Chlapecká kapela

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:522
Počet zobrazení:9 268

Éra chlapeckých kapel je díkybohu již za námi, ale přesto se občas najde pár chlapců "z ulice", kteří by rádi prorazili... i za cenu toho, že do svých řad přijmou hudebním sluchem i tanečním krokem nepolíbeného "kovboje" Jamie Kennedyho. Pozn. V klipu zmiňované Menudo byla velmi populární latinskoamerická chlapecká skupina ve které například začínal i zpěvák Ricky Martin.

Přepis titulků

Víte, tohle asi moc lidí neví, ale vždycky jsem chtěl být v chlapecké kapele. Ale jelikož neumím zpívat a tancovat, rozhodl jsem se, že nechám jednu rozpadnout. www.videacesky.cz Překlad: Brousitch Korekce: BugHer0 V tomto dílu hraju rádoby zpěváka Steva. A tihle kluci jsou chlapecká kapela z Miami, která si říká "Voices for the Y". Rozhodli se nachytat jednoho ze svých zpěváků, který si říká Sinatra.

Sinatra si ale myslí, že se účastní konkurzu na zbrusu novou talentovou show. Tento herec hraje mého otce, který je zároveň producentem show. Experiment? Jak bude Sinatra reagovat, až taťka navrhne, že jejich kapela potřebuje dalšího chlapce? Děkuju. Děkujeme. Líbilo se mi to.

Ale nemiluju to. Nechápejte mě špatně, váš materiál se mi líbí. Ale kdybych tvrdil, že to miluju natolik, že bych si to koupil, tak bych lhal. Nebyla to ta správná píseň a nebylo to dostatečně nahlas. Můžu k vám být upřímný? Protože bych byl rád, kdyby to vyšlo. Namísto pěti kluků tady vidím kapelu o šesti členech.

Chápete? Stevie, pojď sem. Dovolte, abych vám představil svého syna. Budu k vám upřímný, kluci. Přiberte mého syna do kapely a zaručuji vám, že budete v show. Dám vám nějaký čas, abyste o tom mohli popřemýšlet. Vrátím se za chvíli. Ti kluci jsou skvělí.

Vypadají líp než NSync. - Viděls ty jeho šílený boty? - Má je o deset čísel větší. Nezapomeňte, že zbytek kapely nám pomáhá. Jaká bude Sinatrova reakce, až se dozví, že ostatní členové jsou pro? - Podle mě bysme mu měli dát šanci. - Co? Máme zaručený účinkování v show. Jak ho ale naučíme kroky? A co ty boty? S těma nemá šanci nic zatancovat. Viděls, jak mluví?

"Jste velmi dobří." Tak jak to jde, chlapi? Popřemýšleli jste o tom? Zkusíme to. Skvěle. Moc si toho cením. Zkuste to s ním a pak to probereme. Kluci se tedy rozhodli, že mě naučí kroky. A docela mi to šlo.

Ale Sinatra z toho nebyl dvakrát nadšený. Takže jsme požádali matku jeho dvou kamarádů o malou motivační řeč. Poslouchej mě. Mysli si, co chceš. Jen na něj nebuď zlý. Všichni vypadají jako zhypnotizovaný. O to jde. Jde o jednu show. Prostě dej tomu klukovi šanci. - Dobře, dám tomu frajerovi šanci. - V pořádku. - Není to frajer...

- Je to frajírek. Dobře. On je... jiný. Velmi jiný. Jako by nebylo vystupování s úplným nováčkem dostatečně stresující... přivedli jsme do poroty latinskoamerického vítěze Grammy a dva chlápky z Menuda. A tento herec hraje ředitele významné nahrávací společnosti. Pokud nevíte, jakou skupinu v Miami poslouchat, zeptejte se tohoto muže. Takže to pořádně rozjeďte.

Při zkoušce jsem se držel zpátky a byl v pohodě. Teď je ale čas utrhnout se ze řetězu. Kapely jako vy vídám každý den. Takže vám dám jedinou radu. Pět z vás... dobré. Máte dobrý potenciál. Ale myslím, že máme problém s tím šestým. Přesně to jsem si myslel.

Jestli chcete v tomhle městě opravdu prorazit, musíte snížit počet členů na pět. Pět kluků. Nádhera. - Hodně štěstí. - Moc ti děkuju. Jako by to nebylo pro Sinatru už tak zlé, přivedli jsme Carlose Ponseho z Entertainment Tonight, aby vyzpovídal kapelu. Všech šest. Kolik vám je let?

Mně je 24. 17. Brzo mi bude 18. 18. Super. Řekněte mi, jak dlouho jste spolu. Jsme spolu už dva roky. Co si myslíte o dnešním vystoupení?

