Všechny filmy Quentina TarantinaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:143
Počet zobrazení:10 330

Co mají všechny Tarantinovy filmy společného a co se pravidelně objevuje v každém z nich? Upřímná epizoda Upřímných trailerů nám tentokrát o jeho filmech ukáže i něco, co jsme ne všichni věděli.

Poznámka: Věta Silly Rabbit, Trix are for kids (Ty hlupáčku, Trix jsou pro děcka) je z reklamy na cereálie Trix.

Přepis titulků

Z hlubin béčkového filmu se zrodí režisér, bývalý zaměstnanec videopůjčovny, kterého všichni ve videopůjčovnách uctívají, a odpoví na otázku, co by zplodily 90. léta, 70. léta, komiksy, kung-fu filmy a kokain? Tohle. Proč ve filmech potřebujete tak příšerné násilí, proč by nemohlo…

Protože takhle je to větší sranda, pochopte! Každý film Quentina Tarantina Vstupte do světa klasického filmu a poruchy pozornosti, kde se vznáší těžký dým a postavy mluví chraplavě. - Pěkně proradný. - Cože? - Můj život. - Prostě bude po mým. Ale vždy jsem si vážil jeho odhodlání.

A kde má každý pořád hlad. Mám hlad, dáme tacos. Tak pojď na steak. Bude se podávat bílý koláč. Velký talíř palačinek s borůvkami. - Tamales. - Čtyři pepperoni pizzy. To neděláme! Ale slanina je dobrá, vepřovej řízek výbornej.

Tohle je fakt dobrej burger. Poznejte všechny tři fáze kariéry tady toho fešáka. Kritiky opěvovanou krimi trilogii, fázi „teď si dělám sedmdesátkový filmy“, ten fakt dlouhej film… a výbuchy odplaty v revizionistické historii. A já doufám, že se vám líbí všechny, protože je už jenom jeden film od důchodu. Sakra, fakt?

To ne, tak schválně. Kill Bill beru jako 1 film, Auto zabiják se nepočítá, Jackie Brown je adaptace, tak jde taky pryč. Takže je jenom 4 filmy od důchodu. Poznejte hlavní tarantinovské postavy, pravděpodobně kriminální živly, co chápou pěkně starý popkulturní narážky. Jako Caine v seriálu Kung-fu. - Ty hlupáčku. - Trix jsou pro děcka. - Like a virgin.

- Údolí panen. Pamatuješ Fantastickou čtyřku? - The Delfonics. - Charlie Brown! The Bellboy Jerryho Lewise. Mannix, Krycí jméno U.N.C.L.E., Batman a Robin. Znáš ty pořady nebo někoho, o kom mluvím? Když trpí strašlivou nespravedlností, parádně se na to oháknou. A pak jezdí autem a mluví.

Víš, jak v Paříži říkají čtvrtlibráku se sýrem? Jezdí autem a poslouchají hudbu. Nebo jezdí autem, mluví a poslouchají hudbu. Chceš ho vykouřit rovnou? Pak se nadchnou, když něco tajně plánují. Zahrajeme s nimi divadlo. A ocitají se v riskantních konverzacích, kde se někdo vydává za někoho jiného. Jeden z nich, pánové, není tím, za koho se vydává.

Jste Němec asi jako ta skotská. Dokud se všechno nezvrtne do megakonfliktu. Namířenou přímo na vaše varlata. Já vám na koule mířím už od té doby, co jste si sedl. Tak to jsme tři. A všude stříká víc krve než ve školní hře Addamsovy rodina. Odhalte brilantní dialogy tohoto výjimečného režiséra. Anglicky, ty čuráku, umíš anglicky?

Precizně vykreslené postavy, nadčasovou hudbu, která není ze stejné doby, ve které se odehrává film. A podle toho, jak ho vidíte vy, má buď neuvěřitelný talent na předělávky filmové historie, nebo neuvěřitelnou odvahu, s kterou vydává starý filmový scény za svoje. Neukradl je, když jste je neviděli. To samé dělá Lucas, P. T. Anderson, Guy Ritchie nebo… všichni.

Takže zasalutujte žijící legendě, co točí jedny z nejlepších filmů generace a taky ovlivnila jedny z nejhorších filmů své generace. Ale ženám a černochům dává úžasný drsňácký role, kterým fandíme, a taky nechal pár bílejch říkat to slovo na N. Dospěl v jednoho z nejlepších režisérů hollywoodské historie, sice díky neúnavné práci jednoho z nejhorších v Hollywoodu, ale co se Tarantina týče, jedno bylo vždycky jasný, nesporný a jednomyslný.

Tenhle chlap miluje… pěkný… nohy. Nohy, nohy, nohy, nohy, nohy… Ty mně nepovídej o masáži noh, v tom jsem kurva mistr! - Pohni palcem. - Chci, abys mi namasírovala nohy. - Ty jich děláš dost, co? - Jasný, mám na to i metodu a tak. Pohni palcem.

Namasíroval bys nohy chlapovi? Odsud budeš mít pěkný výhled na moje nohy. Naser si. Jo, jo, nohy! Bože, podívej na ty prsty! Přičichnem si k botám. Do toho, nohy, do toho! Pravděpodobně v tom budou hrát: Samuel L.

Jackson, Michael Madsen, Christoph Waltz, když dostane chuť na Oscara, filmové hvězdy, budoucí hvězdy, hvězdy za zenitem, kapitoly, záběry z kufru, cigarety Red Apple…

Takhle má chutnat vaše cigareta. …plivání… nechutnosti… mučení… Tvoje prdel pozná středověk… s kleštěmi a letlampou. Stačí jedno slovo a seš bez jazyka.

Představte si brutalitu, co od nás jejich bratři zakusili. …extrémní záběry zblízka… film ve filmu, Austin Powers? A on sám. Jo, ale já mám fetiš na nohy, takže se to vyrovná. Každý film Quentina Tarantina. Víte, že Tarantino natočil i epizodu Pohotovosti?

Tu, kde s doktorem Rossem jedou do Mexika zabít partu upírů. Překlad: Lukkul www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je úžasné feet video :D

140

Odpovědět

Diky moc za preklad :)
Za me jeden z nej HT za posledni mesice.

241