Scare PewDiePie - Gameplay ve skutečném životě

Thumbnail play icon
33 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:560
Počet zobrazení:6 904

PewDiePie, pocházející ze Švédska, je v současné době jedním z nejslavnějších a nejrychleji rostoucích Youtuberů. Scare PewDiePie je internetovou hororovou reality show, která je vytvořená speciálně pro YouTube Red (placené YouTube). Sedmý díl této reality show je k dispozici pro všechny uživatele, takže jsme se rozhodli ho pro vás přeložit.

Přepis titulků

Upozornění: Obsahuje scény nadávajícího a klejícího PewDiePiee. Jak to jde přátelé? Je tady PewDiePie. Tentokrát mě budete sledovat ale absolutně posraného strachy. Bude to něco podobného, jako když jsem byl posraný strachy z horrorových her, ale tentokrát to bude trošku jiná úroveň. A bude to fakt jeblé. Takže pokud se rádi díváte na to, jak jsem posraný strachy… Mrdat, mrdat, mrdat budete milovat „scare PewDiePie.“ - Eh, "pane" PewDiePiiie - Heej - Mám to obejít?

- Ne - Pojď, přelez to. Přestaň blbnout. - Proč tohle vždycky děláme? Na to se nevěš, proto se to minule zlomilo. Dobře. Tak jo. Jak to jde kamarádi? Je tu PewDiePiiie! Dneska půjdeme za doktorem, který s tebou chce probrat výsledky zdravotního testu, který jsme dělali první den.

- Budete se bavit o mých výsledcích? - Ano. Dneska večer budeme mít v naší bandě nováčka. Jeffe, Felix. Felixi, Jeff. - Jak to jde? - Felix Pochopil jsem, že máš nějaké problémy s bezpečností. Whoa, co to kurva?

Bože. Nechtě mě být. Najdu si tě! Najdu si tě Felixi. Požádali mě, někoho z venku, abych pomohl. Byl očima a ušima. V případě, že se něco posere, žádají mě jako zálohu. Jo, to zní dobře, protože já stejně těmto doktorům nedůvěřuji. - Tak jo, pojďme. - Ok. Takže teď jsi měl pár skvělých denních představení, že?

Jojo, poslední byla skvělá. Prosimtě, vy jste PewDiePie? Ano, to jsem já. Jsem velký fanoušek. Postarám se o tebe opravdu dobře. - Jeff - Jsem dnes dobře jištěný Prostě chci, abys věděl, že tě dneska kryju. - Jak jako jištěný?

- Zbraň. - Ty máš zbraň? - Ano. - Co říkal? - Má zbraň, pistoli? Prostě jsem ti to chtěl říct. Jsem velký fanoušek. Takže jaký je dnes plán? S doktory se potkáme v devět. To vůbec není divný. - Ok, čas si to nasadit.

- A sakra. Fakt skvělý kluci. Skvělá nemocnice. Má nejoblíbenější. Proč je tu tak šílený vedro? Chtěl bych, aby ses... začal soustředit, protože mám pocit... Co to bylo? Spoléhej na své smysly. - Co to bylo?

- Pokračuj. Kurva! Proč to musíte dělat? Prozatím se měj. - Prozatím? - Hodně štěstí. Díky. Úroveň 7: Nejsem šílený Už je čas. Sundej si to.

Ok. Můžem jít. To zvládnu. Haló? Kurva. To mě poser. Jak se tu máte? Banány, banány, banány.

Kde je Sean? Kde je Sean? Kde je Sean? Dr. Schwartz je špatný Ježiši Kriste. Co to kurva? Co to kurva, co to bylo? Co děláš venku ze svého pokoje?!

Dr. Schwartz neboli Dr. Smrt. Násilné praktiky. Zoufale toužící po nových objektech, na kterých by praktikoval své pokusy. Co? Já? Zneklidňuješ všechny ostatní pacienty. Zpátky do tvého pokoje. Bude to mnohem bezpečnější. Ok, ok, ok. Teď půjdeme do tvého pokoje. Je po zákazu vycházení. Teď by jsi měl odpočívat.

- Nechci. - To slýchávám pořád. Tady si sedni a odpočívej. Posaď se a uvolni si nohy. Sedni si. Chceme se jenom ujistit, že se ti nic nestane. - Všechno bude zcela... - Ne, ne. Potřebuješ být prostě v izolaci. - Děláte si srandu?

