Rychlý prachy

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 436
Počet zobrazení:94 450

Josef Mengele byl nacistický doktor známý tím, že prováděl ohavné experimenty na lidech. Za podobného experimentátora můžeme označit i Jamie Kennedyho, který se však liší tím, že svým "obětem" v zásadě nijak neubližuje. Ony vlastně ani neví, že jsou obětmi. Jeho experimenty spočívají v postavení lidí do situací, ve kterých by i ten nejjistější člověk znejistěl. A co teprve, pokud celá soutěž běží živě ze studia a naše oběť, Dan, nemá tušení co dělat? Podívejte se!

Líbilo se vám video a rádi pozorujete lidi, kteří jsou totálně dezorientováni děním kolem? Pak vám nesmí uniknout zbylé díly tohoto pořadu, které naleznete zde.

 

Přepis titulků

Pro tento kousek budeme mít trochu pomoci od komika Pata Bullarda. Bude hrát moderátora "rychlých prachů", nejvíce matoucí hry všech dob. Všichni v tom jedou s námi. Kromě tohoto člověka - Dana. Experiment? Po dvouminutovém poslouchání pravidel, které nemůže pochopit žádná lidská bytost... ... bude mít Dan na to, zastavit show v přímém přenosu, protože nemá ponětí, jak se hraje? Vítáme vás ze studia Sunset v Hollywoodu! Je na čase vyhrát nějaký Rychlý prachy! A tady je váš moderátor Rychlých prachů - Pat Bullard!

Dobrá! Pojďme se seznámit s našimi soutěžícími, které jsme před chvílí vybrali z publika. Přicházejí k nám Anson Bench, Dan Potvin... Nezapomeňte, všichni v tom jedou s námi. Kromě Dana a diváků ve studiu. Vítejte pánové, všichni znáte pravidla. Začnete šokovým kolem, bude vám položeno 10 otázek, první, kdo se přihlásí, se rozhodne, zda otázku zodpovědět, přenechat ji některému ze svých protihráčů, poslat tuto otázku do kola "Rychlých prachů", nebo si mohou vybrat... ŠOK! Pokud si vyberete šok, budete mít 30 vteřin na zodpovězení všech zbývajících otázek.

Pokud je všechny zodpovíte správně, ihned se dostáváte do "zlatého kola", ale pokud odpovíte na jedinou otázku špatně, uslyšíte... Ano, přesně tak! Tento klakson znamená, že jste ztratili všechny body, dvojnásobek bodů, trojnásobek bodů... Pokud ale během hry uslyšíte tento klakson, může vás váš protivník vyzvat tím, že zavolá "výzva". Musí to ale udělat předtím, než vy zavoláte "žádná výzva". Nevolejte však "výzva", pokud uslyšíte tento klakson, - protože to znamená... - Zlaté kolo! Přesně tak.

Ve zlatém kole mají všechny otázky dvojnásobnou hodnotu a máte možnost hrát o velké peníze v "super-zlatém kole". Máte tyto stříbrné karty - těch se držte, neboť je můžete jednou použít... ...k od-šokování protihráče. Poslechněme si klakson pro od-šokování. Pokud ho úspěšně od-šokujete, dostanete všechny jeho body a jeho stříbrnou kartu, kterou můžete použít k od-šokování druhého protihráče a získání jeho bodů i jeho stříbrné karty. Dobrá, naše první otázka: Rock'n'Rollová hvězda Sting byl dříve frontmanem jaké kapely? Ansone, zodpovězte otázku!

- The Police. - To je správně! Anson získává 100 bodů. Ansone, ubíhá nám čas. Dokončete tuto větu: Šikmá věž v... - Pise! - V Pise je správně! Anson má 200 dolarů. Ah! Klakson výzvy! Tak pánové, toto je vaše šance! - Žádná výzva! - Skvělé využití pro "žádná výzva". ŠOK! Ve kterém státě byste našli "Mitchell Corn Palace" ? - Anson se přihlásil.

