Falešní bezdomovci

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:401
Počet zobrazení:7 055

Další známá osobnost, která vám může zpříjemnit Vánoce je Jamie Kennedy a jeho skrytá kamera. Tentokrát se vydal v převleku kněze do útulku pro lidi bez domova. Během svátků zde totiž probíhá speciální charitativní akce, na kterou však proklouzli dva falešní bezdomovci. Odhalí je Jamie nebo se pod tíhou náhod a překvapení odhalí sami? Kdo slyší o tomto pořadu poprvé, může si rozšířit obzory zde.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz Když myslíte na svátky, myslíte na dávání dárků, šíření dobré nálady a samozřejmě taky na kradení jídla bezdomovcům. Do našeho prvního kousku jsme si pozvali Jillian Barberie, aby hostila charitativní akci pro bezdomovce. Tenhle kluk jménem Rob byl nachytán svým kamarádem Erikem, který mu řekl, že jediné, co musí udělat, aby dostal jídlo zadarmo, je obléct se jako bezdomovec.

Experiment? Nezkazí mu jeho svědomí chuť k jídlu? Dobře. Jen to všechno snězte. Nic z toho jsem nevařila, takže jezte. Nezapomeňte. Všichni v restauraci v tom jedou s námi. Kromě jeho.

Jak jste se stali bezdomovci? Dostal jsem se do potyčky se spolubydlícím, neměl jsem pořádnou práci a doma o mně nechtěli ani slyšet. To znám. Moji rodiče se mnou už vůbec nemluví. A co vaši rodiče? Ukradl jsem jim auto, abych sem mohl přijet. - Fakt?

- Jo. Pánové, můžete si udělat chvilku a poděkovat za tento pokrm ve jménu našeho Pána? Děkujeme ti a doufáme, že jsme ti prokázali náš vděk, čestnost a to nejdůležitější, poctivost. Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Ámen. Dobře. Právě teď přijela reportérka z WB, Mindy Burbano. Tihle chlápci se objeví v živém vysílání. Uvidíme, jestli bude pokračovat ve lhaní.

Ahoj, tady je Mindy Burbano. Jsem tu s Jillian, která pořádá... Hej. Myslím, že budeme v televizi. Bude to asi znít divně, ale díky za to, že jste bezdomovci. Každý z vás, kdo tu sedí, ať teď zvedne talíř. Pod jedním bude zlatá hvězda. Kdo ji najde, vyhrává 200 dolarů na nákup v potravinách. Samozřejmě jsme to nastražili, takže náš falešný bezdomovec vyhrál.

Kámo, já to vyhrál. Myslím, že jsem to vyhrál. Ty jsi vyhrál? Vyhráls to! Na tom klukovi zbožňuju to, že si dal práci s tím, namazat si obličej špínou. - Jak se jmenuješ? - John. Kdy jsi naposledy mluvil se svou rodinou? Pravděpodobně... v červenci.

- Chceš vrátit život do starých kolejí? - Ano, rád bych, aby se všechno změnilo. - Je něco, co bys chtěl říct? - Ano. Podrž prosím ten šek, synu. Je velice... My jsme hrdými sponzory této charitativní akce a tohoto útulku. A tento chlapec u nás vyhrál jednoměsíční pobyt. Je to taková cesta ke zotavení. Může se u nás umýt, vyjasnit si některé věci a ohřát se. Bude to těžké, ale věřím, že Ježíš nám pomůže a bude to fantastické.

Takovéhle příběhy rádi slyšíme, protože jsou svátky a jsme rádi, že tito lidé nemusí žít na ulicích a je tu někdo, kdo jim pomáhá. Takže moc děkuji, že jste přišel a cením si vašeho času. Tady Mindy Burbano, živě z útulku pro lidi bez domova. Přeji veselé svátky. Jillian Barberie tu rozdává dobrou náladu. Vracím slovo zpátky do studia. Všechno v pořádku, pánové. Gratuluji. Děkuji.

