Sabaton - Carolus Rex a změny v sestavě

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:223
Počet zobrazení:4 264
Blíží se nám vydání nového alba švédské kapely Sabaton. Fanoušci v Evropě se na něj mohou těšit 25. května a ti, co se chystají například na letošní Masters of Rock, si budou moci poslechnout novou sestavu na vlastní uši. :) Píseň Carolus Rex: Změny v sestavě:

Přepis titulků

Všichni mě vítejte, konečně nadešel můj čas vládnout! Patnáct let jsem čekal, než usednu na trůn. Žádná oddanost, nesložím žádný slib, mě korunoval bůh, ne církev, takže má moc je moc boží. Mysleli si, že jsem moc mladý na to, abych vládl zemi, ale nechápali, že já jsem se pro vladaření narodil. Můj čas nadešel. Byl jsem vyvolen nebesy, ve svých modlitbách šeptejte mé jméno.

K nebesům sledujte vzestup Carola. Bůh je mým ochráncem, přinutím je sklonit se přede mnou. K nebesům sledujte vzestup Carola. K nebesům sledujte vzestup Carola. "Všechno na tomto albu je silné. Silné melodie, produkce, klávesy, písně. Silné album!“ Prověřený bitvou, své muže jsem dovedl k vítězství. Mně nebude poroučet nikdo živý ani mrtvý, já se zodpovídám pouze bohu. Slyšte mé rozkazy, pochybujte a zhynete.

Má slova jsou slova boží, a tak musejí být vykonána. Jsem předurčen vládnout sám, trůn jsem si uzmul jen pro sebe, já jsem se pro vladaření narodil. A nyní nadešel můj čas. Byl jsem vyvolen nebesy, ve svých modlitbách šeptejte mé jméno. K nebesům sledujte vzestup Carola. Bůh je mým ochráncem, přinutím je sklonit se přede mnou. K nebesům sledujte vzestup Carola.

K nebesům sledujte vzestup Carola. "Úderné tažení do bitvy za získáním zlaté metalové koruny! Skvělé riffy, úžasná energie.“ Vezmu si, co mi patří a nikdo mě nemůže zastavit. Nikdo v celé Evropě nesmí pochybovat o mé vládě. Vše, na co padne můj zrak, je mé, tak to nařizuji. Má vůle bude vykonána! Mysleli si, že jsem moc mladý na to, abych vládl zemi, ale nechápali, že já jsem se pro vladaření narodil.

Můj čas nadešel. Byl jsem vyvolen nebesy, ve svých modlitbách šeptejte mé jméno. K nebesům sledujte vzestup Carola. K nebesům... Bůh je mým ochráncem, přinutím je sklonit se přede mnou. K nebesům sledujte vzestup Carola. K nebesům sledujte vzestup Carola. Překlad: Snowi www.videacesky.cz

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Carolus Rex pro mě velkým zklamáním. Sabatoni totiž nejsou nijak zvláštní kapela, jejich styl hudby není originální a kapel jakou jsou oni jsou stovky. To, co je dělalo jedinečnými, byly jejich texty! Neznám kapelu, která by vydala tolik alb o světových válkách... a tohle poslední album už prostě spadá to těch "průměrných" hudebních skupin.. nehledě na to, že písničky na Carolus Rex jsou takovým mixem všeho, co doposud vydali - 1648 = Panzerkampf, Lion from the North = 40:1.. snad v každé písničce jsem poznal melodii, kterou už jsem dříve slyšel.
Jinak od videa jsem čekal, že nám spíše řeknou, proč se kapela rozpadla, co bude a nebude dál, a tak podobně.. Mimochodem, ten bubeník na mě působí jako pěknej vocas..

199

Odpovědět

Gymly: přesně tak, já jsem toho důkazem - znám je cca 2 roky. Minulej rok v Praze s Alestorm a Steelwing byli suprový a právě kvůli nim přemýšlím o MoR, jinak bych tam vůbec nejel.

180

Odpovědět

To Mlaw : Promiň :D ale Coat of Arms rozhodně neni špatný album ... A to že sabatoni stagnujou vůbec neni pravda :D před 3-5 lety je nikdo neznal ... vim to protože je poslouchám mnohem déle ... a když si vemu kolik lidí je zná teď a kolik lidí jen kvůly nim jedou na MOR ... tak mi přijde že nestagnujou :D

180

Odpovědět

S tim moc nesouhlasim :D překlady by se neměli dělat se vším všudy a doslovně ... nezní to potom tak dobře :-) ale souhlasim že to měl bejt vzestup Carola ... ale prakticky je to úplně jedno :D

180

Odpovědět

Hrozně přecenovaná kapela...

