Televizní soutěž

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:370
Počet zobrazení:6 666

Jamie Kennedy se v dalším díle svého Experimentu pokusil ztvárnit toho nejhoršího účastníka televizní hry, který kdy existoval a docela se mu to vydařilo. Posuďte sami. Malou roli si znovu zahrál Masi Oka, který již účinkoval ve scénce ze Sushi restaurace.

Přepis titulků

Z našeho studia v Hollywoodu vám přinášíme show Uhádni to. Děkuji moc a vítejte. Já jsem Michael Burger. Dnes budou čtyři šťastlivci nuceni hrát, kreslit,pokud to bude nutné i číst myšlenky, aby mohli soutěžit v naší nové hře Uhádni to. Pojďme si představit naše soutěžící. Tým číslo jedna. A teď tým číslo dva. Pojďte k nám. Vy se jmenujete Corby a váš spoluhráč je?

Anson Bench. Dobře. Tým jedna je první na řadě.Týme dva, vy se zatím posaďte. Slovní asociace. Chci po vás, abyste uhádli co nejvíce slov. Časomíru spouštím teď. PRÁCE Zaměstnání. Práce.

Správně. Máte první. MELOUN Cantaloupe. Vodní meloun. - Vodní.- Meloun. Ano. Kopaná. Fotbal.

To bylo po limitu. Počítá se to? Počítá! Vedli jste si skvěle. Máte dvanáct bodů. Tým dva. Nezapomeňte, Corby si myslí, že může opravdu vyhrát peníze a ceny. Ne pokud je jeho spoluhráč naprostý idiot. OVOCE Jablka, pomeranče... hrozny...

Broskve. Jo, broskve. Kiwi. - Dobře. Dál.- Další slovo. DOVOLENÁ- Výlet. Prázdniny. Mexiko. Margarita.

Ne. Margaritaville. Ne. Ne. Víte co... Za tohle vám nemohu dát žádné body, ale teď bude výměna. Časomíru spouštím teď. BICYKL Hamburger.

Maso. Plochý. Masová placička. Projížďka (Drive). Drive-thru u McDonalda. - Dál, dál, dál, dál.- Další slovo. BROSKVE Sladký.

Cukr. Pijavice. Sůl. Želé. Kobliha. Ryba. Sladké pijavice. Gumový žížalky. - Dál, dál, dál.- Nové slovo.

STŮL Dělej. Kelímek. Držák na kelímky. Kafe. - Nápoj.- Váza. Kytka. - Dřevo. Dřevo. Dřevo.- Papír. Čas vypršel.

Vy jste řekl hamburger. To slovo bylo bicykl. Takže nechápu proč... Dřív jsem si každý den jezdil na kole pro hamburger. - Jak jsem to mohl vědět?- Já nevím. Tým jedna má dvanáct bodů. Tým dva... ...no ještě uvidíme. Druhé kolo jsme nazvali Slova nebo fráze.

Naši soutěžící musí nakreslit slovo nebo frázi na tabuli. Spoluhráč pak jednoduše hádá, o co jde. MLÉČNÝ KOKTEJL- Časomíru spouštím teď. Mléčný koktejl. Nemůžete... počkejte. Nemůžete to říkat. BÝT ČI NEBÝT Začněte. Kreslete.

- Tak dělej.- Začněte. 35 vteřin. Do toho. Čistý papír. Ucho. Srdce, láska, valentýn, šíp, Amor... Luk a šíp. - Další?- Dál, dál, dál, dál. - Nová fráze.- Velikonoce.

PILNÝ JAKO VČELA Vyskládané ručníky. Piky, balíček karet, klobouk, dým od ohně... Muž vcházející do hořícího a čoudícího domu. Hořící město Smokeland. Ten muž hází ručníky do hořícího... CHODIT JAKO EGYPŤAN- Každou vteřinou prohrávám Corbymu víc peněz. Kolik toho ještě snese?

