Klasická hudba a rap

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:321
Počet zobrazení:5 837

Myslíte si, že Mozart a Jay-Z nejdou dohromady? Že ne? Warner Brothers a Brad Gluckman si ale myslí opak. Chystají totiž hip-hopové turné a hledají vhodného klavíristu. Nejdříve je ale nutné podrobit ho malému Experimentu. V tomto díle vypomohl Jamie Kennedymu herec Nick Swardson, který si s ním již zahrál ve filmu Nejhledanější v Malibu.

Přepis titulků

Brad tu bude každou chvíli. Zatím se můžete rozehrát. Ty jsi Brad? Jo. Tě pic.To je dost dobrej matroš, kámo. Jak se máš, chlape? V pohodě. Co tedy teď plánujete za... Warner Brothers chtějí udělat tohle.

Chtějí smíchat hip hopa klasickou hudbu. Hodlají se na tom podíleti nějací jiní hudebníci? Ne. My budem jenom dělatpředkapelu pro Korn. Nemáš u sebe bouchačku, že ne? Máš nějaký umělecký jméno? Marshall. Co třeba Doktor Vražedný? Chci, aby si na mě lidi dávali Bacha.Víš, co myslim?

Chci návrat ke kořenům. Starší old-school. Zahraj něcoa já do toho zkusim improvizovat. Zamilovaná písnička.To se mi líbí. Klidně si pobrečim,to mi nevadí. Hej, kluku. Jo, holka. Máš hnusný kudrny.

Snědli jste moc pizzy. Moc pizzy. Teď přejdem do funky, jasný? Co s tim uděláme... Co kdybyste shodili pár kil cvičením. Ale hlavně byste měli vyzkoušetnějakej nízkotučnej lančmít. Nízkotučnej lančmít! Otevři tu konzervu,protože to přestává bejt vtipný, brácho.

Chceš mi do toho kecat?Tak ti řeknu tenhle drb. Rozjíždím to tadyjako kdyby šerifem byl James Brown. To je geniální, kámo. Jseš fakt dobrej.Víš, co myslim? Zavoláme jim hned teď, Kelly.Jdeme. Budem hned zpátky. Fakt dobrý, kámo. To jsme sfoukli během dvou vteřin, kámo.

Je to šílenější a šílenější. Jak je, chlape? Já jsem Marshall. Já jsem Mocha. Tak co? Co tu děláš? Pozvali mě na konkurz. Volám mu celej den. Ty mu pomáháš s textama?

Já mu dělám beaty. Já jsem sám o sobě hudební nástroj.Takže dělám... ...a takovýhle věci. Jak je, kámo? Tady ten chlápek,to je náš Mozarťák. - Proč Mozarťák?- Je to Mozarťák. Proč jsi mi neřek,že zkoušíme. Co vlastně umí?Hrát na piano?

Piano přece nepatří do hip hopu. Tam patří beaty. Piano tohle nezvládne.Koukej. Co to je? To zvládnu i já. Beethoven přece nebyl z ulice. Byl jsem dneska celej den v zoo. Stál jsem u klece s opicema a bylo to... ...fakt hustý.

Zkus narychlo nějaký beaty. Zkus něco na piano. To bude naživo? Jo, tohle budem hrát naživo. Jsme na turné, kámo.Tohle bude hustý. Jedna z našich prvních štací bude Cleveland. Takže se chvíli zdržímea pak přijdem jako... Tě pic, Clevelende!

Ještě musíš mít vostrej výraz.Víš, co myslim? Třeba můj rapovej výraz je takovej. Jakej je tvůj výraz? Musíš takhle. Jako kdybys měl zácpua seděl za pianem. To neni zlý. To vůbec neni zlý.Docela sexy. Kde jsou Hammerovy kalhoty?

Můžete mu někdo přinést Hammerovy kalhoty? Zkus si se mnou popoběhnout. Musíš udělat rychlej pohyb. Jak mám hrát na piano a přitom běhat? To právě zjistíme. Musíš vyzkoušet tohle. To neni zlý. Pokračuj. Jo, mami.

Utek ti gepard. Tuhle jsem viděl svýho tátu. Přilít ke mně a řiká:"Hej visíš mi prachy. Zaplať to." Řikam: "Ne, brácho. Ty mi dlužíš chechtáky." Ale on řiká: "Jo, těch mám spousty." Docházej mi slabiky... Potřebuju ručníky... Takhle to nejde, kámo.

Ty zvířecí beaty do toho nejdou. Nevím, jestli za to může on, ale... - Hele, kámo. Proč to házíš na mě?- Zkus rychle gorilu. Vždyť je to hustý.Kdo umí takhle napodobit gorilu? A co mýval? Zkus mývala. - Nefunguje to.- To byl spíš delfín. Možná za to můžu já. Ty jsi skvělej.

Ty jsi Mozarťák. Ty jsi Bombadeus. Jsi krutopřísnej klasickej řezník. Je tu teprve 15 minut.Jak víš, že je krutopřísnej? - Můžeš se zklidnit.- Co kdybych přes noc zapracoval na tom mývalovi? V pohodě. Buď v pohodě. - Vypadni.- Oba byste se měli uklidnit. Dávám ti dvě minuty na to,aby sis uvědomil... Uhodil mě tygrem.

Omlouvám se. Cítím se... Jseš dobrej, kámo. Jseš hustej. Musim ti ale říct, že si byl exnutej. Cože? Jsi v mojí showJamie Kennedy Experiment. Překlad: BrousitchKorekce: scr00chywww.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

teda ten týpek asi hustě potřeboval prachy, když si nechal oblíknout ty zelený tepláky :D

210

Odpovědět

Já se smíchy scvoknu :D svíjela sem se jak mu oblíkli ty zelený kalhoty a šátek :D LOL né ješkovi :D

200

Odpovědět

Tečou mi slzy smíchu xDD... oh bože, klasika a rap je ta nejodpornější kombinace hned po diskanskejch hoperech.

195

Odpovědět

05:00 :D lol :DDD

180

Odpovědět

největší mazec!! :D ha! od začátku sem brečela smíchy :D

200

Odpovědět

No jasný, B-Rad G, ten nikdy nezklame. :D

180

Odpovědět

jo to je naj jkX

180

Odpovědět

ďalšieeeeeeeeeeee videooo:D

180

Odpovědět

tohle je podle mne hodně velký fake protože to by musel ty kamery mít na každym centimetru v tý místnosti

182

Odpovědět

Super,že je to tu!!:))
Milujem takéto programy so skrytou kamerou:)

190

Odpovědět

tak to je mazeec :D ten chlapek fakt pohodář xD respekt jemu :D

200

Odpovědět

Prosil bych další videa od Jamie Kennedyho!! Je to totiž mazec!

200

Odpovědět

xDDD

190

Odpovědět

Asi potřeboval prachy :D

190

Odpovědět

:D já toho borca obdibuju jak se za každou cenu snažil prostě spolupracovat i když to pro něj musela bejt "hudební" hrůza největší.

210

Další