Rande

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:598
Počet zobrazení:11 696

Jste stále sami? Nemůžete najít pravou lásku? A zkoušeli jste se přihlásit do nějaké televizní show, která by to vyřešila? Že ne? Tak to raději nedělejte nebo byste mohli skončit jako Maya Barovich v další scénce z Jamie Kennedy Experiment.

Přepis titulků

V další scénce tu máme dívku. Přihlásili jsme ji do show o randění,kterou jsme vytvořili. Všechno je to podfuk. Show, rande, prostě všechno. Ona si ale myslí, že je to doopravdy. PRAŠŤ DO TOHO NEBO S TÍM PRAŠTI Ona je sama. On je sám. Dali jsme je dohromady, ale jen onise rozhodnou jestli do toho praští nebo...

...s tím praští! Teď přivítejme moderátoraPrašť do toho nebo s tím prašti... Jeffa Davise. Hej, všichni.Vítejte v Prašť do toho nebo s tím prašti. Máme pro vás hodně bláznivou show. Publikum z minulého týdne zvoliložhavé rande pro první soutěžící. Včera večer si vyrazilia my se za chvíli podíváme, co se dělo, a uvidíme, jestli do toho praští nebo...

...s tím praští! Teď se ale pojďme seznámit s naší dívkou. Pochází z Calabasas v Kalifornii a je jí 20 let. Prosím přívítejte slečnu Mayu Barovich. Posaď se, Mayo. Moc rád tě vidím. V prašť do toho nebo s tím prašti jsme ti zadali úkol. Pokud bys měla pouze jedinou otázku,která by ti pomohla poznat ideálního partnera, jaká otázka by to byla?

A tohle jsi odpověděla. Jakou dívku by sis přál? To je fascinující otázka, Mayo. Tu nahrávku jsme ukázali stájiplné vhodných hřebců, a publikum z minulého týdne jsme požádali,aby vybralo jednoho, o kterém si myslí, že se k tobě nejlépe hodí. A tady je jeho odpověď na otázku. Já jsem trochu staromódní kluk, takže hledám holky,které mají rády romantiku, víte.

Protože... Kdo ví, co se na tom rande bude dít. No teda. Barry už čeká v zákulisía uvidíme se s ním později během show. Teď se ale vraťme zpět a podívejme se jaká překvapeníse udála během včerejší divoké noci. - Čau, jak se máš?- Ahoj, dobře.

Jak se máš ty? Co bys chtěla tenhle večer zažít? Chci zažít překvapení. Ahoj, zlatíčko. Ty jsi tedy krásná. To je moje babička. - Ano, tohle je babička.- Ráda vás poznávám. Dobře. Díky. Jen si to zrekapitulujeme.

Všechno je podfuk. Maya a publikum nic netuší. Tak to pusťte. - Čau, jak se máš?- Ahoj, dobře. Jak se máš ty? - Rád tě poznávám.- Taky tě ráda poznávám. Co bys chtěla tenhle večer zažít? Chci zažít překvapení. - Chceš být překvapená?- Ano, chci.

Uvidíme, co se bude dít. Představoval jsem si pěknou,romantickou večeři. Uvařil jsem speciální jídlo. - Tys ho uvařil?- Jo. - Ahoj, zlatíčko. Jak se máš?- Ahoj, Barry. Ty musíš být Maya. BARRYHO RODIČE- Můj bože. Ty jsi tedy krásná. To je moje babička. - Ano, tohle je babička.- Rádá vás poznávám.

Zatím se můžete porozhlédnout po domě. Tohle je Star Trek V. BARRYHO POKOJ Kapitán Pickard... Čekal jsem ve frontě na podpis, ale on na poslední chvíli odešel. Takže ho zezadu podepsal jeho dublér. Je to opravdu super.

Kobe obehrává Shaqa. Koukáš na Lakers? Barry! Mayo! Večeře! Doufám, že máš ráda sekanou. - Nejsou roztomilí?- Skvělý pár. Teď, když jsi viděla jeho pokoj, Pořád s ním chceš randit? Babi.

Má tam malého vojáčka,se kterým si povídá. Můžeme jíst, prosím? V každém případě je už čas,abys dospěl a odstěhoval se. To si nemyslím. To nebylo zapotřebí. Vypadá to, že jsou ty makarónse sýrem trochu víc hořké než obvykle. Kdyby sis našel práci,tak bych byla zticha. - Je krize, babi.- Nedělá vůbec nic.

Minulý rok měl randea já se ho zeptala, jestli měl sex. A on mi odpověděl,že ne, protože neměla kondom. - Já bych bez kondomů vůbec neodešla.- Babi! - To je nemyslitelné.- Babi! Můžeme jíst, prosím?Můžeme jíst? Prosím.Ničíš mi rande. BARRYHO BRATR- Ahoj, rodino. - Co ty tu děláš?- Jak se máte, lidi?

- Tohle je Maya.- To je Barryho bratr Mike. Jak je, brácho? Tohle je kluk,se kterým bys měla randit. Jel jsem náhodou okolo. Vlastně pro vás mámhodně zajímavou zprávu. Jedu na měsíc do Itáliefotit pro Gucciho. - Já! Moc se těším.- Ty pojedeš do Milána? Možná by sis měl začít balit kufry.