Bohemian Rhapsody část sedmá. Ne, to není Bohemian Rhapsody část sedm. To je „chodit jako Egypťan“? Jo, tohle jsou hieroglyfy. No jasně. Co je tohle? Já myslím, že tohle je „pilný jako včela.“ To je hořící budova a tenhle chlápek se ji snaží pilně jako včela uhasit. Uhádl by to, jen je těžké pochopit ty nápovědy.

- Že bych to uhádl?- Nápovědy jsi pochopil. Teď se mi tu nehádejte. Apollo 13. Seinfeld. Vítejte zpět ve třetím kole Uhádni to. Teď přichází jednoduší část. Šarády. Budete hádat názvy filmů. Chudák Corby je stále přilepený na mě.

Nejodhodlanější člověk, který kdy tuhle hru hrál. Meč...Tři mušketýři. - Hvězdné války.- Ano! Nemůžu uvěřit tomu, že to uhádl. To bylo naprosté nedopatření. Najednou jsem si uvědomil, že musím být ještě blbější. Cvičení. Rocky. - Tři, tři.- Rocky III.

Je mi líto. Vy jste řekl tři. On řekl tři. To nesmíte. Neplatí to. Tohle jsou šarády. Přestaňte si stěžovat! DOBRODRUŽSTVÍ ROCKYHO A BULLWINKLA Dlouhá míle. Maratónský běžec. Chlápek, co rád mlátí do věcí. Co znamená to mrkání?

Dál, dál. Nový film. DVANÁCT ROZHNĚVANÝCH MUŽŮ Bouřlivé dny. - Řidič paní Daisy.- Čtyři vteřiny. Pretty Woman. Vjíždění do zdi. Ten film byl Dvanáct rozhněvaných mužů. Nevím, co jste předváděl.

To byla ta scéna, jak jedou k soudu a jsou rozhněvaní. Chcete si navzájem něco sdělit, než budeme pokračovat? - Názvy filmů. Soustřeď se na mě.- Dobře. Omlouvám se. Časomíru spouštím teď. NĚCO NA TÉ MARY JE- Nemotorové. Lampasy. Dvanáct rozhněvaných mužů. Santa Claus.

Ohnivá past. - Dál.- Dobře, další. GENERÁL PATTON Kukaččí hnízdo. Přelet nad kukaččím hnízdem. Apollo 13. Seinfeld. - Dál.- Dobře další. PŘES PALUBU Dvanáct rozhněvaných mužů.

Ne. Teď už jsme u jiného filmu. Ryba. Rybařím na tvém obličeji. Pátý obličej. Konec. To byla dobrá nápověda. Ty jsi dělal, že rybaříš... Už jsem moderoval hodně soutěžních pořadů, ale za svoji kariéru jsem neviděl horšího hráče, než jste vy.

Vůbec jste nepochopil ty nápovědy. Tým dva získal 15 bodů. Tým jedna se stává vítězem s 32 body. Není důvod pokračovat ve hře. Vám dvěma gratuluji. A abyste neodešli s prázdnou… Co kdybychom si zahráli ještě jednou šarády?

Když to uhádnete, dám každému z vás sto dolarů. Tady je ta šaráda. Jste připraveni? Byl... jste... - Byl jste...- Byl jste exnutý. Byl jste exnutý. Co jsem byl? Jste v mé show nazvané Jamie Kennedy Experiment.

Překlad: Brousitchwww.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

boží scenka. nejlepší od kennedyho

210

Odpovědět

vsadim se, ze tu jeste tak 3-4 lidi napisou (se zeptaj) jestli v te scence nehral i Masi Oka ze serialu Heroes....

180

Odpovědět

zdá se mi to nebo je tam Hiro z Herousů?

200

Odpovědět

peacekeeper: Tak napiš jaký, ať je opravím.

180

Odpovědět

mate tam gramaticke chyby ;) ...jinak pekne vide :D

183

Odpovědět

:D:D

190

Odpovědět

Obdivuju, že ho tam nezaškrtil :D

190