Ani nevím, jestli to budu moct přijmout. Síla mléka a sýru tě přinutí. Podle mě nejsou tihle dva bezdomovci, otče. Tenhle kluk mi řekl, ještě než jste začal mluvit, - že nejsou bezdomovci. - Vy dva nejste bezdomovci? Chtěl jsi pouze ten šek? Nejsi bezdomovec? Jsem bezdomovec. Pánové. potřebuji vědět, zda jste bezdomovci.

Nemůžu lhát knězi. Ne, nejsem bezdomovec. Co jsem měl asi říct? Je to zatracenej kněz. Vypadnem. No tak, kluci. Mindy, vypněte to. - Je mi líto. Budete ve zprávách. - Mindy, prosím. Vy nejste bezdomovec? - Mindy, vypni prosím tu kameru. - Vy jste bezdomovec? - Byl to jeho nápad.

- Můj nápad?! Johne, tohle je seriózní zpravodajství. Tihle lidé nemají žádný domov a vy se tu vydáváte za bezdomovce? Přišel jsem s ním. On říkal, že tu bude jídlo zadarmo. Tohle jsou opravdoví bezdomovci a víte co? Tohle je na mou zas*anou hlavu. Uklidněte se ve jménu Krista. Ve jménu Krista. Potřebuji, aby ses omluvil Bohu. Nejsem věřící.

Proč jsi to udělal? Ani nevím. Byla to pěkná blbost. Vůbec jsem to neměl dělat. Dobře. Protože tedy nejsi bezdomovec, víš, co budu muset udělat? Budu tě muset exnout. Já odsud chci vypadnout. Víš, že jsi ve skryté kameře pořadu Jamie Kennedy Experiment? To si děláte srandu.

Překlad: Brousitch Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

TFFW - That's Fucking Fake Whores

191

Odpovědět

Tak to já musím říct, že mámě bych nelhal, ale knězovi klidně, protože mě masová víra, jako taková irituje a nemám rád kněze a podobně :-) Udělal bych z kostelů muzea :-)

193

Odpovědět

creepy: Protože lidi s IQ +1 a víc mají sebevědomí narozdíl od tebe.

187

Odpovědět

Kláda: koukám, že někdo inteligentní se taky projevil

187

Odpovědět

Proč bych neměl lhát pedofilovi?

1814

Odpovědět

Já jsem jednu knězi nabarvil bibli na růžovou a taky jsem úplně v poho řek do očí že já to nebyl

1916

Odpovědět

hu :D:D:D dobře :D chlapec to zvládal ještě dobře :D ani nějak moc nerudnul :D a nejvetší sranda, že praví bezďáci se snažili aspoň vypadat čistě (aspoň ten, s kterým se bavili u stolu) a pan-jsem-velmi-mazaný se ochromně chytře zasvinil :D

201

Odpovědět

Já lžu mámě furt a žiju dál v pohodě. Nevím proč bych nemohl lhát knězovi.

192

Odpovědět

Souhlasím, lhát knězi je jako lhát mámě... To se prostě nedá :).

194

Odpovědět

Zeus: Taky nejsem věřící, a taky bych to nedokázal. Stojí před tebou člověk, který celý život žije v pravdě, dívá se na tebe jako otec a ty máš černý svědomí. Fakt se těžko lže :D

194

Odpovědět

Proč by proboha nemohl lhát knězi? :-D Tuplem když není „religious“. :-D Američani jsou blázni :-D (což nemá být rasistická ani xenofobní poznámka, jen narážka na Asterixe… a možná pravda :-D)

182

Odpovědět

víte jaký je rozdíl mezi kamzíkem a kozou????? zkus kamzíka vzít do huby:-)

192

Odpovědět

měli nechat bezdomovce taky šáhnout :D

180

Odpovědět

Tímto prosím JaaJe, aby si zítra nepouštěl moje video.

180

Odpovědět

@JaaJ, Makarov: vaše kecy jsou "FEJK ENT GEJ", sklapněte a něco přeložte...

180

Další