Šílené dítě

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:281
Počet zobrazení:5 886

Tohle je možná ostřejší víc, než by se vám mohlo líbit. Spoustu z vás to ale určitě pobaví. Na tomto velice známém videu se podívejte, jak "nezávislé" na hrách jsou děti v Německu. Těžko říct, zda je chlapec takový už od malička, či se nám tu snaží prezentovat něco jako negativní vlivy her. To už je na vašem posouzení.

Přepis titulků

Já chci hrát! Jeď! Nahrávej se rychleji! No tak! Ale doprčic už! Chci si zahrát Unreal Tournament! Jeeeeeeď! Spusť už tu podělanou hru! SPUSŤ... TU.. HRU, ty bastarde!

Já chci hráááát! Nenuť mě to říkat znova!Jeď! Uhněte! Co je zas tohle?! Můj Bože, co se to stalo?! Já chci pařit Unreal! Rychlý start! Jo, už to běží...!Jo, už to běží...! Jo, už to běží...! Jo, už to běží...! Jo, už to běží...! FUNGUJ!

TY PARCHANTE! FUNGUJ! Já chci hrát Unreal Tournament! Nahrává se to, nahrává se to...Já nechci, aby se to nahrávalo! Když se to nahrává... tak... musí člověkčekat ještě dýl! Já nechci čekat, JÁ CHCI HRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁT......! Mysli pozitivně, prostě mysli pozitivně!Určitě už to brzo začne. Už to běží! Už to běží! Ha, běží to!

Tady máš, ty bastarde!Nažer se! Jo! Jo, zabil jsem ho! Běž, běž! Kde je? Kde jeten hajzl, sakra?! Ty bastarde! Já tě zabiju! Aaa, mačkám "Střelba"! Chybí mi Escape. Chybí mi Escape! Kde je? Kde je moje tlačítko Escape?! Kde je? Kde je?! Nepotřebuju pomoc a podporu.

Nepotřebuju pomoc! Nepotřebuju pomoc! Tlačítko H místo Enteru.Ok, ok! SAKRA! Nefunguje to! Já tě zabiju! Já tě zabiju! Sežer si tohle, ty bastarde! Zabiju tě! Joooooo! Wohooooo!Zabil jsem tě! Joooo! Já vás všechny pozabíjím! Joooooooooooooooooo!

Sežer tohle, ty bastarde! Já vás zabiju! Já vás zabiju! Já vás zabiju! Všechny vás tu postřílím! Jakej hajzl to po mně střílí? NEEEEEEEE! Překlad: B-holdwww.videacesky.cz

Komentáře (112)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Yep, u týhle mapy raplím pokaždé.

180

Odpovědět

je to tak divoké že to vyzerá ako fake :P ale som sa zabavil :D

180

Odpovědět

Kdyby se mi Quake 3 načítal tak půl minuty, možná by to dopadlo ještě hůř :D

180

Odpovědět

Reakce Hitlera na porážku u Stalingradu ? :D

180

Odpovědět

:-D

180

Odpovědět

Jinak tady něco podobného: http://www.youtube.com/watch?v=YersIyzsOpc

180

Odpovědět

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

180

Odpovědět

Nejvíc mě dostává: Mysli pozitivně :D

180

Odpovědět

ty v*e klobouk dolu před překladatelem tohodle psycha, rozumim tomu děcku sotva každé desáté slovo ... a dík za to, konečně po těch letech co sem to viděl naposled, vim co se tam vlastně děje :D

180

Odpovědět

Najlepsie jak je v podobnych videach proplesknout vaše děcka :D

180

Odpovědět

To video je jednoznacne nahrane, herecky vykon na amatera daneho veku dost dobry ale niako extra ftipne mi to ajtak nepride.

182

Odpovědět

Super, :D už sem to ale viděl na YouTube v lepším kontextu http://www.youtube.com/watch?v=k_Pq56pHtnY&feature=related na tuhle verzi se fakt podívejte!!! :D :D :D

180

Odpovědět

Tourettův syndrom... ?

180

Odpovědět

:D ale je to nahraný :D nevěřim že je to real :D

180

Odpovědět

Vidět takhle malého jak mlátí do notase, tak ho zrubu a odvezu na do špitálu.
Až by ho na jipce opravili, šup s ním na psychiatrii!

182

Další