- Nežertuji. Už jsme o tom hovořili, Felixi, promiň. Musíme tě držet v bezpečí. Není se čeho bát. Nevrť se, děláš si to jenom horší. Pamatuj si. Nikdo nepůjde domů, dokud nebudou propouštěcí papíry podepsány Dr. Yatesem. Zabíjel bych pro nalezení tvé dokumentace. Mrdat. Čas vrátit se do svých pokojů zlatíčka.

Pojďme. Tohle je kurva ujeté. Ale no tak. Ale ne, hej, jak to jde? Jak je? S E A N - Ok.

- Ne S W A N. S E A N, chápeš? Sean neboli Bill, Randy, Matt, Lou, Mildred. Porucha rozpolcené osobnosti. Zlomyslný, ale poslušný. Nejoblíbenější pacient Dr. Yatese. Děkuji. Mrkej, co mám! Mrkej, co mám! Mrkej, co mám! A mohl bys prosímtě?

Jasný, určitě! Nic nebude! Dostal si mě. To si piš. - Ačkoliv podívej co udělám. - Oh, skvělé S E A N Sean, ok super.

Jsem jeho nejoblíbenější. Takže S E A N Díky moc. A kurva. Který by to mohl být. No tak.

Lidi... žádný z nich nepasuje, haha fakt dobrý no. Díky moc Seane! Jsou moc velký. Kurva. No tak. Jak se Ok.

Výborně. Jsem geniální. Klíč od želízek získán Bez problému. Tohle jenom vrátím. Super. Te´d půjdu domů a dám si horkou čokoládu. Co to ku...

Pokračuj. Cože? Hej Pewde. Co to je? Pojď kámo, posaď se. Pan Židle! Yeah. Mr.

Židle neboli Herr Stol. Užitečný svou přítomností protagonistům. Docela pohodlný. Nadměrné vystavování experimentům zkrátilo jeho obvody. Dřívější vlastník: Franklin Delano Roosvelt. Pomůžeš mi odsud? Ano, ale první musíme získat tvou dokumentaci. Naskoč si a já tě vezmu, kam potřebuješ. Super, tohle je skvělý. Dostaň mě... k východu. Tak pojď brácho.

Co to děláte pane Židle? Kurva co děláš?! Jedem, jedem, jedem! Zastavte, pane Židle! Uklidni se. Ok, Pewdsi. Musím tě dostat touhle chodbou šíleností. Pak pojedem do kaple.

My pojedem do kaple. Skvělé. Nemůžu se dočkat. Ano! Oh kurva. Co tady kurva dělá tohle? Ok brácho, seskoč a rovnou do kaple. Díky pane Židle. Jste velmi milý. - Vrátiš se? - Budu na tebe čekat. Prostě tu počkej.

Copak tu máme? Problikávající světa, ok. Tohle je moje nejoblíbenější kaple... vůbec. Rozhlédni se! A já mám být tady ten šílený! Tyhle budeš potřebovat. Budeš je potřebovat, až se vypnou světla.

Kurva! Zkurvený peklo. Kámo. Ale o tak. Díky že jste mi to zahřáli kluci. S tímhle uvidím, to je super. Nazdar!

- Můžu si sednout? - Jasný, posaď se. Díky. A kurva. - Vezmu tě někam, kde je fakt sranda. - Ale no tak. Kam jedeme? Vezmu tě někam, kde je fakt sranda. Kam jedeme?! Fáákt sranda.

To je prostě skvělý. Běž do prdele. Kde je Sean? Kde je Sean? Jeďme dál. Pokračujme. Pokračujme. Co jste kurva zač? Hej, jak se máte? Banány, banány, banány. Dr.

Schwartz je špatný. Fakt bych rád šel domů. Musím vědět., kde jsou ty složky. Když se na něco zeptám, chci odpovědi. Kurva, Seane! Nechci ti ublížit, potřebuji jen vědět, kde najít ty složky. - Oh, špatné načasování? - Řekni mi kde jsou! Nesnáším, když se musím opakovat. Takže naposledy.