Pořád na tom pracujeme, takže to bude čím dál tím lepší. Kluci ale ještě nemají naučené všechny kroky. Ale rozjedeme to, ono to půjde. - Vy jste frontman kapely? - Ano, já jsem frontman. Nosím klobouk, protože jsem středem pozornosti. Něco jako Justin z NSync. Když vidíte Justina, tak je to jako bum. Přímo támhle je Justin a pak je tam Joey, Lance, Chris,...

On má také čepici, takže budeme pokračovat u něj. To je spíš čepička pro princezny. Musíme už jít. - Hej, tati, - Nazdar, chlapci. Víte, já si myslím, že to Lloyd vystihl dobře. Máme tu pět kluků a jeden přebývá. Myslím, že víte, o kom mluvím.

Franku. Prosím? Myslím, že bys neměl stát v cestě. Myslím... v naší cestě. Měl bys být tím moudřejším. Jde o to, že já mám čepici a ty máš taky čepici. Promluvte si o tom mezi sebou.

Popřemýšlejte o tom. Budeme účinkovat v tý show nebo ne? Mně je teď nějaká show u pr*ele. Co se děje? Řekni mi to. Nechápu, proč se nemůžeme postavit téhle situaci. Já to vyřeším. Steve chce být v kapele, což znamená vyhodit mě. Jediná show.

Nemůžeš to udělat kvůli jediné show? Jak můžeš být tak sobecký? Myslel jsem, že půjde o rozhodnutí kapely. Dobře. Tak se zeptej kapely. Poslechneme si názor kapely. Chcete tady Steva? Chcete Steva v kapele nebo ne? - Jestli chcete Steva, tak rovnou odcházím. - Byli bysme v show. Takže show je důležitější než pouto, který máme? No...

To je všechno, co řeknete? Tak co budete dělat, kluci? Bez urážky, ale myslím si, že jseš pos*anej šašek. To je mi líto. Myslel sis, že přijdeš a ukradneš mi místo v kapele? To jsem nechtěl udělat, ale... měl bys jít. Mám odejít?

Ano, chci abys odešel navždy. Ještě než půjdu, můžu ti říct můj nápad na nový název kapely? Možná byste se mohli jmenovat "X-band". - X-band? - Jako protože jsi byl exnutý. Nachytali jsme tě do mého pořadu Jamie Kennedy Experiment. Moc se omlouvám, brácho. Neubližuj mi. www.videacesky.cz Málem jsem tě zabil.

Málem jsem tě zabil, kámo.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

bejt v jeho situaci tak fakt nevim co bych udělal :D

221

Odpovědět

Takovej zasranej frajirek s nausnickou si stezuje na vzhled "Steva"? To snad ne...

248

Odpovědět

Za tu hudbu si to zasloužil xD

232

Odpovědět

skoda ze není prelozeny ten rap, nebo alespon ty casti kde rapuje kovboj :D

240

Odpovědět

tak u toho jsem se valel smichy hned jak jsem ho videl :D a jedno mensi rejpnuti. v 7:00 nerika princess hat, ale apprentice hat.

210

Odpovědět

Myslím, že na začátku (cca 18 sekund po startu) se mluví o tom, že se kapela jmenuje "Voices, with the Y" (tj. "Voyces"). Jinak super video i překlad :)

210

Odpovědět

Wow! Být tím klukem, už se po něm vrhnu a pár mu jich napráším :-D Takový stěr :-D

200

Odpovědět

no trochu moc dlouhy, ale dobry :) Fakt jsem doufal, že po něm ten týpek skočí :D

180

Odpovědět

video not fond

183

Odpovědět

Super video, zbožňuju Kennedyho show... Jestli můžu doporučit, tak video, které by rozhodně mělo být přeloženo je "Las Vegas Wedding" ;-) U toho sem se řezal smíchy :-D

191

Odpovědět

Tommyygun: Co bys chtel? Ty lidi to delaj pro nas ve svym volnym case... Najit zabavny videa, ktery se budou libit a prelozit je neni tak jednoduchy... Az jim za to budes platit prispevky, tak ti jich prelozej treba i vic :P

201

Odpovědět

decka, tohle bylo boží, ale ta sushi restaurace, nebo co to bylo, je jeste lepsi

181

Odpovědět

Tommygun: a kolik videí by jsi denně chtěl? Třicet? Víš jak je to náročný překládat, obvzlášť když se musí dělat vlastní časování? I jedno video denně by bylo super, natož pak tři až čtyři co den co den přibývají. Pro takový nevděčný uživatelé bych nepřekládal nic..trošku se zamysli než něco napíšeš...

210

Odpovědět

Tommyygun: Cože? Máme každý den čtyři videa.

190

Odpovědět

Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim dalsi.Tadle shpw je upe nejvic dobra :)

200

Další