Barry by si měl taky hledat práci, jenže on čeká,až přijde zaměstnavatel za ním. Už jsem podal nějaké žádosti. Ale já jsem ti je pomáhala psát. Kdy naposledy jsi pracovala ty, babi? Nemluv o mé práci.Mně je osmdesát let. Přesně tak, je ti osmdesáta celý den sedíš v houpacím křesle. Může babička odejít od stolu, mami?

Omluvte nás. Bude to jen chvilka. Promiň. Počkáš tady chvilku, Mayo? - Můj bože...- To je přece moje rande... Musíš je...musíš je omluvit. Budou v pohodě. Bavíš se? Jo.Zatím to bylo docela zajímavé.

Takže vy jste se přihlásilido nějaké show o randění? A kde to rande bude? Tohle je to rande. Tohle je to rande? V pátek večer pořádám rozlučkovou párty.Bude to skvělý. - Byla jsi někdy ve Sky Baru?- Ne. Určitě přijď.Pozvi nějaké svoje kamarády. Zvu tě.

Napíšu si tě teda na seznama přiveď nějaké přátele. Chceš moje číslo? Co to děláte? V pátek pořádám rozlučkovou párty.Jsi taky pozvaný. - On tě pozval?- Jo. A půjdeš tam? Nevím, asi jo. Mami! Co myslíš tím mami?Co je na tom špatného?

- Mami!- Co se děje? Co? Co se stalo? Mike ji pozval na rande. Pozval jsem ji na svou rozlučkovou párty.Budou tam všichni. V čem je problém? - Mike mi posral rande.- Miku, teď se o nic nedělíme. Já se o nic nedělím. Jen jsem ji pozval. Přestaň s tím, Miku!Přestaň s tím! Už tě mám po krk! Už mám po krk i vás!

Buď už chlap! Je mi z toho na nic! Zlatíčko, moc mě to mrzí. Nedělej to.Teď to nedělej, zlatíčko. Teď nehraj PlayStation, prosím. - Neslyším vás.- Máš tu kamarádku. Buď chlap! - Mayo?- Co?

Myslíš si,že je Mike pěkný? - Mám být upřímná?- Jo. PRODUCENT Nikam nejdu. - On nevyjde.- Je moc naštvaný. Nikam nejdu.Myslím to vážně. Nikam nejdu. Odvezeme tě domu. Panečku, Mayo.Takovéhle rande si asi ještě nezažila.

Ne. Co kdybychom přivedli tvoje rande sema zjistili, jestli do toho praštíte nebo... ...s tím praštíte! Teď chci slyšet velký potlesk pro Barryho Fostera. - Jak se máš?- Čau. - Děkuji.- To je ale romantické. Co kdyby si nám trochu shrnul to randea řekl, co si myslíš? Je to senza kočka a...

...moje babička si ji oblíbila. Takže do toho praštíšnebo s tím praštíš? Rozhodně do toho praštím. A co ty, Mayo?Praštíš do toho nebo s tím praštíš? Budu muset říct, že s tím praštím. Musím říct, že mě to moc mrzí, Barry. Nicméně, Mayo… …v Prašť do toho nebo s tím praštiti dáváme možnost, vyrazit si s jedním z kluků,které publikum z minulého týdne nevybralo.

Pojďme se tedy podívat na prvního.Ansona Benche. Očekávám, že bude holka hodně sebejistá, drzá.Víte, co myslím. Protože já mam rád hodně agresivnía sebejistý holky. Prostě k ní přijdu a řeknu:"Ahoj. Vypadáš dobře. Jak je?" Tady je Brad Gluckman. Choděj za mnou samý blbkya řikaj, jak mě znaj. Mě ale neznáte.

Chcete vidět, odkud jsem? Přijeďte do Brentwoodu.Víte, co myslím. Na západ. Docela sexy týpci, co ty na to, Mayo? Teď si z nich můžeš vybrat jednoho,se kterým půjdeš na rande, které vám zaplatíme. Popravdě... ani jeden z nich nevypadalmoc lákavě. Nevybrala si, takže to vypadá,že si s nikým nevyjde, Barry. Mami! Co se děje, Barry?

Ona do toho nechce praštit. Víte, máme tu malý problém. Oba ti chlápci na videua Barry jsou vlastně jeden muž. Všichni jsou Jamie Kennedy, který má právě novou show a ty jsi v ní. Překlad: BrousitchKorekce: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vynikající !

180

Odpovědět

ta babička je nejvíc :D :D

310

Odpovědět

Absolutní nářez! xD

190

Odpovědět

to je hovado ! :D

190

Odpovědět

ta kocka byla drsna!

180

Odpovědět

twl vubec sem si nemyslel ze je to ejden clovek ale nekrutejsi byl ten s tou cepici xDD

200

Odpovědět

Ten Jamie je fakt frajer :)

180

Odpovědět

Jak by se jim asi ten skeč vyvinul, kdyby měla Mája na takový týpky úchylku a rozhodla by se pro hit it?:D

220

Odpovědět

No, nevím, náhodou mě se tam u nich doma líbilo :D. Bych si šla ten playstation zahrát s ním :D :D :D

210

Odpovědět

Budete překládat i další?

200

Odpovědět

To bolo super jak stale MáM a potom aj v relacii Mam

180

Odpovědět

Jsem mrtvej super video

180

Odpovědět

ta babka tam je neskutocna :D dobre ho davala dole :D

210

Odpovědět

Taká sexica do zoznamky?

220

Odpovědět

Baaabi! Ničíš mi rande! :D :D to ma dostalo

180

Další