Coolblue zpožďovač balíčků

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:46
Počet zobrazení:3 612

Internetový obchod Coolblue odhalil velký problém dnešní ultrarychlé doby a přišel s inovativním řešením.

Přepis titulků

Dnes pro vás máme novinku – Coolblue zpožďovač balíčků. Je to nejspíš naše nejpomalejší inovace a museli jste na ni dlouho čekat, ale dnes už je konečně online na našich stránkách. Problém, kterého jsme si všimli, byl, že se lidé nestíhali těšit na své zboží. Obvykle se snažíme doručovat balíčky co nejrychleji, ale se zpožďovačem balíčků to funguje přesně naopak: "Dnes objednáte, časem dostanete." Ale kdy?

To je právě to napínavé a zábavné. Moc si užívám to těšení se na něco – tady tomu říkáme předradost. Stále hledáme nové způsoby, jak tu předradost optimalizovat. Už dřív jsme měli terapeutickou stránku se zábavnými videy a relaxační hudbou, ale než se na ni lidé stihli podívat, zvonil poslíček. Funguje to jednoduše. Vyberete si náš zpožďovač balíčků a my vaši objednávku nepošleme ihned, ale odneseme ji do speciálního sklepa. Toto je náš speciální sklep.

Balíčky tady čekají na odeslání k zákazníkům. Tento tu například čeká už dva měsíce. A pro naše zákazníky to má i další výhodu. Zákazníkům se naši kurýři líbí tolik, že je vždy zvou na kávu, což nešlo – kurýři stihli sotva sušenku. Ale teď už mají dost času. Zpomaal, hej. Ano, je tu dost tma, ale s ustrašenými balíčky se občas pomazlí naši objímači balíčků.

Ne, to byl aprílový žertík. Coolblue zpožďovač balíčků můžete využít už dnes. I když... klidně ještě počkejte. ZPOŽĎOVAČ BALÍČKŮ DNES OBJEDNÁTE, ČASEM DOSTANETE. Překlad: Misschien www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

neměla by Česká pošta Coolblue žalovat? Vedou na tohle monopol a nidke ve videu nezaznělo odkud si tuto inspiraci převzali

51

Odpovědět

Tyhle narážky "miluju".
Ano, párkrát mi hodila ženská lístek do schránky, i když jsem byl doma. Ale to je o lidech, ne o poště. Lístek (tedy psaní) došel vždy jak měl.
Balík do ruky přišel mě, i těm co jsem ho posílal v oněch 24 hodinách (případně dvou dnech, když jsem ho odevzdal až večer).
Nikdy se mi nic neztratilo, až na pomačkané pohledy. To je ale zase opět o lidech.

Na to, že se jedná o službu, která je státní a je prakticky dotovaná a skoro zadarmo (krásné video tu o tom bylo i na VČ, sice z USA, ale pěkně tam bylo vysvětleno, čím se liší státní pošta, jelikož pokrývá všechno a ne jen co si firma vybere), tak je to velmi spolehlivá firma na doručování.

Naopak od konkurence nemohu říct, že bych neměl problémy. Nepřijedou, jak řekli a nemám možnost si to nikde vyzvednout. Nemají narozdíl od ČP kamenné prodejny (ČP si je musí platit, ostatní nemusí, přesto jsou dražší...).
A nebo to je poškozený. A opět, nemají kamenné prodejny, kam zajít a kde to řešit.

Jo a o schránkách na dopisy ani nemluvě.
Takže si nejdřív zkuste posílat PPL a dalšíma srajdama pohledy a dopisy, a pak si promlume o tom, jak je ČP nahovno, ok? :)

00

Odpovědět

+MikePoslala jsem 20 pohledů z Egypta před dvěma lety. zatím dorazily 2. Ale ok, možná to bylo Egyptem, tak sem rozeslala loni v létě pohledy z Brna po ČR, zatím nedorazil žádnej....

S PPL jsem měla problém jenom jednou jedinkrát, s Poštou několikát, například když mi nedají žádný lístek nic, že to mám na poště, tisíckrát jsem chodila na poštu co den a že tam žádný balík nemám, a pak mi rozhořčeně volal prodejce, proč jsem si balík nevyzvedla, že jim ho Pošta vrací. Takže sem pak platila znova poštovné.
Přijelo poštovní auto na chatu, šla jsem až k plotu už sem stála dva metry od ženský, ona hodila lístek do schránky, a řekla mi "máte balík na poště" a odjela, čubka.

Zásilkovna je třeba levná i velké balíky stojí 50 Kč poštovné jen si pro to musím zajít do té zásilkovny, PPL stojí dle jakého obchodu od 70 do 120 korun ale obvykle je levnější než ČP.
InTime když začínali, nevím jak teď měli taky velice levnou dopravu, stejně tak DPD, když kupuju balení granulí stojí mě to 50 Kč a dovezou mi to. Jediná nevýhoda je že si pro to musím přijít ven, ale případně doručují i druhý den, a teď už obvykle mají parcelshopy u partnerských obchodů.

00

Odpovědět

0:44 - videy??? Opravdu? videY???

21

Odpovědět


Odpovědět

+MisschienTo, že je to možná varianta, ještě nemění nic na tom, že z toho krvácí oči...

22

Odpovědět

Myslím, že Česká pošta takový zpožďovač zařazuje ke každé objednávce automaticky...

222

Odpovědět

To je p******a k***a

110

Odpovědět

Nekecej, všiml sis co je dneska za den?

22

Odpovědět

+mglaedrJebnuti jsou tu je tak. Myšlenka pochopena přesto trapně natočeno. Jebnutí jsu to už jo k***a

01