- Severní Dakota. Ne, těsně vedle. Není to Severní Dakota. - Dan se přihlásil. - Řekl bych Jižní Dakota. Jižní Dakota je naprosto správně! Odměňujeme vás tisíci body! Dostal jste se rychle do vedení! - Anson se přihlásil. - Chci od-šokovat. - Anson od-šokovává a bere si tisíc dolarů. Přesouváme je k Ansonovi. Ansone, máte 1300 dolarů... - Chrisi, chcete použít stříbrnou kartu? - Ano. 500 dolarů pro Chrise. Ano, Dan chce použít svou kartu.

100 bodů, Dane, protože jste se stříbrnou kartou přišel pozdě. - Rozdělit nebo zdvojnásobit? - Zdvojnásobit. - Dáváme vám 2600. Chrisi, co chcete udělat s 500 dolary? - Rozdělit! - Rozdělujeme na 250, přesouváme 250 k Danovi. Dane, vy nyní máte 350. Chcete rozdělit? - Chci zdvojnásobit. - Chcete zdvojnásobit. Dane, jak jste k tomu došel? Kdy přesně jste se rozhodl, že vlastně chcete zdvojnásobit? Když jste se mě zeptal. Jistě, aplaus pro Dana.

Ano, to rád slyším. Nyní se budeme hlásit o "záhadná čísla". Ruce nahoru... a... teď! Ano, Dan se přihlásil velmi rychle. Dane, držím 3 karty. A, B a C. Kterou kartu chcete? - B. - Ano. 15 000 bodů. To je úplné maximum. - Anson se přihlásil! - Rád bych šokoval jeho B kartu. Anson šokuje B kartu! Musíme mu tedy dát těch 15 000 bodů, což mu dává celkem 17 850 bodů. Všechny tři klaksony! Pospěšte si! -1000, -2000... - Chrisi!

- Žádná výzva! - "Žádná výzva" od Ansona. Chrisi, byl jste zablokován. Dostáváme se k Danovi, který je momentálně na -7000. - Co chcete dělat, Dane? - Chci vyhrát! Chcete vyhrát? - Máte druhou stříbrnou kartu. Ansone! - Rád bych použil stříbrnou kartu. A zdvojnásobit jeho -7000. Dobrá, on má -5000, zdvojnásobíme to a máme -10 000. A nemějte obavy, pánové, protože jste pořád ve hře! - Chrisi, vy jste na nule, Anson...

- Rád bych zablokoval Chrisovu stříbrnou kartu. Chrisi, jste zablokován, vezměte si svou stříbrnou kartu a podejte ji Danovi. - Rád bych si vzal stříbrnou kartu. - Vemte si ji. - Dan se příhlásil. - Rád bych si vzal všechno, co má on! Dobrá, nemáme jinou možnost než ukrást tyto 3 karty. Ansone, dejte je prosím Danovi. Dan sebral tři karty. Ansone! Rád bych zablokoval jeho tři a vzal si jednu zpátky. Dobrá, to nám dává celkem dvě. - Co to bude?

- Šok! - Ansone? - Od-šokovat Chrise! Už žádná karta do konce hry. Ano, žádná karta do konce hry. A Dan má 5000. Rád bych si vzal všechny jejich karty a jejich body. Po dvou tazích už nemůžete vzít stříbrnou kartu, to by bylo proti pravidlům. - Jak se v této chvíli cítíte, pánové? - Opravdu zmateně! Trochu zmateně? To je v pořádku, to se stává. Dane, myslím na číslo. Je mezi 1 a 10. - 10. - To je naprosto správně, Dane, bylo to 10. Dobrá práce.

Čeká vás kolo "záhadných čísel". Míčky nám spadly. Je čas na zlaté kolo. Shrneme si skóre. Anson má 28 000, Dane, vy máte 0, Chrisi, vy máte -1000. Chrisi a Dane, toto je důležité. Oba půjdete zpět do naší zvukotěsné kabiny. Až tam budete, musíte probrat toto - kdo bude hlavní a kdo bude vedlejší. Poslouchej - ten chlap to nastražil. Tahle soutěž je podvod! Můžeš vyhrát, máš přece tu šokovou věcičku... Jo, ale já prostě mačkal tlačítko a on se začal ptát! Prostě mačkej. Kdybych to věděl od začátku, bušil bych do něj v jednom kuse! - To je jedno.

