Streeter žádá o rukuPrank War (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:356
Počet zobrazení:5 307

V minulém dílu Prank War Streeter Amira ztrapnil natolik, že se málem rozbrečel. Ten díl patří k mým nejoblíbenějším. Dneska mu to Amir oplatí a přišel na velice zákeřný způsob, jak toho docílit. Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde. Další epizoda se tu objeví ve středu v 17:00.

Přepis titulků

Já a Streeter pracujeme pro CollegeHumor.com a děláme si navzájem naschvály. Dozvěděl jsem se, že Streeter jde se svou přítelkyní na zápas Yankees. Tak jsem se rozhodl udělat tohle.. Ano, stadion Yankees, jeden z nejproslulejších stadionů v americké historii. Domov 26 týmů, které vyhrály světovou sérii. Usadí 57 545 diváků a všichni tu dnes budou. Budou sledovat, jak Streeter požádá svou přítelkyni o ruku. Akorát to on sám ještě neví.

Vysvětlím víc, až budeme uvnitř. Jsme na tribuně a za chvíli přijdou Streeter a Sharon a budou sedět v boxu o šest řad vedle. V polovině páté směny se na tomhle Jumbotronu objeví Streeterova žádost o ruku jeho přítelkyně. Ani jeden o tom neví. Koupil jsem dva lístky pro moje kamarády, kteří budou sedět v řadě za Streeterem a celé to natočí.

Bude to boží. Taky jsem si vzal dalekohled, možná to uvidím na vlastní oči. Jediný problém je, že Streeter a Sharon tu ještě nejsou a přitom už je druhá směna, takže jsem trochu nervózní. Stálo mě to 500 dolarů. KONEC 4. SMĚNY Vidíš ho? Má na sobě dres Mariners a Sharon má dres Yankees. Vidíš ho? Natoč ho, jak si sedají.

Natoč, jak si sedají. Dobře. Pak ti zavolám. Čau. Je tu. Zbývá nám asi 15 minut. Nakonec to všechno vyšlo. Jeffe, potřebuju, abys Streeterovi napsal zprávu "Gratuluju!" Pogratuluj mu a to je všechno. Vysvětlím ti to pak. Dobře, čau. Čau, mohl bys Streeterovi napsat "Gratuluju"? Jen mu pogratuluj, víc nepiš.

"Gratuluju." Dobře. Díky, čau. 5. SMĚNA Do toho! No tak! Vidím je. Zbývá jeden aut v páté směně. To oznámení se objeví za nějakých pět minut. Nevím, jestli nejsem nervóznější než někdo, kdo doopravdy plánuje žádat o ruku.

ČAS NA ŽÁDOST O RUKU! JÁ VŠECHNO NEJLEPŠÍ K 13. NAROZENINÁM, JOEY MORANE! JSI NEJLEPŠÍ SYN NA SVĚTĚ. DRAHÁ SHARON, MILUJU TĚ! VEZMEŠ SI MĚ? STREEŤÁČEK (řekla ano) Já si tě kurva vzít nechci! Co se stalo? Sharon se postavila a začali se hádat.

A pak mu myslím Sharon něco chrstla do obličeje a pak oba utekli. Nevím, co teď mám dělat. Musel to být on. Pochybuju, že tady je víc než jeden Streeťáček. Já mu asi zavolám. Zavolám mu. Byl ošklivej a fanda Mariners. Nepochopím, proč tam stál půl směny, zatímco si na něj všichni ukazovali. Ještě pořád mi z toho tluče srdce.

Haló? Gratuluju ti, hele. Gratuluju. Jak "za co?" Vždyť se ženíš, ne? Že jo? Prej: "Jdi do hajzlu!" A položil to. Bože můj. Překlad: scr00chy www.videacesky.cz Začíná mi ho být líto.

Komentáře (73)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

wow, tak to bylo přes čáru...ani bych se nedivila, kdyby přestal s amirem mluvit...

190

Odpovědět

Matthew-no nwm jestli jestli by jsi odpustil kdyby rekla ''ja si te k***a nechci vzit'' xDxD Kazdopadne to Amir prehnal...

181

Odpovědět

Je to ubohý...Kdyby tohle udělal mě...tak bych ho asi zabil :/

180

Odpovědět

1. keby sa naozaj s nim chcela zobrat .. neviem myslim si ze by mu to odpustila keby mali dobry vztah.. ja by som take nieco svojej partnerke odpustil ale niesom zena ... viem si predstavit ako by som jej to vynahradil a nemyslim len sex
2. ten kto strapnil toho druheho naposledy by sa mal SAM strapnit tak aby to ten kto to naposledy schytal videl a mali by si podat ruky alebo sa zmierit nejak aj ked je to dost tazke .. formalne sa to da ale naozaj....
3. cakam kedy si jeden z nich kupi brokovnicu a vyvrazdi tomu druhemu rodinu

180

Odpovědět

peknej debil

200

Odpovědět

no jako blbej fór..bych mu rozbila hubu kdyby mi to udělal..

200

Odpovědět

prej je to jako kdyby mu zabil matku xDD to je vážně přehnaná reakce xDDDD

200

Odpovědět

To je debil ale fakt..to p****l mu úplně..

200

Odpovědět

Hmm, tak tohle už není vtip... To je docela vážná věc... Asi jako kdyby mu zabil matku...

195

Odpovědět

připadá mi že všechny díly to dělá Streeter ze srandy a Amir z hajzloviny..

210

Odpovědět

Já bych zabil, ku*va!

180

Odpovědět

no ty vole, tak jako nevim ale tohle je uz "DOCELA" přehnaný.. já bych ho zabil :D

180

Odpovědět

ako to predtým bola SRANDA prvé dve ale teraz je to čím ďalej tým hnusnejšie a trááápnejšie

180

Odpovědět

Po tomhle kousku věřim, že Amir chodil chvilku kanálama než Streeter vychladl :D Nicméně to Amirovi vyšlo dokonale a ty reakce obou aktérů, jak Streetera, tak Sharon byly dokonalé :D Díky za překlad

180

Odpovědět

Zatím nejbrutálnější pomsta..

180

Další