Amir v HollywooduPrank War (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:260
Počet zobrazení:5 116

Vzpomínáte, jak jsem u prvního dílu Prank War psal, že promyšlenost žertů se s každým dílem stupňuje a jejich dopad je stále větší, a že časem vypomůžou i celebrity? Tak dnešní epizoda vám to krásně demonstruje. Tentokrát se Streeter mstí za minulou nachytávku, kterou na něj chytře nachystal Amir. Jeho komplici budou herci z  pořadu Human Giant. A jde opravdu do tuhého, už se nejedná o nevinný žertík. Tentokrát budou ve hře i emoce! Na Amirovu pomstu se můžete těšit opět v neděli v 17:00. Starší díly pak najdete zde.

Přepis titulků

Minule mě nachytal parádně. Jenny Craig, děvko! Sázky jsou zase o něco vyšší. Takže Amire, hodně štěstí, až se mi budeš mstít za tohle. LET 351 Z NYC DO BURBANKU. Jsme na cestě do L.A. Kde natočíme skeč s Human Giant pro jejich pořad na MTV.

Což by bylo super, kdyby to byla pravda. Amir si samozřejmě myslí, že jde o legitimní záležitost. Stojí nám jedna replika za tu námahu a letenky? Mně jo, co tobě? Teď si to neuvědomujeme, jsme unavení, jelikož jsme brzo vstávali, ale až se na to budeme koukat, bude to super pocit. Ať se bude snažit sebevíc, nebudou spokojeni s jeho herectvím.

A nakonec ho úplně vypustí. - Nazdar. - Ahoj, lidi. - Pojďte dál. - Nevadí, že točím? V pohodě, pojďte. Jak se vede? Scéna 4, záběr 1. Akce. Ani jsem nemusel platit poplatek realitce.

Ty máš štěstí, ten byt je super. Jak to, že si můžeš dovolit takhle velkej byt? Mám dva nájemníky. Nájemníky? Máš tu jenom jednu ložnici. Pojď se podívat. Ahoj Paule, mám ten šek psát na tebe, nebo bytové družstvo? Můžeme na chvilku zastavit? Promiň.

Koukal jsi do kamery, nebo na mě? - Na tebe. - Opravdu? Dobře. Odsud to vypadalo, jako bys koukal do kamery. - Aha. - Nebude ti vadit, když to zkusíme znova? Jasně, bude to rychlovka. - Musíš vypustit ten sarkasmus. - Nesnažil jsem se o něj, pardon. V pohodě, o nic nejde. Musíš se usmívat a na chvilku se tam odmlčet. Takže zkusíme si tu scénu znova.

- Amire, snažíš se to říct dost hlasitě? - Jo, ale zase říkal, abych nekřičel. Snaž se o něco mezi. Nějak takhle, ale NEKŘIČ. Dobře. Je rozdíl mezi herectvím a neherectvím. Streeter třeba hraje, ale nepůsobí to tak. Přesně tak. No, zkusíme si to znova. Anile, trochu se uvolni. Jasnačka.

Zkus to jakoby urychlit, aby mu to dalo možnost líp navázat. Takže na tom tolik nelpi, přijde mi, že to trochu natahuješ. Tak jo. Ahoj Paule, komu mám poslat peníze za elektřinu? Počkej, až dořeknu svoji repliku. Nedělám to schválně, opravdu. Jedna hláška je vždycky těžší než nějaká delší záležitost. Já vím.

Na vejšce jsem skeče dělal. - Bylo to v pohodě. - Takže jsi už někdy hrál? - No, tak přímo hraní to nebylo. - Lidi, no tak! Pojď sem na chvíli. - Já taky? - Ty můžeš zůstat. Vylez z koupelny. Ukážu ti to, takže se koukej, Anile. Takhle to má vypadat. Pojď sem na chvíli. Paul bude hrát tebe.

