Bar z roku 1860

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 026
Počet zobrazení:11 307

V této nachytávce od ImprovEverywhere se vrátíme v čase zpět do 19. století.

 

Přepis titulků

Zdravím. Tohle je bar z roku 1860. Kompletně jsme předělali bar v Brooklynu a řekli lidem, ať pozvou přátele, kteří nebudou tušit, že se vrátí 150 let do minulosti. Vítejte u Černého králíka, pánové. Světlé nebo tmavé? Máte pivní lístek? Je to krátký lístek. Světlé nebo tmavé. - Tmavé. - Tmavé? - Jo. - Taky si dám tmavé.

- Dobře. Takové mám rád. - Co je to za místo? - Netuším, ale je skvělý. - Bude to dvanáct. - Tady máte. Rozhazovači. To jste vyloupili banku nebo co? Tady je 19 dolarů a 88 centů. Neutraťte to najednou. Já tě znám. - Mě? - Znám tě. - Mě?

- Jsi Charles Edwards. - Kéž bych byl. - Jsi Charles Edwards. - Nejsem. - Jsi, viděl jsem venku plakát. Jaký plakát? Plakát o pátrání po Charlesu Edwardsovi za to, co udělal v Filadelfii. Já jsem ve Filadelfii už nějakou dobu nebyl, ale... Dobrý příběh, toho se drž. Být tebou, hlídal bych si záda. Co se tu podle tebe děje?

Netuším, ale je to úžasný. Zdravíčko. Ahoj, jak se vede? Vy nejste místní, že? Očividně ne. Měli byste vidět, jak se tu chováme k cizincům. Chceš jít s námi nahoru? Možná později.

Když si to rozmyslíte, víte, kde nás hledat. Díky. Každý jako by nám říkal, že my dva sem očividně nepatříme. Kapelo! Jdete pozdě. Můj bože. Tohle je dobrý. Jo, to je. Neměl bych se jich zeptat, jestli nemají nabíječku na iPhone 5?

Jo, to asi měl. Bude to vážně zábavná noc, protože jen my dva sem nepatříme. Podívej se na ten plakát Hledá se na konci baru. To jsem já. Dámy a pánové, mohu prosit o pozornost? Dozvěděl jsem se... Stát New York se dozvěděl, že zločinec Charles Edwards se nachází v tomto zařízení.

Hodlám ho předvést před spravedlnost. Mám tu na něj zatykač. Pane Edwardsi? Pane Edwardsi. - Mluvíte na mě? - Ano. Jste Charles Edwards, hledaný ve Filadelfii za přepadení banky? Vypadá to tak. Prosím, vstaňte a pojďte pokojně se mnou. Nemáš tu žádnou autoritu a žádné pravomoce.

Myslím, že to ty nemáš žádné pravomoce. Měl bys odejít, protože tady nemáš žádné... Měli byste jít, dokud můžete. Pivo tu nech. Myslím, že na rohu je hostinec. Zůstaňte tam přes noc. A opusťte město před úsvitem. K Černému králíkovi už nechoďte, budou vás tu hledat. Měli mojí fotku ze seznamky.

To je tvá fotka ze seznamky? - Můžeme zpátky dovnitř? - Nevím. Nevím, jestli bychom měli. Byla to sranda. Hodně nečekané. Vůbec jsem to nečekal. Byl to čím dál větší zážitek. A nakonec nás odtamtud vyhodili.

A vůbec jsme netušili, co se to děje. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Byl by super film, kdyby vyšli ven a opravdu by byli v roce 1860 a došlo by jim to až na konci filmu.

02

Odpovědět

Jaky to rozdil od vsech tech ubohych skrytych kamer, kdy si zenska proste vyhrne tricko a teatralnich ksichtu s jeste podivnejsim zvukovym doprovodem :D Ale o tom je cely zivot...nekdo proste umi a nekdo musi ukazovat prsa :)

230

Odpovědět

Na: ,,Ty jsi Charles Edwards." bych mu asi řekl: ,,A co když jo? Ještě mi dlužíš dvacet zlaťáků, jak se tak dívám na tvůj prasečí ksicht, který se mi víc a víc vybavuje, protože furt vypadá jak to vybluté lečo." Samozřejmě by mě odpověděl stejně jako ve videu ,,Být tebou, hlídal bych si záda!". Holky: ,,A chceš jít s námi nahoru?" ... Charles: ,,Kurva, běž si tam lapnout do rohu, hlídej mi záda a počkej až pro tebe příjdu!"

Pravda, trochu jsem se do Charlesovy role vžil, možná proto jsem se u celého videa nemohl přestat smát ;)

1861

Odpovědět

Ne, to bys mu teda neřekl.

210

Odpovědět

Keyboard jockey alert!

200

Odpovědět

Myslim ze jsou hospody co jsou takhle normalne

190

Odpovědět

A znáš nějaké na JM, případně ZL kraji??

201

Odpovědět

Ale to pivko asi nebude stát jako tady :-)

200

Odpovědět

Tak to je pecka, moc rád bych se někdy se něčeho podobnýho zúčastnil. :)

211

Odpovědět

Kdyby se někde udělal takovýhle bar (s normálními cenami a pitím) tak by to určitě bylo super a lidi by tam chodili, ale jako vtípek mi to přijde na nic. Každýmu normálnímu člověku musí hned dojít, že to je nějaký ten "vtípek".

