REVENANT ZmrtvýchvstáníUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:309
Počet zobrazení:9 778

Leo se plazí pro Oskara poprvé...

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Od Leonarda DiCapria a... Hej, to není Scorsese! ...přichází výsledek produkce, při které si herci prošli peklem, aby se diváci mohli dvě a půl hodiny uzoufat nudou. Jo jo, nebe. Jo, zase nebe. No vida, nebe.

Nebe a zase nebe. Hele, nebe! Pecina. No podívejme, tady máme nebe. Nezapomněli tu kameru vypnout? Á... Nebe. Revenant Po desetiletích neproměněných nominací Matthew McConaughey.

Forrest Whitaker, Poslední skotský král. Jamie Foxx, Rey. Tommy Lee Jones. se Leonardo doslova drápe za svým Oskarem v prvotřídním oskarovém materiálu; samozřejmě natočeném podle skutečné události, až na toho syna, který neexistoval a až na tu pomstu, ke které taky nikdy nedošlo.

To vše od držitelů cen za nejlepší snímek, režii a kameru v roce, kdy jejich největší konkurencí bylo tohle: Tak pospěš, příteli! Prodej tu krasotinku a o peníze se šábneme napůl! Fakt ale, kdybys prohrál s komančem Heisenbergem, to by byla mela. Ponořte se do krás filmu, jehož natáčení je zajímavější, než snímek sám, a u kterého diváci hloubají, jestli Iñárritu v tak dlouhých záběrech alespoň jednou stříhal, ptají se, co z toho jsou efekty a co je skutečné, a žasnou nad užitím přírodního nasvícení.

Protože je tutovka, že příběh je dvakrát neuchvátí. Jo, díky! Nebe tu dlouho nebylo.

Po vzoru filmu Tak nevyhrožuj... ... se připravte se na dva ohromující herecké výkony, u kterých ovšem nebudete rozumět ani ň, poněvadž Leův projev se skládá především z mručení... Bože! a Tom Hardy akorát huhlá o kožešinách. Vemte kožešiny! Ty kožešiny!

Mý kožešiny už jsou stejně pryč. Ty kožešiny tam někde jsou. Kožešiny! Sledujte, jak Leo maže hranici mezi hraním a rolí, když doopravdy trpí nesnesitelnou zimou, vleze do mrtvého koně a cpe se syrovou rybou a bizoními játry. Což je sice hustý, ale nespočívá náhodou herectví v tom, že něco předstíráte?

Z tohohle bych vrhnul taky, takže... kde mám Oskara? Těšte se na spoustu záběrů pěkných krajinek a občasné brutální násilí, abyste neusnuli. Překvapení střídá nudu, aby to nakonec Revenant tak přepískl, že s jiným soundtrackem by se z něj stal Jackass.

Hrají: Držitel Oskara Leonardo DiCaprio Á, to zní tak krásně! Zádumčivý Max Domhnal Gleeson Já to vyslovil! To je ten týpek s tím obočím z Labyrintu! a Nadržená Medvědice Hugh Glass a jeho nejvíc nejhorší den Já vím, že si Leo při tomhle natáčení dost vytrpěl, ale koukejte na Ruffalovy vlasy ve Spotlight!

Tomu říkám hraní!

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

že ten vykuchanej kůn nepřilákal vlky? to by asi nebylo dobré ráno :-)

filmy se mi celkem líbil, určitě to nebyla taková nuda jako Čtyři hrozní

313

Odpovědět

Jen bych rád dodal že v čase 0:45 kdy dostává cenu Jamie Foxx tak je to za film Ray ( ne Rey). Díky za překlad ;-) btw. Revenant pro mě zklamání, děsná nuda ale Tom Hardy byl neskutečnej. Ten měl dostat Oscara.

101

Odpovědět

Někdo má rád děj a akci, někdo emoce a prožívání. Toť vše.

216

Odpovědět

Už má oscara, tak už zas může hrát a ne se "jenom" namáhavě připravovat na roli.

81

Odpovědět

bohužel, už žádnej Leonardo Nooscaro

91

Odpovědět

Teď nevím, co se mi líbilo víc, zda film nebo tohle :D :D

130

Odpovědět

Revenant... i z rvčy medvědem udělal zdlouhavou nudnou situaci :D :D

138

Odpovědět

Harašivý..pan-da! :D

132

Odpovědět

Šílená kritika, že loni vyhrál Birdman, ale tenhle film je přitom mnohem horší.

1937

Odpovědět

jediná koukatelná věc na Birdmanovi byly roztomilý kozičky Emmy Stone

42

Odpovědět

Uprimne mna ten film nenadchol, mal som vyssie ocakavania kvoli hype, ktore sa mi ale nenaplnili.. rozhodne mal lepsie filmy za ktore si oskara zasluzil.
Inak Leo patri medzi mojich oblubenych hercov, zraje nam ako vino, paci sa mi ako herec coraz viac a viac.

336

Odpovědět

Tak letos to mě asi dostat Redmayne. Danish Girl je sice nic moc film, ale Eddie je tam opravdu vynikající.

107

Odpovědět

Ty záběry přírody jsem si v kině naopak opravdu užíval. Už se nemůžu dočkat brripu :D yify pls

567

Odpovědět

Pokud vím, tak Yify už nevydává filmy.

51

Odpovědět

+doom9resp. nenahrává

42

Odpovědět

Odpovědět

ten film zboznuju ale tohle se povedlo

2210