Já jsem v tomhle případě Paul. Sleduj, mám tyhle spolubydlící. Hele, mám ten šek napsat na tebe, nebo bytové družstvo? Taky nám došly ubrousky, Paule, šikla by se další krabice. - To je celý. - Velice prostý. - Na koho mám ten šek napsat? - Ale dívej se na nás. - Čau Paule. - Oční kontakt. - Čau Paule, komu mám poslat peníze?

- Čau Paule, komu mám poslat peníze? Čau Paule, komu mám poslat peníze? Co když řekne něco jednoduššího? "Mám ten nájem!" Nebo tak něco. To je fuk. Hlavně to řekni, nepřednášej to. - Čau Paule... Nic jsi neřekl. - Já vím. Kurva! Zkus říct: "Nezajdem někam?" Nemáte tu vodu nebo něco? Pojďte to už natočit.

- Sleduj. - Ahoj Paule... - No tak, kámo! - Ale už! Nevím, jak to říct, ale začíná to být celkem problém. Promiň, že jsem křičel. - Já jen, že jsme teď ve skluzu. - Já vím, v pohodě. Fakt se omlouvám. Vedeš si skvěle. Nikdy jsem nedělal něco tak velkýho. Neříkals, že už jsi předtím hrál?

Je to pravda, nebo ne? V pohodě, vedeš si skvěle. Jen tak dál. - Streetere, ty jsi už hrál, viď? - Jo, mám kurzy herectví. Možná uděláme něco jako... Momentálně se nám moc nedaří. Přijde mi, že tohle nějak moc trvá a nikam se neposouváme. Takže to trochu urychlíme. Použijeme jenom jednoho z vás.

Takže na tuhle scénu si odskoč a my pak... Dobře... - Mám ti to vzít? - Nebo si to nech. Ne ne ne. Úplně pryč z koupelny. Zkusíme něco jenom se Streeterem. Uvidíme, jak to půjde a pak to zkusíme s tím druhým. - Mám říct něco navíc?

- Jo, řekni i jeho část dialogu. - Jo, obě. - Ty běž do obýváku. O jeden záběr později... Paráda. To bylo super! Uděláme si fotku. Julie, Phile, všichni sem pojďte. Tak jo, super. Ještě jednu? Ještě jednu, Anile. Anile, vyfotil bys nás ještě jednou? - Amire!

- No? Promiň. Ještě jednu. Počkej, až... Počkej. Ještě jednu, akorát nám to odpočítej. Raz... Raz, dva, tři. Super. - Bože můj. - Ten měl na krajíčku. Já ti nevím, ale nejspíš brečí. Dobře mu tak.

On mě taky ztrapnil. Půjdu ho zkusit přemluvit, ať to ještě zkusí. Možná jsem prostě lepší herec. V tomhle žánru. Tady podle mě nezáleží na tom, kdo je lepší herec. A podle mě jsem byl stejně lepší já. Možná ne lepší herec, ale lepší obecně. Podle mě jsi moc dobrej nebyl. Když myslíš. Já nikdy netvrdil, že jsem skvělej herec. Ale jsem rozhodně lepší, když přijde na to...

tě napálit. Jasně, ale když se zamyslíš, to co tam proběhlo, bylo ujetý. Jsem lepší... co se týče... nachytávání. Kamaráde. Dostal jsem tě! Dostal jsem tě solidně! - Jak to myslíš? - Byl to žert. To bylo hustý. Byl to žert, nejsou na tebe naštvaní. Cože? To myslíš vážně?

Ne, dělám si srandu. Jasně, že myslím. Byl jsi skvělej, kámo. My to jenom předstírali. Já mu říkal, že jsem nebyl tak hroznej! Nekoukal jsem do kamery, ani jsem nekřičel. Byl jsi v pohodě. Zahrál jsi to perfektně. Takže... začneme od znova? Ne, celý to natáčení... To ne, není to doopravdy, celý tohle...

