Amir hercemPrank War (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:407
Počet zobrazení:4 993

Máme tu pro vás další díl Prank War o lidech z College Humor a jejich vzájemném provádění naschválů. Minule se Amir mstil za Streeterův žert s upravenou písničkou. Dnes je zase řada na Streeterovi. Žert je opět o dost promyšlenější a míra ztrapnění je znatelně vyšší. Posuďte sami. Jak by se líbilo vám, kdyby někdo zveřejnil nahrávku vašich ponižujících imitací určenou pro neexistující konkurz? Amirovi se to moc nelíbilo... Jakpak se asi Amir příště pomstí? To se dozvíte už v neděli v 17:00.

Přepis titulků

Ahoj, lidi, tady Streeter a se mnou další díl Prank War. Naposledy jste mě viděli potom, co mě Amir ztrapnil. Musím uznat, že se mu to fakt povedlo. Šel jsem kvůli němu na falešné rande s falešnou holkou. Roztomilý. To se ti povedlo. Já ti to oplatím. Musel jsem vymyslet něco pořádnýho. Strávil jsem nad tím asi dva týdny.

A jsem velice spokojený s výsledky. Zkrátka, dal jsem inzerát na Craigslist, ve kterém jsem sháněl komediální herce a imitátory pro seriál na národní televizní stanici. A přiložil jsem seznam absurdních věcí, které má imitovat. A pak jsem řekl Amiru Cohenovi, který tu pracuje s námi, a který je jedním z Amirových nejlepších přátel, aby mu ten odkaz poslal. "Tohle musíš zkusit!

Tohle je přesně pro tebe." Takže to udělal. Potom jsem to musel udělat poněkud složitě, aby nepřišel na to, že v tom mám prsty já. Můj kamarád Neil z L.A. předstíral, že pracuje pro Intrepid Casting. A asi po týdnu a několika e-mailech Amir konečně nahrál ty svoje imitace a poslal je "castingové agentuře". Neil mi tu nahrávku samozřejmě hned poslal zpátky. Takže se teď podíváme na Amirův seriózní pokus dostat se do tohohle falešného televizního pilotu pro falešnou národní televizní stanici.

Prvním úkolem je imitace Jerryho Seinfelda v Amirově podání. Co má znamenat tenhle atlas hub? Tu tvoji nevymáchanou hubu v něm nemám. "Naštvaný tuňákový sendvič." Nejez mě, kamaráde! Nejez mě. "Carlos Mencia." Jacku, máme tu problém, nepostavili nám tu zeď.

"Opilý rabín na rande." Oj, tenhle pokrm mi dává zabrat. Opravdu dává. "Drzý bezdomovec." Hej, kámo, kdybych chtěl dolar, zavolal bych tvojí mámě. "Neil Armstrong." Malý krok pro člověka, velký skok pro lidstvo. "Muž umírající na střelnou ránu."

"Rasistický klaun." Všimněte si, jak si vybere stereotyp, který ani není pravdivý. Děti, víte, kolik je hodin? Určitě víte, jste přece Asiati. Všichni Asiati vědí, kolik je hodin. "Kanaďan." Ahoj, ahoj. Ano. Vítejte. Vítejte. Vítejte u mě doma. Dejte si čaj. "Seal." Doufám, že jste mysleli toho zpěváka. Muž ti může říct jen tolik.

Kolik ti může sdělit. Jsi mou silou, mou potěchou, mou bolestí... "Italský artový režisér." Ano. Ano. Ano... Ano. "Jimmy Fallon." Jimmy Fallon... Myslí si, že ho umí dobře imitovat, ale stojí to za hovno. Jimmyho Fallona umím dobře napodobit. "Velmi tlustý tělocvikář."

Hej! Borowitzi! Na zem a dej si 50 kliků! A poslední... Pardon. Ještě dvě. "Hluchá osoba na záchodě." (Podal byste mi toaletní papír?) A poslední: "Robin Williams". Ach ano. Přichází Liza Minnelli! A to je všechno.