1825

Odpovědět

Zdravím, překlad fajn (to myslim jako překladatel posoudím) :) ale ... "vzestup Caroluse" ? wtf? když už tak latinsky Carola ... ale především, když překlad, tak se vším všudy ne? :D Šlo o krále Karla XII (Odtud tedy Carolus Rex - ergo latinsky "král Karel") ... tak bych dal radši vzestup Karla ...

Ale jinak vcelku ok ;)

195

Odpovědět

Spid3r-UL: co překládáš? :) s tim Carolusem vůbec nevim, kde se to tu vzalo. v překladu mám Carola. :) Carola mi nepřišlo tak strašně důležité přeložit, protože se ani nejedná o krále, který by byl Čechům (těm, co se moc nezajímají o historii) tolik známý a jméno Karel XII. by jim stejně asi moc neřeklo.

180

Odpovědět

asi jsem postižená ale asi se kvuli němu poseru smichy http://www.youtube.com/watch?v=hmYWoNtZzYI&feature=g-all-u nejlepsi video/komik sezony :D :D :D

187

Odpovědět

D: Hele :D ty řikáš metloši :D ale nebránil by jsi ty svojí oblíbenou kapelu před trotlem co jí pomlouvá? ať je to diskant nebo technař :D je to jedno a btw já se s tebou o tom bavim jen že se rád hádám :D :D

180

Odpovědět

nechapu lidi jako "D", proc sem vlstne vubec chodi. tohle je fanouskovsky okno a vzdycky se najde nejakej bl..ček, kterej zacne kolem sebe chrlit siru, jak je tohle hrozny a priserny. Nechodte sem a svet bude zase jednou krasnejsi a nebe modrejsi. Kazdopadne moc se tesim na Sabatony na MoR, jedna z top kapel celyho festaku.

184

Odpovědět

Gymly: No jo. Já to tu jen projížděl a hodil jsem sem koment s tím co si o tom myslím a metloši se toho zas chytli a mě to prostě nedalo :D.

181

Odpovědět

D: Mícháš ovoce se zeleninou :-) Nemůžeš storvnávat Immortal nebo Satyricon se Sabatonama ... já to mám opačně než ty :-) zase neholduju moc Black metalu :D ale rozhodně si to poslechnu radši než jakejkoliv POP, Disco, nebo nedej satane Techno ... A rozhodně nekomentuju Písničky Immortal stylem, že je to jedna z nejotřesnějších kapel ... Když se ti to nelíbí, tak to nekomentuj :D

181

Odpovědět

Gymly: Myslíš metal nebo obecně? Je fakt, že metalu moc neholduju. Ale co se dá jsou věci jako Mastodon nebo In Flames. Nebo Six Feet Under, ale to je už death metal. A srandovní jsou všecky norský black metalový kapely jako Immortal nebo Satyricon :D. A pak věci jako Parkway Drive, ty mám hodně rád, naživo skvělí, ale to je teda už metalcore, kdybysme si hráli se škatulkama. Ale kapely jako Sabaton nebo Nightwish mi příjdou tak patetický až je to trapný.

184

Odpovědět

To D: Napiš nějaké příklady co je lepší. Rád se s tebou o tom budu bavit ...

180

Odpovědět

FromCzech: Já jsem byl z NW jako headlinerů taky trochu zklamenej, ale pokud předvedou něco podobnýho jako teď v Praze, tak se toho vůbec nebojím. Zahráli naštěstí jen asi 4 písničky ze starých alb (přičemž teda Nemo exklusivně do*ebali ...), ale zbytek byla opravdu paráda.

180

Odpovědět

Tom91: a) Je to komentář, ne status. b) Nechci se hádat, kde z nás měl debilnější komentář, ale myslím, že ve slovenštině je taky diakrtitika a taky se v ní píše texty a ne texti.
Kvalitní hudbu ocenit umím, ale tohle je totální nuda, texty jsou jak od desetiletýho děcka co ho baví dějepis a navíc je to celý interpretovaný bandou vidlometlošů v bílejch maskáčích. Proto říkám, že je to otřesný. Ale když se to někomu líbí, tak ať. Jen znám 150 zajímavějších kapel než tohle.

187

Další