Krysí deratizátor

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:435
Počet zobrazení:8 280

Hubení krys pomocí neortodoxních indiánských metod, krysí hovínko o velikosti 7 cm a útok královské krysy. Že nevíte, o čem tu k čertu mluvím? Tohle všechno totiž zažijete, když se stanete deratizátorem v show Jamie Kennedy Experiment. V minulém díle si zahrál Masi Oka ze seriálu Hrdinové a v tomto díle se v malinkaté roli objevil Oscar Nuñez z Kanclu.

Přepis titulků

V této show uvidíte nic netušící účinkující v bizarních situacích, které jsme natočili skrytou kamerou. A nyní uvidíte scénku, ve které hraji novodobého krysího deratizátora. Ano, opravdu existují. Najali jsme tohoto chlápka jménem Michael, aby mi dělal asistenta a pomohl mi při odchytu. Experiment?

Jak bude Michael reagovat, až se z lovců stane kořist. Zdravím, madam. Pojďte se mnou dozadu... Vy jste volala ohledně té krysy? Ano, máme tady docela problém. Už jsou tady ti deratizátoři, Oscare. Minulou noc, když jsme zavírali, tak byla krysa tady v kuchyni.

A dnes tu pořádáme velkou párty, takže jestli ji nestihnete chytit do osmi, jsme v pěkným průšvihu. A kde jste ji přesně viděla? Vylezla odtamtud zpoza toho pultu, a potom běžela přímo... ...přímo sem. Pardon. Takový malý škádlení.

Kolik krys jste viděla? Jednu. - Jednu krysu.- Ano. Kolik krys jste viděl vy? Já jsem žádnou neviděl, ale v jídelně je díra, která tam dříve nebyla. Tam se podíváme za chvíli. Jestli někde uvidíte krysu, tak ji nezabíjejte. Nechte to na mně.

Ale... Co to tu máme? - To jsou krysí bobky.- O můj bože. Vypadá to, že tu máme krysí bufet. Krysy jsou známé tím, že kadí každých čtyři nebo pět minut. Přesně jako moje bývalá žena. Chci vám ještě něco objasnit. Já používám neortodoxní přístup k hubení krys.

Je to duchovní a neozkoušený způsob jak se zbavit krysy. Zabití je až poslední možnost. Takhle se s tím točí. Choďte s tím okolo a říkejte: "Kryso zmiz." Jsem rád, když jsou lidé chránění. Vemte si tohle, kdyby vám krysa náhodou chtěla skočit na vaši pěknou tvář. Kryso, zmiz.

Kryso, zmiz. Připojte se i vy. Kryso, zmiz. Kryso, zmiz. Kryso, zmiz, tohle je tvoje píseň. Kryso, zmiz, už ti moc nezbývá. Kryso, zmiz. Přestaňte! Viděl jste ji?

Ukažte mi tu díru. Dobře. Tohle je nepochybně krysí díra. Teď se pokusím zjistit, jestli je uvnitř něco, co bychom mohli chytit. Tady je. Pojď sem, bráško. Řekni mi, co se děje.

Opravdu? Dobře. Vrať se zpátky. Právě jsem zjistil, že je to laboratorní krysa. Ale mám takový pocit, že by tu mohla být královská krysa. Takže teď od tebe potřebuju, brácho, abys společně se mnou zjistil, jestli je něco za tou zdí slyšet.

Jdi tady na tu stranu. Slyšíš něco? Co slyšíš? Je tam slyšet hodně pohybu. Dobře. Situace se má tak. Myslím, že tu máme královskou krysu. Otevřeme to tady. Jackpot!

Koukni na ty lejna. To je hodně hovínek. A koukni na tu velikost. Supervelká krysa. Piš si tohle. Lejno královské krysy. Šest až sedm centimetrů. Stupeň sekrece.

Pět. A je naštvaná. Tady, brácho. Připrav sýr. Je to úplně jednoduchý. Já si navlíknu rukavici, kterou pomažu burákovým máslem a uvidíme, jestli dostanem tu velkou krysu. Trochu si zarybaříme. Dělej, kryso. Dělej, kryso. Máš tu sendvič s burákovým máslem.

Tak dělej. Au! Sakra! To jsem si zasloužil. Budeme potřebovat větší past. Zpátky. Jděte zpátky. Tohle je nejhorší krysí kostým na světě. A ten chlápek nám to pořád baští.

To je krysa? Jdu dovnitř. Pomozte mu. Pomozte mu někdo. Asi bys měl něco vědět, brácho. Byls exnutej. Jsi ve skryté kameře. V show Jamie Kennedy Experiment. Překlad: Brousitchwww.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chybí mi tu přeložené video, které tu již bylo děkuji :)
Jamie Kennedy Japanese Restaurant

00

Odpovědět

a vazne myslis ze do toho dava krysyho deratizatora s jistym duchovnim vyznanim ?? premyslej ok ?

182

Odpovědět

Chyba v překladu: New Age je název duchovního směru, náboženství. Překlad "novodobý" je úplně mimo...

191

Odpovědět

OMG sem myslel, že se zadusím smíchem :D :D :D

180

Odpovědět

kornout: Jasně, že je to fake ;)

180

Odpovědět

FAKE AND GAY

1811

Odpovědět

super video

180

Odpovědět

super :D

180

Odpovědět

no ujde to:-D

180

Odpovědět

no doubt :-D

180

Odpovědět

tak to nemá chybu xDD

180

Odpovědět

to nemá chybu :D:D

180

Odpovědět

Super :o)

180