Kde najdu složky Felixe? Kancelář Dr. Yatese. To je vše co jsem chtěl vědět. Prosím doktore. Vím, že jsi teď velice unavený. Dám ti teď jen jemnou…argh. Ups, to byl Dr. Schwartz. Musíme se dostat do kanceláře Dr. Yatese a získat tvou dokumentaci. Jeďte pane Židle!

Jeďte rychleji! Kde to je? - Přímo tam. - Kde to je?! Přímo tam! Teda přímo tam, tam! Je to támhle! Ok, super. Myslím, že jsme tady. Skvělý, díky.

Seskoč si a jdi do kanceláře. Ok, tohle je kurevsky skvělý. Co je kurva tohle? Hlášení veškerému personálu. Dr. Yates bude v pokusné laboratoři několik následujících hodin. Pokud budete Dr. Yatese z jakéhokoliv důvodu potřebovat, zastavte se v pokusné laboratoři. Ještě jednou, jedná se o pokusnou... Dr.

Yates z....pokusné. Ok, super. Haló? Haló? Pokud hledáš ty složky, zkus to ve skříních. Použij kliku. Ok.

Klika. Tohle mám. Bez problému. Jednoduchý. Takže složky. Království za složky. Proteinový nápoj! Můj oblíbený. Je to na kód. Napíšu tam SEAN.

Musí to být ono. Nejde to otevřít. Tak jsem idiot? Jop, jsem idiot. Všechno to jsem to zvládl sám! Vůbec nevím, jak to funguje. Začátek byl těžky, ale teď už to zvládnem.

Cože? Copak tu máme? Má pacient novou poruchu mysli? Cože? Historie mentálních poruch, Felix Kjellberg. Historie mentálních poruch? ANO. Hlášení zdravotnickému personálu. Pokud bude pacient chtít vyplnit propouštěcí papíry, musí získat podpis praktického lékaře.

Co? Dr Yatese najdete v laboratoři. To fakt nechci udělat. Měl pacient na pohotovosti v pořádku všechny testy? Co to kurva je? Na tohle podpis nechci, to je hovadina. Tak pokračujem.

Prostě skvělý. Feeeliiixiiii! Fantastický. Do laboratoře. Kde to je? Tam tudy. Tam tudy. Mám to. Haló?

Můžete? Jste v pohodě? A kurva. Ok, právě jsem přišel... - Co tady děláte? - Já nedělám nic. Co tady děláte, odpovězte! Došel jsem si pro podpis. Sestra Annabelle neboli kyselinová Annie.

Pracuje pod doktorem Yatesem. Časté nehody při jejich experimentech s kyselinou. Mezi pacienty neoblíbená. Propouštěcí papíry pro pacienta Felixe Kjellberga. - Jsou to vaše propouštěcí papíry? - Hm. Tudy za Dr. Yatesem. A kurva. Co to kurva? Jsem v pohodě. Ježíši.

Židle! Mrdat, mrdám to, jebat! Kam to kurva běžím? Ok, půjdu sem. Do hajzlu s tímhle místem. Kde je kurva východ? Kde to sakra končí? Mám tě, jsi v bezpečí! Běžte zpátky, běžte!

Co se děje? Co se stalo? V životě jsem nikdy tak neběhal. Jaký je tvůj názor na americké nemocnice? No, pokud nemáte zdravotní pojištění, tak se tady dějí věci. Není to fakt moc bezepčný. Úroveň 7 hotova. Ahoj. Zdar, Jak je?

Dobrý. Čau, jak to jde? Donesl jsem sem nějaké papíry, abychom mohli zapracovat na tom soudním zákazu pro Nikki. My se milujeme! Tohle není konec. Skutečnou lásku nezastavíte!

Ok. Stalo se ještě něco od minule? Promiňte, chtěl bych být, jakože... Jsem něco jako jeho ochranka, takže bych jaksi chtěl… Takže chcete, abych mluvil s vámi a vy pak s ním? To bude nejlepší. – To není nutné. Je to v pořádku, ale normálně bych měl mluvit s ním, protože on je tou osobou, která se tu musí podepsat.

Je to strážce zákona. – To je mezi strážníky. No, nechci být nějak neuctivý, ale strážník a ochranka jsou dvě rozdílné věci. Takže jsme oba ochranka. Proč ho prostě nenecháš pracovat? – Ok. Ne, neměl jsem s Nikki žádný incident nebo něco takovýho. Viděl jsi nějaký balíčky? Myslí od fanoušků.

