Streeter bavičemPrank War (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:341
Počet zobrazení:5 230

V minulém dílu Prank War Streeter ztrapnil svého kolegu Amira před všemi jeho spolupracovníky. Jak se mu Amir pomstí tentokrát? Zajistí mu nejnepříjemnějších pár minut jeho života!

Pokud jste propásli předchozí díly, najdete je zde.

Poznámka k překladu: 20. duben je někdy považován za den huličů marihuany. Jenny Craig je firma zabývající se výživou a hubnutím.

Přepis titulků

- Ahoj. - Ahoj. Zdravím. Jsme tu u Upright Citizens Brigade Theater v New York City, - kde za chvíli začne stand-up festival... - Naprosto špatně. Je to stand-up show, žádnej festival. Tohle je můj kamarád, Pete Holmes. - Je pořadatelem tohoto "festivalu". - Kdo si dá cukrovou vatu? Je to festival! Jako Chanuka. Jsme tu proto, abych se pomstil Streeterovi.

Streeter tu často vystupuje. - Bude se snažit vtipkovat a bavit. - Necháme ho tam jít. A já řeknu publiku, aby se nesmáli jeho vtipům. Pete mi to dovolil, protože... S mým kámošem si neměl zahrávat. To bylo podlý. - Ten nejpodlejší žert ze všech. - Zkrátka mě lituje natolik, že mi dovolí naprosto zkazit reputaci jeho podniku, jen abych to Streeterovi oplatil.

On je jako malej elegantní človíček, co si ho postavíte na krb a on pak říká sarkastické poznámky. "To fakt bolelo." Vidíte? S ním si nemůžete zahrávat. - Tohle je Pete Holmes. - A dneska Streetera vypískají. Andy Bloom, dámy a pánové. Dámy a pánové přivítejte velice vtipného komika, jeden z nejlepších v New York City, můj oblíbenec. Můžete ho znát z College Humor.

Skvělý komik. Zatleskejte mému kamarádovi Streeterovi! Nazdar! Jak se vede? Tak dobře... Asi jsou všichni zhulení. Je 20. dubna, ne? Radši začnu znova. Ahoj. Zdravím. No teda. Co jste to předtím říkal?

Něco o mně? Ne? Dobře. Tak jo. 4/20. Tráva. Vzpomínám si, jak... (Smějící se Pete Holmes) Díky. Před pár lety vysílali takovou reklamu proti kouření trávy. Byl v ní kluk, co byl na nějaké oslavě, pokuřoval si a...

Přisedl si k holce na gauč. A znásilnil ji. A zaznělo: "Nekuřte trávu, budete dělat špatná rozhodnutí." Ta reklama měla jednu velkou vadu. Na stole u toho gauče stála mísa s brambůrkama. Takže ten kluk by normálně udělal: "Ta holka je ale kus... ty vole brambůrky!" Tak jo.

(Táhni z pódia, špekoune!) Díky. Dobrá. Ten muž má vlastně pravdu. Můžu mluvit o tom. Proč ne? Náš přítel poukázal na to, že mám trochu... nadváhu. (Seš tlustej!) Jo. Díky, kámo. Necháš mě doříct můj vtip?

Mám trochu pupek, ale nebylo tomu tak vždycky. Byl jsem hubený dítě. Všimnul jsem si, jak tloustnu... (Seš tlustej!) Jo! Díky. Asi se všichni shodneme na tom, že jsem tlustej. Výborně. To stálo za potlesk. O čem jsem to mluvil? Říkal jsem si: "Co se stalo, že tak tloustnu?"

(Další!) No tak.... Třeba se vám ten vtip bude líbit. Jo, byl jsem u sebe v kuchyni a všimnul jsem si, že je plná rozjedených sklenic s burákovým máslem. (Protože seš tlustej!) To je odvaha sedět v posraným koutě temný místnosti a křičet na mě. Pojď nám říct pár vtipů sama. A tomuhle se zasmějete, kurva.

O čem jsem to vůbec mluvil? O burákovém másle, nebo co. (Jenny Craig, děvko!) To se povedlo, kámo. Fakt vtipný. Všude se teď mluví o omezení zbraní. (Něco o židech!) Víš co? Seru na to. Běž do prdele. Tohle nemám zapotřebí. Streeter, dámy a pánové! Potlesk! Trapas...

Naprostý trapas. Hej, stojíš za hovno! Streetere. - Viděls to?! - Jo. To bylo něco. Co to mělo bejt? Proč mě točíš? To byl strašnej zážitek. Je mi teď hrozně. Streetere, já jim řekl, aby se nesmáli.

Jasně. Nekecám. Řekl jsem Petovi Holmesovi, aby řekl publiku, ať se nesmějou. - Proto tě točím. - Nevím, jestli ti chci věřit. - Myslím to vážně. - Kurva! Běž do hajzlu! Co blbneš, vole? - Bože můj! - Bylo by mi tě líto, ale když si vzpomenu, kolik lidí mi říká Andy Bloom... To není to samý.

Tohle bylo doopravdy. Takže... Tys jim řekl, aby se nesmáli při mým vystoupení? Pete to zařídil, než jsi přišel. To není vtipný, vole. Mohli tam být hledači talentů. "Hledači talentů!" Je to UCB, nevíš, kdo tam je. Je to otevřený všem.

Nechtěj, abych tě litoval. Tohle asi bude na internetu, co?

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosim opravit

00

Odpovědět

Opraveno.

00

Odpovědět

Tak tohle byl masakr :D Nicméně zabalil to stylově :D Zajímavé bylo, že tam bylo vidět, jak by se lidi smáli, ač mě vtipnej nepřišel, tak oni to asi prostě vnímají trochu jinak.... už se těšim na další díl, který shlédnu posléze, díky za překlad.

180

Odpovědět

"Next" mě položilo :D Moc dobrý a dost podlý nápad! :)

210

Odpovědět

Stejně nebyl vtipnej :D :D takže o moc nepřišel a ty lidi se ani přetvařovat nemuseli :D

183

Odpovědět

next!!! :D

190

Odpovědět

jak dva kokůtci :DDD

180

Odpovědět

CHCI DALŠÍ!

180

Odpovědět

Wolfman: tak zatim tam nybylo nic co by je neak rozestvalo a si to taky berou jako srandu

jinak tohle je urcite zajimavej serial a myslim ze az na druhej dil je dobrej celej a k te ankete je tu ale porad dost lepsich serialu jako Axes of Awesome nebo The Guild a Scam school

180

Odpovědět

To bylo kruté, zvláště pak "spolupracující" publikum....

180

Odpovědět

Osobně taky fandím Streeterovi, jeho vtípky jsou takové elegantnější.
Ale je fakt že ty Amirovi jsou o to údernější. Pokaždé tomuhle soupeření přádně zvedne laťku ztrapnění po kterém sáhnout.
Těším se na další a je kouzelný že po tom všem se spolu ti dva evidetně pořád přátelí :)

180

Odpovědět

Oprava,jsou tam ještě 4,a poslední 3 jsou gold :D

180

Odpovědět

@fifa Ještě jich tam je 5,ten příští je o točení filmu bo co,ale ty poslední 4 jsou prostě gold.

180

Odpovědět

to zichi: bude to ještě horší, než smrt :-D

180

Odpovědět

Doufám, že Streeter udělá prank, tohle už moc vtipný nebylo...

181

Odpovědět

A já se ptám, kam až to dojde?

Ta kulka mezi oči byl vtip, vážně! AMIRE! Byl to jen vtip! Bože můj, co jsem to udělal.....BANK a konec série

180

Další