1827

Odpovědět

Tak jestli jsem tuhle skupinu pochopila, tak jim nejde o to dělat něco "překvapivě", ale prostě pobavit. A to se jim podle mě dost povedlo :) Ten týpek měl úsměv od ucha k uchu a náramně si to tam užíval.

241

Odpovědět

Kdyby někde poblíž byla taková nějaká hospůdka, tak by mi to vůbec nevadilo, rád bych tam chodil :D

201

Odpovědět

Výborné! Pokud chcete zažít něco podobného na vlastní kůži, kde s Vámi budou mluvit a jednat jako ve středověku, tak doporučuji navštívit středověkou krčmu v Dětenicích, kde takovou show zažijete. Zde je odkaz http://www.krcmadetenice.cz/.

1819

Odpovědět

Že by někdo z vedení? :-D

194

Odpovědět

+BugHer0Kdybych byl z vedení, tak si pískám :-D Byl jsem tam již 3x a určitě pojedu zas.....a ženský tam jsou taky :-)

183

Odpovědět

jestli tam budou ty ženský tak jedu :D

181

Odpovědět

+hudi11by mě zajímalo jakou měly připravenou odpověd na to kdyby řekli že jdou s nima nahoru :D

181

Odpovědět

+hudi11Skar: Jednoduché... prostě by tím zkazili vtip a byli by vystřihnutí - nahradil by je někdo jiný, dokud se nenajdou takoví, kteří to dojedou podle daného scénáře až do konce.

184

Odpovědět

Ta krčma v Dětenicích je pěkně trapná. Když si obsluha myslí, že může osazenstvo beztrestně urážet, tak jsou na velkým omylu. Párkrát se stalo, že jejich nadávky narazily jako kosa na kámen, když jeden z hostí uštědřil dost nejapnýmu číšníkovi k.o. Sám jsem toho byl svědkem.

1822

Odpovědět

+curakTak do takových hospod nelezte. Tam nikoho nevítají červeným kobercem a ohňostrojem. Chovají se tam k lidem hulvátsky jako ve středověku a v tom je to jiné než v klasické hospě. Když tam jdeš, tak už musíš být připraven na vše. Taky jsem poprvé trochu nechápal a od stolu jsem vyhodil žebračku (herečka), která mi začala upíjet a ujídat mé jídlo :-)

195

Odpovědět

+curakTak prece co by to bylo za kravinu aby se jako ve stredoveku choval jen personal ... misto k.o. mel vytahnout dyku podrezat mu hrdlo vzit si jeho penezenku a hodit zlatak hospodskemu at neni skodnej

191

Odpovědět

+curakČlověk se v takovýchto hospodách musí trochu vžít do role. Namísto: "Dobrý den, máte volné místo?" se dá použít třeba "Hoj krčmáři, ukaž, máme-li kam p*dele posadit! Znaveni jsme cestou, tak se nenech pobízet!" - léta středověkých fantasy RPG se vyplácejí :-D

191

Odpovědět

+curakMimochodem, teď jsem si o té krčmě v dětenicích zjišťoval něco víc a názory lidí, co tam byli - prý je obsluha dost překvapená, když to na ně zkusíte podobným stylem. Líbil se mi zážitek jednoho hosta: "Byl tam kamarád
a když jeho manželce řekl uvaděč něco o hnutí prdelí odpověděl mu: "drž hubu zakrslej chcípáku", tak na něj uvaděč zavolal vedoucí." Pokuď tam pojedete, tak to zkuste :-D

181

Odpovědět

+curak*Dětenicích s velkým D samozřejmě :-D

183

Odpovědět

můj známý tam byl a když se servírka zeptala co si dá ( samozřejmě drze) tak odpověděl že jí a na stole.. pak už je osluhoval jenom číšník :D

191

Odpovědět

perfektní :D asi bych z toho všeho byl taky paf jako "Charles" :D

každopádně by mě zajímalo, co by slečny dělaly, kdyby borci bez váhání "šli nahoru" ;) :-)

191

Odpovědět

:D no... slečny by šly dolu :D

191

Odpovědět

Super, hned bych zašel na jedno černý, jen jsem někde nechal cylindr.

180

Odpovědět

Divné jak to tady působí vtipně ale ve věřte nevěřte byl z podobného příběhu horor :D

200

Odpovědět

Kdyby mě tam pár hodin nechali, tak za chvíli asi fakt uvěřim, že sem se vrátila v čase :D
Jak jim na konci bylo úplně líto, že je od Černýho králíka vyhodili :D

190

Odpovědět

3:26 místo banky tam je baky :D
Jinak dobré video

180

Odpovědět

Opraveno. Díky.

180

Odpovědět

Ak by išli s tými kočkami hore už by nestihli ani zvyšný scenár s hľadaným zločincom

180

Odpovědět

Půl princezny a celé království za takovou parádní hospodu!!

190

Odpovědět

Přidej ještě toho černého králíka.

180
Další