A nejlepší na tom je, že jako bonus navíc, si Amir po tomhle výkonu pro sebe vymyslel umělecké jméno, Andy Bloom. Pochopitelně. Těším se na vaši odpověď a doufám, že nahrávka bezpečně dorazí. Znovu vám chci poděkovat za tuto příležitost. Mé jméno je Andy Bloom. Takže teďka to pustím všem kolegům v práci. A uvidíme, co si o tom myslí ostatní. V kanceláři si právě pouštíme Amirovu nahrávku.

"Jerry Seinfeld." Co má znamenat tenhle atlas hub? Tu tvoji nevymáchanou hubu v něm nemám. "Naštvaný tuňákový sendvič." Nejez mě, kamaráde! Nejez mě. "Carlos Mencia." Pospěš. Jacku, máme tu problém, nepostavili nám tu zeď.

"Opilý rabín na rande." Oj, tenhle pokrm mi dává zabrat. Opravdu dává. Kámo. Co říkáš na naši novou kancelář? Jsou ty záchody lepší nebo horší? Je to divný, protože musíš používat kód. Ale ne každý ho zná. Takže my děláme to, že ten kód...

Co je, "Andy"? Já to věděl! Já to kurva věděl! Já to věděl, kurva! Doprdele! Bože můj! Andy Bloom... Dostal jsi tu roli? Dostal jsi tu roli?

Věděl o tom jenom Cohen. "Ten pokrm mi dává zabrat." Cohen mi s tím pomohl. Ale já to poslal do L.A. Poslal jsi to mýmu kámošovi Neilovi. On mi to poslal zpátky. Budeš muset přitvrdit, jestli mi to chceš oplatit. Bože můj.

Jestli ti to pomůže, tak všem se to fakt líbilo. To je zlý. Nedávej to na vimeo. - Musím. - Nedávej to tam. Víš, kolik mi to dalo práce? Fakt to tam nedávej, prosím. Ani náhodou. Strávil jsem nad tím dva týdny. Přiznej to, dostal jsem tě. Dostal jsi mě.

Když jsem to točil, říkal jsem si, že to bude pěknej trapas. A je to trapas! - Dal jsi do toho všechno. - Teď se budu stydět chodit do práce. - Chápeš to? - Už jsi v práci. Ale fakt se tě chci zeptat na ty nový záchody. Nenávidím tě. Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosim o opravu

00

Odpovědět

Opraveno.

10

Odpovědět

xDDD jak přicházel v ty praci z těch zachodů to bylo dost EPICký xD

180

Odpovědět

scrOOchy...pls. stejská se mi po tvých překladech 30 Rock, celý den hledám, jestli to někdo vezme za tebe....a nic...:((((

180

Odpovědět

myslim že jich je 9 celkem a stupňuje se to.

180

Odpovědět

:D

180

Odpovědět

mě ti nudilo

181

Odpovědět

Takový spolupracovníky bych chtěl mít, bohužel bych byl asi většinou cílem žertů. :-)
Streeterův nápad a provedení docela dobrý ale Amir tu imitaci snad ani nemohl myslet vážně. Čekám na další a snad to bude lepší.

180

Odpovědět

no pecka, jen tak dál. Už se těšim na další díl:)

180

Odpovědět

bomba, už se těšim na další, ale věřim, že to v práci může být hustý zpestření :D

190

Odpovědět

jo! Tyhle bych chtěla za kolegy :D

180

Odpovědět

super!!! honem rychle pokračování prosím :-D

180

Odpovědět

Jestli tohle není nahraný, tak už nic. Jako ty pozdější nejsou špatný, ale tohle je fakt jak videa z neváhej a toč.

181

Odpovědět

No líbí se mi to jen by to chtělo trochu zkrátit...

181

Odpovědět

už to začíínáá xD

180

Odpovědět

Muzete sem pls dat vsechny "POV" (ty videa z vlastniho pohledu)?....a prelozene?? dekuju

180

Další