RandePrank War (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:349
Počet zobrazení:4 739

Minule jste mohli vidět Streeterův žert, který nastartoval řetězec odvetných žertů a během několika let vyeskaloval do enormních rozměrů. Dnes si můžete užít Amirovu pomstu. A jak se mu to povede? Jak jinak než s pomocí sexy slečny. Další díl uvidíte ve středu v 17:00.

Přepis titulků

Streeter právě odešel na oběd. Jenže neví, že osoba, s kterou se tam má sejít, neexistuje. Vysvětlím vám to. Asi před týdnem jsem mu poslal e-mail, kde jsem se vydával za fanynku. "Předmět: Vezmi si mě Od: Christine Bryson" Napsal jsem: "Ahoj, Streetere, ty mě neznáš, ale jmenuju se Christine Bryson a chodím na University of Connecticut. Tvoje statusy jsou k popukání a tvoje fotka fakt sexy.

To je všechno, co jsem ti chtěla říct. Pa. A nejlepší na tom je, že Streeter odepsal. "Haha, díky! Je fajn slyšet názor od fanoušků. Ano, moje fotka je vážně sexy. University of Connecticut? Tam šli skoro všichni mí spolužáci ze střední. Znáš Vanessu Hammilovou?" Bla bla bla... Takže jsme si vyměnili pár dalších e-mailů. - Jeffe, chceš je spolu se mnou přečíst?

- Nechci s tím mít nic společnýho. - Nepleť mě do toho. - Dobře. Takže jsme si párkrát napsali, on se na mě pořád ptal, a já mu říkal, co chtěl slyšet. Nakonec jsem mu ukázal svoji fotku, kterou jsem našel někde na internetu. A on na to: "To je krásná fontána." "Měla by ses zastavit u mě v práci a pozdravit." Jakmile viděl tu fotku, byl k nezastavení.

Skončilo to tak, že jsem navrhnul, abysme zašli na drink během oběda. Dneska. Nejlepší na tom je, že jsem mu dal kamarádův telefon, který mám teď u sebe, takže až ho půjdeme špehovat, bude mi moct zavolat a já mu řeknu, že je to podvod. Pomsta za ten žert, co udělal mně. Tak jo, jdeme za ním. Blížíme se k místu, kde se mají setkat.

Uvidíme, jestli ho budu moct natočit. Abyste ho viděli. Myslím, že mi píše zprávu. Právě mi poslal zprávu. Zkusím to vyfotit, protože vy to asi ve videu nevidíte. Vyfotím to, aby to bylo zaostřené. Píše: "Co ti mám objednat?"

Bože můj, poslal další. Vy to asi nevidíte, je to rozostřený. Poslal mi tři za sebou. Vyfotím to. V téhle píše: "Čau..." "Ještě ses mi neozvala, doufám, že sis nepopletla dny." Zkusím se na něj znova podívat. On pije v pravé poledne.

Přečtu tuhle zprávu. Už je mi ho trochu líto. Čtyři nové zprávy. Teďka už je mi ho fakt líto. Poslední tři zprávy byly: "Kde vězíš, holka?" "Potřebuješ poslat tu adresu?" "Jídlo už mám skoro hotové, najím se tu." "Přijď, kdy chceš, koupil jsem ti sušenku."

Zkusím tu sušenku natočit. Je mi ho líto. On tam jí a pije úplně sám. Asi půjdu zpátky do kanceláře. Asi někomu volá. Bože můj, on mi volá! On mi volá. Volá mi. On mi volá. Zkusím to dát nahlas. Haló?

Myslím, že mám špatné číslo, pardon. Haló? Říkal: "Asi mám špatné číslo." Zase mi volá. Zvedám to. Haló? Zdravím... Nějaká Christine mi dala tohle číslo...

Znáte nějakou? Christine tu není. Ale je tu Amir. Cože? Tys mi koupil sušenku? COŽE?! - Kde je moje sušenka? - Kdo je to? Kde mám tu sušenku? Podívej se ven. Kdo je to?

Podívej se ven. Kde mám sušenku? Běž do prdele. Potřebuju ji pro sebe. Čí je to telefon? Kamaráda. Nepodíváš se na mě? Jsem tvoje rande!

Roztomilý. To se povedlo.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosim prosím o opravu

00

Odpovědět

Opraveno.

00

Odpovědět

:D :D :D fakt dobrý

180

Odpovědět

Skvělé, těším se na další. Miluju dělat někomu naschvály!

180

Odpovědět

Potřebuju JI pro sebe

180

Odpovědět

:D fun

180

Odpovědět

Hodnej chlapec, když tam vydržel čekat hodinu. :-D

180

Odpovědět

jak malý jardové... btw těším se na další díly :)

180

Odpovědět

Ale bere to dobře, já bych to asi chvíli potřeboval trávit než bych se tomu zasmál :)

180

Odpovědět

Ha, těšim se na další díl :)

180

Odpovědět

Mne sa to páčilo viac :D

180

Odpovědět

Jedna z věcí proč nejsem na xichtbuku, takhle jsem nachytal kámoše, jen jsem pak uplatil jednu nehezkou obézní romskou spoluobčanu...

181

Odpovědět

Jojo..tohle mi taky kamaradi udelali =D citite se pak je totalni kreten =D

180

Odpovědět

Náhodou, dlouho už jsem se takhle nezasmál :D

180

Odpovědět

No nic moc ten druhej byl lepší ( myslím ten druhej chlap) no snad to příště bude o trochu lepší.

180

Odpovědět

No ne že by to bylo nějak špatné ale ten vtip tam moc nebyl...

180

Další