Thumbnail play icon

Amir milionářemPrank War (S01E07)

Přidat do sledovaných sérií 1
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 295
Počet zobrazení:9 152

V minulém díle Amir zařídil, aby se Streeter ztrapnil v přímém přenosu a ještě ho připravil o holku. Dnes je čas na Streeterovu pomstu a ta bude sladká... Líbilo by se vám vyhrát půl milionu dolarů? Amirovi se to taky líbilo, dokud nezjistil, že je to podvod. V neděli v 17:00 se těšte na zatím poslední díl Prank War. Starší díly najdete zde.

Komentáře (86)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefunguje :(

70

Odpovědět

No ja spis myslim,ze je to smutny

196

Odpovědět

Toto bylo onicem...8 dil je nejvic...Jak si Streeterek nasral do gati :D

189

Odpovědět

lool

190

Odpovědět

Je mi jedno jestli je to fake nebo ne ale clovek se vzdy zasmeje cizimu nestesti :D.

191

Odpovědět

5:04 :D nejlepší :D

200

Odpovědět

Já si stejně myslim že amir má lepší joke's :D :D

184

Odpovědět

Jů! Umíš anglické slovíčko, takže to jsi husťák!

00

Odpovědět

Nejlepší díl, nejlepší prank ever :))

190

Odpovědět

ale teda pomstila bych se mu jinak když mi zničil vztah teda :))

190

Odpovědět

Baibob: Evidentně si nečteš popisky. Stojí tam: "V neděli v 17:00 se těšte na zatím poslední díl Prank War. Starší díly najdete zde." takže o 8. dílu samozřejmě víme. ;-)

180

Odpovědět

je i uz 8 dil ale ten je nic moc: http://www.collegehumor.com/video:1923808

180

Odpovědět

Tak to ej mooc:D:D:D

190

Odpovědět

Nathaka: Hlavně, i kdyby ho v ten moment napadlo, že to můžr bejt podraz, tak osobně bych si řekl "tohle přece nejde zařídit, to nemůže bejt nahraný". Přece jenom to v tomhle případě probíhalo naprosto věrohodně a i paranoidní člověk by musel uznat, že takováhle monstr-záležitost se reálně zinscenovat nedá :)

190

Odpovědět

Nathaka: Mezi těmi díly jsou dlouhé časové odstupy. Třeba tenhle prank se odehrál až rok a půl po tom minulém. Zkus se s někým pustit do podobné záležitosti a zůstat 2 roky ve střehu na každém kroku. :-) Myslím, že si AMir už taky mohl třeba po 5 měsících myslet, že s tím Streeter seknul, a když se ti něco takovéhleho povede, tak člověk asi ani nechce přemýšlet nad tím, že by to mohla být nachytávka a chce uvěřit tomu, že má vážně takový štěstí a vychutnat si to. Tohle bych tomu fakt nevyčítal. :-)

180

Odpovědět

No, nesleduju to celé a nečtu komentáře, ale vím jistě, že po třetím žertíku bych tomu, že jsem právě dal tenhle koš, neuvěřil ani náhodou. Jsou opravdu tak blbí, že všechno žerou, anebo je to prostě tak trochu... domluvené?

182

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)