Byla to sranda. - Jo, a navíc můžeme vyhrát peníze. Tamten chlap zaručeně vyhraje. Teda pokud s ním nějak nevyj*bem... Dobře, a co to s tím hlavní-vedlejší? Vyber si, co chceš, mně to je jedno. Budu vedlejší. - Dobrá, jak víte pánové, jsme ve zlatém kole. Sdělte nám vaše rozhodnutí. - Já jsem vedlejší. Chrisi, vy budete vedlejší. Dane, vy budete hlavní. Děkuji vám za hru, Chrisi, velmi to oceňujeme. Velký aplaus pro Chrise. Děkujeme, že jste tady dnes byl. Jděte prosím s naší modelkou, doprovodí vás do zákulisí.

- To je všechno? - Ano, velmi vám děkujeme. Pojďte sem, Dane. Dáme vás do "trubice zmatku". Dane, pokud zodpovíte jednu otázku správně, získáte pro Ansona 5000 dolarů. Dvě - 10 000, zodpovíte všechny tři - Anson půjde domů s 25 000 dolary. Řeknu vám slovo, vy odpovíte tím prvním, co vás napadne a co podle vás Anson řekl. Pusťme trubici zmatku! Nezapomeňte, že jsme nastavili větráky v trubici tak hlasitě, že Dan nemůže nic slyšet.

Dal jsem vám slovo "vejce", Dane, vaše odpověď? Chcete vynechat? Dostáváme se k druhému slovu, což je ranvej. - Ranvej je naše druhé slovo. Dane! - Ranvej. - Neslyším nic z toho, co říkáte! - RANVEJ! RANVEJ! - Tohle nesmíte. - Neslyším! - 5000 za jedno slovo, 10 000 za dvě... 5000 za co? - 5000 za slovo, které má Anson. - Neslyším vás. Slyším jen "5000"! Nekřičte, Ansone.

- Můžu mu naznačovat? - Ne. Dane, je konec, je mi to líto. Děkujeme, Ansone. Pojďte ven, Dane. Páni, to bylo něco. - Byl jste někdy v tornádové místnosti? - V tornádové místnosti? Ne, já jsem moderátor... - Víte, odtamtud toho moc neslyšíte. - Víš vůbec, jak hrát tuhle hru? Ne, ale ty očividně jo, protože to vypadá, že už jsi ji někdy hrál, Ansone. Mám doma deskovou hru. Proto znám pravidla. Ty ji nemáš? Ne, promiň, je to moje první zkušenost s touhle soutěží.

- Chceš si v tom případě zahrát Ex hru? - Ne, to asi nebude fungovat. - Víš, že jsi byl exnut? - V to doufám! V to doufáš? Víš, co to znamená? Jsi v mojí show se skrytou kamerou jménem Jamie Kennedy Experiment! Překlad: Froggy Korekce: scr00chy VideaCesky.cz

Komentáře (75)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět


Odpovědět

Proč už tu není video "sushi restaurant"? :o/ Bylo fakt hodně vtipné a pobavilo :)

10

Odpovědět

Ahoj, dané video bylo bohužel staženo z YouTube. A nemůžu najít žádný vhodný reupload :-(

00

Odpovědět

04:55 Hraje to jako boss :D

230

Odpovědět

ten jim dal dobře na p***l :D

230

Odpovědět

je to tim ze to je show z 90 tejch let

203

Odpovědět

Nejlepší je jak tu jeho šou johny kenedy experiment nikdy nikdo nezná. Nějakej trapák neznámej prostě...

1819

Odpovědět

Nemohl by někdo přeložit ještě nějaké video s Jamie Kennedy. Je super vždycky se u toho tlemim jak blázen :-)

192

Odpovědět

to zvlad teda vyborne :D

201

Odpovědět

Respekt! Nejlepší bylo, že po chvíli už se sebou nenechal zametat :-D "Rád bych si vzal všechno, co má on." :-D

230

Odpovědět

hele ten chris oka nema se menovat masi oka?

192

Odpovědět

deset minut smichu :D:D:D parada

191

Odpovědět

byl docela v klidu, na to, že byl zmatenej

201

Odpovědět

Dobrý. Chtělo by to další díly,.

190

Odpovědět

ale jak si hezky poradil, Dan bude asi veselá kopa :D nejlepší, jak bezhlavě dělal prostě něco :D

240

Další