Seznamte se s Megamindem

Thumbnail play icon
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:98
Počet zobrazení:2 857

Animáky jsou zlo! Je mi jedno kolik infantilních fanoušků teď začne prskat, takhle to prostě je. Časy, kdy se na polygonové hrdiny chodilo do kinosálů s úsměvem na tváři jsou ztraceny v nenávratnu a můžeme tak pouze vzpomínat na dobu, kdy v nás první Doba ledová, Madagascar, či Shrek (s přivřenýma očima i jeho druhé pokračování) zanechávaly stopu příjemně strávené hodiny a půl. Dnešní animovaná produkce jde do kopru a nezachrání to ani Shrek 4, ani třetí Toy Story a už vůbec ne Megamind. Tuhle srandu chystá studio DreamWorks, které si úspěch chtělo pojistit angažováním Willa Ferrella a Brada Pitta. Jenže první teaser jasně dokázal, že přijít v současné době s humornými a zároveň originálními scénami je již téměř nemožné, díky čemuž se prezentuje 40 vteřinami nudy. A tak trochu se bojím, že ani plnohodnotný trailer a schopný střihač toho o moc víc nevykouzlí. Přímá konkurence v podobě Despicable Me pak není o moc lepší, vlastně vůbec. Čtyři hvězdy musí stačit. Animáky jsou zlo!

Přepis titulků

Ve věčném souboji mezi dobrem a zlem dobro vždy vyhrálo. Jenže tentokrát má zlo tajnou, úžasnou, totálně krásnou zbraň. Mě. Spusť to! V mém podání vypadá zlo tak dobře. DreamWorks představuje MEGAMIND Si děláš srandu, že?

Překlad: Malkivian www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tenhle film je naprostá paráda, jsem velký fanda animáků a dobrých filmů, ale taky se hodně rád zasměju a Megamind je vtipný, originální film. Nikdy sem nevěděl co se stane až na to že kdo to vyhraje.. Je to film vysetý nádhernými stereotypy které pobaví, a skvělýmy rockovými hity.. Já osobně doporučuju

190

Odpovědět

Pane jo ještě že jste Megaminda všichni odsoudily než jste to vůbec mohli vidět. Podle mě je M jeden z nejlepších animáků za poslední dobu.

195

Odpovědět

Problém těchhle filmů je že se zasekávají v půli cesty mezi dětským a dospělím filmem. Takže je tam milion vtipů co dítě nepochopí a dva miliony vtipů na téma "hrdina během proslovu upadne" nebo "hrdinovy se změní hlas/hudební doprovod na něco co nesedí". Ve výsledku se potom u toho filmu zasměju, ale...já si pak nějak nepamatuju čemu.

189

Odpovědět

Animated films are true evil !!!

182

Odpovědět

názor ať si má každý vlastní.... ten můj je, že animáky jsou poslední druhy filmů který se nedělá na efekt a co největší množství 3d záběrů

188

Odpovědět

Malkivian zase tak úplnou pravdu nemáš. Dneska je to sice hodně o penězích ale kupříkladu minulý rok vyšel geniální animák Jak vycvičit draka =)

188

Odpovědět

Fiki: Ani ta pisnicka to ale nezachrani:-) Ten teaser byl otresnej. Kdyz to srovnam s uplne prvni asi minutovou ukazkou Souboje titanu, ktera byla kulervouci...

189

Odpovědět

Fiki:

Minnie Riperton - Loving you

http://www.youtube.com/watch?v=kE0pwJ5PMDg

187

Odpovědět

To není trailer. Jen teaser.

187

Odpovědět

To bylo nějaký useklý ne?

189

Odpovědět

No nevim nevim :D...ale hlavně co nevim a chci aby mi někdo helpnul....Jak se jmenuje ta písnička co tam poštěla ta ???ryba??? ....ta nejpomalejší....?

187

Odpovědět

Já spíš za hudbu. Jinak tam nic dobrýho není. :-D

188

Odpovědět

Já bych dal teda 4 a půl hvězdy. Alespoň za Tinu Fey.

188