Amir milionářemPrank War (S01E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 301
Počet zobrazení:14 303

V minulém díle Amir zařídil, aby se Streeter ztrapnil v přímém přenosu a ještě ho připravil o holku. Dnes je čas na Streeterovu pomstu a ta bude sladká... Líbilo by se vám vyhrát půl milionu dolarů? Amirovi se to taky líbilo, dokud nezjistil, že je to podvod. V neděli v 17:00 se těšte na zatím poslední díl Prank War. Starší díly najdete zde.

Přepis titulků

Ahoj, lidi. Já jsem Streeter z CollegeHumor.com. Pokud na tu stránku moc nechodíte, tak naposledy mě lidi viděli, když mě Amir nachytal na stadionu Yankees. - Drahá Sharon, miluju tě! Vezmeš si mě? - Nechci si tě kurva vzít! Ženíš se, ne? Víte, jak při basketbalových zápasech v poločase vytáhnou náhodného fanouška a dají mu šanci dát nemožný koš a vyhrát spoustu peněz? Co kdyby ten fanoušek byl Amir?

Co kdyby se trefil a vyhrál půl milionu dolarů? Co kdybysme měli možnost vidět jeho výraz, až mu řekneme, že je to žert? Ztrapnil by se tak před 18 tisíci diváky. Nebylo by to legrační? Podle mě bylo. "Neomezený přístup" to se podívejme. Právě jsem dostal informaci, že Amir už sedí na svém místě. Sedí vedle našeho společného kamaráda Neila Janowitze. Neil je můj komplic a Amira sem pozval.

Píše pro ESPN a řekl mu, že z tohohle zápasu musí udělat reportáž. A aby sem Amira nalákal, řekl mu, že dokáže zařídit, aby ho vybrali na ten hod na koš za půl milionu. - Dnešní vítěz sedí na sedadle 1 v řadě 12. - Vím, kdo to je. Gratulujeme našemu šťastnému výherci. Zatím zůstaňte sedět. Lidi, jmenuju se Streeter a pracuju pro stránku CollegeHumor.com Zajímalo by mě, jestli byste mi pomohli napálit mého kamaráda.

Proběhne to takhle. Za pár minut... mimochodem, Amir podepisuje nějaké papíry a neslyší nás. MEZITÍM - Jestli chceš. - Je to 500 tisíc, proto máme pojistku. Ať máš lepší fotku. Je to video. Vypadáš dobře ale. Za pár minut sem přijde a pokusí se poslepu dát koš z půlky hřiště za půl milionu dolarů.

Takže ať se trefí, nebo ne, potřebuju, abyste křičeli a jásali, co nejvíce umíte. Tak jako když jste fandili při zápase. Prosím, prosím, pomožte mi a já slibuju, že si nikdy nesundám tohle tričko. O DVĚ MINUTY POZDĚJI Nastal čas na hod z poloviny hřiště za půl milionu dolarů. Tak jo, zavažte Amirovi oči. Hod poslepu za 500 tisíc dolarů.

Koš je přímo před tebou. Půl milionu je na dosah. Je to tvá šance. 4...3...2...1...teď! 3...2...1...teď! 3...2...1...teď! Právě jsi vyhrál 500 tisíc dolarů! Amire, 500 tisíc dolarů, co s těmi penězi uděláš? Nemám tušení. Nevím. Máš o čem přemýšlet.

Nebudeme chodit kolem horké kaše, kde máme ten šek? Tady máš šek na půl milionu dolarů. Gratulujeme! Co s těma penězma uděláš? Děkuju vám mnohokrát. Můžete to zítra vidět na stránkách. No tak, kámo. Co se stalo, když jsem ten koš dal? Bylo to úplně mimo. Ty v tom jedeš s nima?

Díky, Neile. Nejsi naštvanej, ne? Proč začali jásat? Řekl jsem jim, ať jásaj. Už jsi na to skoro zapomněl, co? Všechno se to zase vrací. - Fakt sis myslel, žes vyhrál půl milionu? - Jo, myslel! Promiň, kámo, ale to se povedlo. To je dobrý, už vím, co udělám tobě, ale čekal jsem na tebe.

- Jo? - Nebude mi to trvat rok a půl. Už nemám holku, co budeš dělat? Nemůžeš mi zničit další vztah. Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (87)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefunguje

00

Odpovědět

nefunguje :(

80

Odpovědět

No ja spis myslim,ze je to smutny

196

Odpovědět

Toto bylo onicem...8 dil je nejvic...Jak si Streeterek nasral do gati :D

189

Odpovědět

lool

190

Odpovědět

Je mi jedno jestli je to fake nebo ne ale clovek se vzdy zasmeje cizimu nestesti :D.

191

Odpovědět

5:04 :D nejlepší :D

200

Odpovědět

Já si stejně myslim že amir má lepší joke's :D :D

184

Odpovědět

Jů! Umíš anglické slovíčko, takže to jsi husťák!

01

Odpovědět

Nejlepší díl, nejlepší prank ever :))

190

Odpovědět

ale teda pomstila bych se mu jinak když mi zničil vztah teda :))

190

Odpovědět

Baibob: Evidentně si nečteš popisky. Stojí tam: "V neděli v 17:00 se těšte na zatím poslední díl Prank War. Starší díly najdete zde." takže o 8. dílu samozřejmě víme. ;-)

180

Odpovědět

je i uz 8 dil ale ten je nic moc: http://www.collegehumor.com/video:1923808

180

Odpovědět

Tak to ej mooc:D:D:D

190

Odpovědět

Nathaka: Hlavně, i kdyby ho v ten moment napadlo, že to můžr bejt podraz, tak osobně bych si řekl "tohle přece nejde zařídit, to nemůže bejt nahraný". Přece jenom to v tomhle případě probíhalo naprosto věrohodně a i paranoidní člověk by musel uznat, že takováhle monstr-záležitost se reálně zinscenovat nedá :)

190

Odpovědět

Nathaka: Mezi těmi díly jsou dlouhé časové odstupy. Třeba tenhle prank se odehrál až rok a půl po tom minulém. Zkus se s někým pustit do podobné záležitosti a zůstat 2 roky ve střehu na každém kroku. :-) Myslím, že si AMir už taky mohl třeba po 5 měsících myslet, že s tím Streeter seknul, a když se ti něco takovéhleho povede, tak člověk asi ani nechce přemýšlet nad tím, že by to mohla být nachytávka a chce uvěřit tomu, že má vážně takový štěstí a vychutnat si to. Tohle bych tomu fakt nevyčítal. :-)

180

Další