Scare PewDiePie - teaser

Thumbnail play icon
34 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:352
Počet zobrazení:4 813

Google pomalu zavádí novou placenou službu YouTube Red (nejde o porno) a mezi několika málo exkluzivními pořady je i Scare PewDiePie.

Přepis titulků

Od tvůrců The WALKING DEAD Jak se vede, lidi? Tady PewDiePie! 'Scare PewDiePie' bude o mně ve skutečné verzi hororové hry. Co se bude přátelům na pořadu hodně líbit, je fakt, že pozvedne to, co dělám, nechávám se vystrašit hororovými hrami, na další úroveň. Sám jsem se přihlásil, takže jsem v pohodě...

Ale ve skutečnosti ne, nejsem. Potřebuji pomoct... Hned teď.

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

haters gonna hate ... Je dobře že s ním nepřekládáte víc videí, češi sou až moc závistivej národ, než aby jim srdíčko dovolilo se bavit u jeho videí. Tady lidi zajmá akorát to kolik vydělává kešů aby mohli bejt nasraný, ale nevidí kolik práce a času za tím vším je. Nezajmá vás že si váží fanoušků, ani to že ho peníze nijak nezměnili ve zmrdečka,podle mě je to úžasnej člověk, kterej dokázal vytvořit něco takhle obrovskýho z ničeho, myslím že i když nemáte rádi jeho styl humoru určitě si zaslouží uznání, protože v tom co dělá je z daleka nejlepší. Brofist všem, kteří maj rádi jeho videa :)

01

Odpovědět

Překládat takovouhle blbost je ztáta času, radši věnujte čas něčemu dobřemu (ehm, nerd)

41

Odpovědět

Pewds ma lepsi a horsi videa posledni dobou nic moc

10

Odpovědět

Za toto fakt bude někdo ochotný platit? :D :D

82

Odpovědět

Ježiš, kdo sledoval TopStarMagazín, tak mu tam prima právě zkomolila jméno na "pjůdájpáj" to je strašný tvl... :D

313

Odpovědět

Hrůza. Svět se v p*del obrací.

160

Odpovědět

už jen kvůli tomu, že je to na Youtube Red to nemělo cenu překládat... těch 5 lidí na světě co si tu službu předplatí si o tom pak určitě povykladají na Google+ i bez nás :)

291

Odpovědět

Tak bude jich víc, vzhledem k tomu, že to mají všichni předplatitelé Google Music... (Což jsou ti, co nikdy neslyšeli o Spotify. :D)

40

Odpovědět

"placená exkluzivní verze", za chvíli udělá google exkluzivní už jen vstup na youtube, protože na něm jsou písničky a ty přece nebudeme poslouchat zadarmo. Jakmile to google přebral, okamžitě požadoval vytvoření emailu u něj, jen aby se člověk mohl dostat na svůj účet zaregistrovaný na youtube o roky dříve, pak mu preventivně google smazal 90% videí, protože šlo o rozmazané ripy z TV a někdo by si na ně mohl dělat nárok, čímž značné množství zajímavých kanálů úplně zničil a nakonec zavede placenou verzi. No, radši bych si vytřel p***l s litrem, než platit za exkluzivního PeeDiePeeho.

233

Odpovědět

PewShitPie... XY youtuberů by si zalousližo přeložit videa daleko víc než tenhle ocas.

3514

Odpovědět

Ne všichni sledujou všechny videa. Mám ho v odběrech, ale koukám hodně nárazově a většinou jen na horrorový hry, ostatní jeho content moc nežeru. Ačkoliv impossible games byly taky skvělý :)

46

Odpovědět

měla být odpověď na Zlopána, ale nějak asi nezafungovalo tlačítko "Odpovědět"

04

Odpovědět

Pewdiepie je trapnej afektovanej zmrdeček co si udělal 30mil fake odběratelů (jeho videa sleduje jen 1-3mil lidi ze 40mil odberatelů???)

2136

Odpovědět

ani 1-3 mil lidi neni malo :D

172

Odpovědět

+bubakze 40mil mít sledovanost 2mil mi přijde jako dost málo :) říká se že "normální" je mít sledovanost 1/3 odběratelů

1413

Odpovědět

Na jednu stranu nejsem fanoušek PewDiePie, ale na druhou to může být zajímavý koncept, pokud se podaří produkce a bude to kvalitně zpracováno. Tohle může jedině pozitivně překvapit, jelikož moje očekávání jsou velmi malá :)

126

Odpovědět

teď jsem viděl video
hmm takže nahraný divadlo co se bude snažit vypadat jako reality show ale není
jak originální google
podobných pořadů v televizi moc není
Kappa

143

Odpovědět

m***t youtube red, m***t google a m***t pewdiepie
kvůli youtube red přichází hodně lidí o videa a klidně i o kanály protože se ty svině z googlu rozhodli celou věc zpoplatnit tak na všechno najednou platí jiná pravidla (nemůžete nechat lidi platit za např hudbu která není vaše) takže ikdyž daný youtuber ze svých videí nic nemá tak mu je smažou protože oni jo

145

Odpovědět

Vidíš do toho asi ako červík do vesmíru :)

510

Odpovědět

+oktak mi vysvětli v čem se mýlím místo těch blbejch keců

182

Odpovědět

PewDiePie byl vtipný jedině, když ho parodovali v South Parku.

445

Odpovědět

Nevím proč by se bál zvuku motorovky, že by ho tam někdo ze štábu chtěl rozřezat ? :D

151

Odpovědět

Jestli někdo ze štábu viděl nějaký jeho videa, tak by se to klidně stát mohlo...

241
Další