Došli mu nějaké balíčky, ale ne od Nikki. Nu dobrá tedy. Tohle je pro nás, abychom dosáhli na dočasný soudní zákaz přiblížení, a pak potřebuji, aby ses podepsal přímo tady, jak je ta značka. Můžete tam evidovat všechny balíčky? O čem to mluví pořád? Je to tvoje ochranka, to řekni ty mně. Takže podepiš to tady.

– Ok. A já to pak doplním. - Tady? Jo, přímo tady na tu značku. Je to všechno? Jsme hotoví. Díky za spolupráci. Dík moc. Dávejte si pozor. Díky.

Mluvil jsem s Rachel a Jeff už s námi nebude. Jeffe, tohle je Felix. Felixi tohle je Jeff. Pracuji obvykle v noci. Obchody s koblihami, řízení dopravy v noci. Hej chlapi, je to jednosměrka. Jednosměrka! Mohli byste? Není to jednosměrka.

Lidé myslí, že lidé z ochranky nejsou připravení, ale já jsem zcela připravený. Má zbraň. Pistoli? Ok, dobře. Prostě další den u konce. Šílený jako vždy, ale zmákl jsem to. A uvidíme se příště! Pěstička!

:) Nedůvěřuješ mi, vím to. Asi se ti nedostává moc spánku. Takže ti dáváme... Polštář? Oukej, tohle je ten nejlepší polštář. překlad Lexter

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak je možný, že je tohle video v TOP 10? o.O Jo chápu, protože tady za poslední měsíc je tak málo videí, že do TOP 10 se dostane každé video... Dobrá práce chlapi... Krásný příklad toho, jak se nechá zku*vit funkční a úspěšná věc...

11

Odpovědět

Top 10 se počítá nově podle počtu hlasů..Tím se tam dostanou i kontroverzní videa s nízkým hodnocením...

00

Odpovědět

+aleskrizHm, a jak přesně ten vzoreček vypadá? Celkem by mě to zajímalo.

00

Odpovědět

+aleskrizBere se to podle počtu hlasů za poslední měsíc. Jedná se o TOP10 nejvíc hodnocených videí...díky tomu se do top 10 dostanou i kontroverzní videa, které jsou sice dobré ale obsahově vyjadřují kontroverzní názor...

například tohle: https://www.dropbox.com/s/g9rxpst46buiikt/com.stonehengeGames.slotsworldchampionship.apk?dl=0

01

Odpovědět

No, Pewdiepie mám ráda, je to inteligentní chlapík a občas i hraje dobré hry, ale tohle mě taky nezaujalo. Přece jen hororové filmy (a asi i hry) mají v sobě tu iluzi reality do které se člověk vžije. Tohle pro něj spíš musí být sranda s pár lekačkama. Upřímně si myslím, že se tenhle koncept moc zrealizovat nedá.

81

Odpovědět


Odpovědět

Na jednu stranu jsem rád že překládáte pewdsova videa protože ho každej den sleduju a je to můj neoblíbenější youtuber, ale na druhou stranu mě zaráží kolik hejtů u jeho videí je. Možná přeložte video draw my life nebo Lets Talk About Money. Prostě něco aby lidi věděli jakej je ve skutečnosti člověk. Pak si možná hejtři uvědomí že pewds je vlastně super chlapík a člověk kterej dal na charitu víc peněz než většina haterů tady uvidí za celej život. Proč hejtovat ? Když ho nemáš rád tak si klikni na jiný video který se ti líbí :-)

39

Odpovědět

Dal jsem tomu šanci, ale to se fakt nedá... Hrůza.

442

Odpovědět

a čo tak podpisať s človekom zmluvu o reality šou a zatvoriť ho do dokonaleho prostredia psychiatrickej liečebne so skrytámi kamerami aby mu doktori tvrdili že trpí ilúziami a že jediná realita je tá že je už 2 roky zatvorený v ústave? :D verím tomu že po nejakom čase by to nabralo na obrátkach :D

270

Odpovědět

Je to zvláštní. Lehce zajímavý koncept, ale přeci jen - je to realita. Proč by se měl bát? Ti lidé se ho nebudou pokoušet zabít a tak. Možná je něco jako "lekačka" pro něj, ale nevím, no.

