem víc než pro mě. Takže jsem vzal svůj test, napsal jsem na něj tvý jméno a odevzdal jsem ho. Ale jsi v akademické podmínce. Teď tě vyhodí z vejšky. Budu hrát na piáno v jednom karibským hotelu. Můžem si dopisovat. Jsi neskutečný přítel. Počkej, Shane, nebudu...

Nebudu tě líbat. Přestaň. Dobře... Děkuju. Já děkuju. Ne, fakt ne. Slyšte! Slyšte všichni!

Pojďte sem... hned teď. Mí bratři a sestry z patra, chci vám dát dárek na rozloučenou. Je tu poslední etapa naší poutě. Chtěl jsem zachytit všechno, co bylo pro naše patro letos důležité. Takže... Bez dalšího protahování...

Tady to je, 5. jižní. - Panebože! - To snad ne. To je moje zrcátko! Abby, podívej, tvůj kůň. Tamhle je má sesterská čapka. A Křečík. Panebože, Williamova čepice. Myslím, že jsem to konečně dokázal, Ameriko.

Zachytil jsem všechno, na čem nám záleželo. Konečně jsem... vytvořil něco opravdu nádherného. Vím, že je to trochu laciné. Tohle je náš prvák. Překlad: BugHer0 Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Děkujeme, že jste s námi vydrželi až do konce!

Komentáře (60)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

neeee neuvěřitelně skvělý seriál škoda že je konec. trochu mě mrzí že se Mike s Britt nedali dohromady, ale jinak neuvěřitelný seriál!

190

Odpovědět

Parádní seriál, a to je natočeno Chris W. Smithem v jeho volném čase na té koleji, nebo je to vše profesionálně připraveno, přesně jako v Kanclu? Jestli je to "amatérské" tak klobouk dolů.

200

Odpovědět

Chce se mi až brečet... Díky za skvělé osvěžení "temných" chvil :-) obzvlášť těch mezi zkouškama ;-)

190

Odpovědět

Shane = největší charakter... škoda.že to končí.... :(

210

Odpovědět

Dobrá práce BugHer0. Jen tak dál.

190

Odpovědět

Moc děkuji BugHer0 za překlad. Nevynechala jsem ani jednu neděli s němi. Opravdu děkuji :) Tohle byl zatím můj nejoblíbenější web seriál tady. Stejně tak jako AVPM a AVPS.
Moc se těším na Starship .)

190

Odpovědět

Tohle mi bude sakra chybět! :( Skvělá práce!!!!! Díky za překlady BugHer0 & scr00chy :) Díky za skvělej seroš ...

190

Odpovědět

Bude mi to chybět! Jinak Gopher a Abby? Yeah!

190

Odpovědět

ač mě to teď ke konci moc nebavilo, tenhle poslední díl byl perfektní! :D

180

Odpovědět

NEEEEEEEEEEEEEEEE BugHer0 dik moc

190

Odpovědět

Achjo poslední díl :( JAAAAAAAAAA CHCIII JESTE ZIVOT NA KOLEJI BEEEEEEEEEEEEEEEEE
Jo ale byl super ten poslední díl i celej serial. Dík moc za překlad

180

Odpovědět

díky moc.... si frajer BugHer0 :)

180

Odpovědět

Tak tohle mi opravdu bude chybět, celých 7 měsíců jsem se díval neděli co neděli, nejlepší seriál, díky moc BugHer0.

180

Odpovědět

škoda, že to skončilo... super seriál! díky za překlad

180

Odpovědět

;( asi se rozbrečím, kráásnej seriál, byla to sranda od začátku do konce ale příběh se stále vyvíjel, což je na tomhle seriálu to nejlepší, dokázali zkombinovat dobrej humor a silnej příběh v jednu úžasnou věc. Věřím v 3. řadu. a Prosím o přeložení všech bonusových videí. škoda že jsem nesledoval seriál od začátku ale zkoukl jsem ho během tří dnů a pak jsem jen čekal na poslední část finále... úžasnej seriál;(

180

Další