- Celý to byl žert. - Já vím. Oni ve skutečnosti nenatáčí epizodu. - Celý je to žert. - Poslední epizodu jsme už dávno natočili. - Jako úplně celý? - Tohle není pro televizi. Dostal jsem tě, kámo. Parádně. Nedostal jsi mě. Co blbneš? Nedostal jsi mě. Takhle to přece nejde. Ale jo.

- No tak, člověče. - No co? Myslím to vážně. Tady už přestává sranda. Letět se mnou do L.A. bereš jako srandu? Ztrapnit mě před všema? Tomu říkáš žert? No... No co? Co myslíš? - Je to probíhající souboj. - Dal do toho stovky dolarů. To jo, ale hlavně laťka je nasazena stále výš.

Musí si uvědomit, že to bude čím dál drsnější. Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (68)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosim o opravu :)

00

Odpovědět

Opraveno :)

00

Odpovědět

Je mi Amira celkem líto. Tohle už bylo přece jen moc. :(

183

Odpovědět

Ten Amir je hrozně namyšlenej kretén.

190

Odpovědět

Patri mu to smejdovi.....

180

Odpovědět

Hm, hodně hustý, jsem fakt zvědavej na další prank, díky za překlad

180

Odpovědět

Nika: Osobně mi přišla dost o ničem. Nic zajímavýho tam neřeknou a akorát tam pustěj skoro celej ten osmej prank, ale ten tu bude přeloženej samostatně, takže celkem zbytečný. Nic novýho k tomu neřeknou.

180

Odpovědět

Nechtěli byste přeložit i jejich návštěvu u Kimmela? Jinak rozhodně jsem na straně Streetera :)

180

Odpovědět

ok to to je posledni comentar reigen podivej se na video baby parodie od davedays a precti si ty komentare prosim

180

Odpovědět

ne,na tebe to nebylo,jen jsem vyjádřil to že se mi nelíbí že se hádáte v commentech u videa..to si vyměnte skype a hádejte se tam ...ale pod video to fakt není vhodné ;)

180

Odpovědět

Jo myslim,že si to zasloužil protože minulej žert byl daleko krutější.

180

Odpovědět

Amir je máslo :D a diskuze by potřebovala promazat ;)

180

Odpovědět

to:andrew chlcony napsal ze streeterovi pranky mu prijdou debi... tak jsme ja napsal se ze my prijdou dobre a jeste jsem k tomu dodal at se na ne nekouka ..... coz je lichy dil jestli to uz takhle nechapes tak fakt......... . Toto je muj posledni comment k tomuto videi dal se fakt s tebou nechci hadat

180

Odpovědět

ok dobre no ale jetli teda nekdo pochopil devilarocka vetu : me teda streetovi pranky prijdou strasne dobry . Tak se nekoukej na to kazdy lichy dil. tak respekt

180

Odpovědět

DeViLROCK:
Zabanovat IP by myslím šlo.
Co chceš sem psát nemůžeš. Napsat zprávu plnou ne zrovna slušných slov by nebylo zrovna nejlepší pokud chceš dále přispívat.

Reigen:
A pokud ta zpráva patřila i mně tak tě musím upozornit, že já se s nikým nehádal. Slušně jsem napsal svůj názor a pak pouze odpověděl. Pokud jsi ale myslel KL.Andrew@ a DeViLROCKa tak to ano (ale začal to Andrew, Devil se jen bránil).

Příště se do ničeho plést nebudu nebo virtuálně dostanu přes hubu :D
Toť můj názor.
A k videu - Tak nějak jsem si představil sebe na Amirově místě. Pak mi to tak vtipné nepřišlo :D

180

Odpovědět

reigen za 1. jak nas chces zabanovat toto neni wow enbo lineage, za 2 sem si muzes psat skoro co chces a za 3 mno radsi uz nic nechci byt sprosty

180

Další