291

Odpovědět

No ono při hraní her tě taky nikdo nezabije a ve hře smrt sama o sobě většinou není hlavním strašákem.

1710

Odpovědět

Jestli jde opravdu jen o to lekání v nemocnici, tak se mi to taky nelíbí. Ale ten jeho strážce, pak policista.. vypadá to sehraně, takže by to teprve mohlo začít tak, aby se bál ve skutečnosti.

00

Odpovědět

s tím se jdi bodnout, vole!

2919

Odpovědět

Nevím jak začít. Možná tak, že 20 minut je až moc pro tenhle druh sraček. První část melou nějaký kraviny o testech a něčem a zbytek se kluk se šarmem hovna prochází po rádoby strašidelné nemocnici, strašidelná asi jako, když procházíte po městě zrovna v období, kdy je Poslední zvonění a vy si říkáte, jestli na vás študáci nevylejou ocet. Aby to nějak zachránili, nahodí pár laciných triků s hudbou a přibližováním záběru. Uděláte mi velkou radost, když nepřeložíte žádné video s "Pewdsem".

314

Odpovědět

O MUJ BOZE
Pewdiepie je tady dlouhodobě nenáviděnej a ty místo toho, abys přeložil nějaké super video, tak ztrácíš čas překladem 20minutového hovna

gg wp

9221

Odpovědět

Já myslel, že si troll.

1323

Odpovědět

Zlopán zase kráčí v mainstreamu :D ubožák. První co bude zvedat pravici až to tady vypukne. Ostuda trollů. Hovno trollů. Ostuda lidstva.

825

Odpovědět

+AutoTvl, vždyť už s tím docela sekl a to už je doba...

120

Odpovědět

+AutoPravici zvedám už dlouho #noKappa

174

Odpovědět

+Autopav1: Proč by mě to mělo zajímat?
Zlopán: Proč by mě to mělo zajímat?

220

Odpovědět

+Autonejvetsi troll si tu bezpochyby ty

61

Odpovědět

Auto: Proč by mě to mělo zajímat?

70

Odpovědět

Dva adepti na nejhorší video na videacesky.cz za jeden týden? It's like Christmas mornin'

624

Odpovědět

Jako Pewdiepie je už fakticky těžká tragédie. Měl jsem ho v odběrech cca před dvěmi lety protože opravdu dokázal pobavit když hrál Amnesii a jejich módy. Pak ale kvalita videí šla naprosto z kopce a já zrušil odběr. Teď jsem se na něj mrknul po dlouhé době hned jak jste tu vydali tu upoutávku a PANE BOŽE!
Ty videa asi tvoří za účinku LSD jinak si to vysvětlit nedokážu, ta trapnost z nich teče proudem. Jako tohle je vtipný? Co se to s ním sakra stalo? Tohle je zábava?
No vzhledem k tomu že dávají díl zadara to asi na tom placeném kanále asi moc nefrčí že?

304

Odpovědět

Naprosto jsem nepochopil celý koncept té "reality-show". Pokud je ale zbytek stejně nudný jako tohle, tak to potěš.

280

Odpovědět

dobrý hate na něj :D ale souhlasím, že toto se mu nějak extra nepovedlo. To jsem už radši dejte, jak hrál u Conana nové Far cry nebo hraje třeba Dark souls a Bloodborne. U toho se dá královsky pobavit, ale to by tady nektěří museli znát a ne vidět jedno video od něho a hned ho nenávidět. :D Radši bežte otravovat Trumpa, u toho vás podpořím. :P

811

Odpovědět

Však Trump taky bude. :-D

121

Odpovědět

+Corwin8Napsal jsi Trump nebo Drumpf? Od té doby co mám ten doplněk, tak nevím :D

132

Odpovědět

+Corwin8Trump.

:-D

51

Odpovědět

Dotaz, těšíte se dneska na Conana? :-)

173

Odpovědět

To jsou dotazy. :D Samozřejmě, že jo. :) Ale divím, že se ptáš tady, jak kdyby tam měl být Clueless gamer s Pewdsem. :D To se asi pak většina nebude těšit. :D

53

Odpovědět

+WhocaresŽe bych byl tak záludný? :-)

151

Odpovědět

+WhocaresPromiň za tu předpověd budoucnosti. :D

40
Další