Sir Hammerlock představuje Borderlands 2

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:309
Počet zobrazení:4 522

Borderlands 2 je pokračování úspěšného prvního dílu od společnosti Gearbox Software, která je známá zejména sérii Brothers in Arms, Aliens a spoluprací na hrách jako Half-Life a Duke Nukem Forever. Borderlands je FPS RPG zasazené do fiktivního světa Pandora, kde se to jen hemží nepřátelskými bandity, příšerami a bizarními postavami. Propracovaný systém hry až čtyřech hráčů najednou a skvělá komiksová atmosféra byly jedny z důvodů úspěchu této hry. V tomto videu vám sir Hammerlock originálně představí jednotlivé postavy, zbraně a nepřátelé Bordelands 2. Hra Borderlands 2 by měla výjít 21. září 2012 na Xbox 360, PS3 a PC.

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Zdravíčko, perspektivní dobrodruhu. Tady sir Hammerlock. LOVEC. UČENEC. KAVALÍR. K vašim službám. Slyšel jsem, že zvažujete návštěvu Borderlands. Jako první vás tedy varuji, že Pandora... se změnila.

Tento svět už není tím, čím býval. Možná si pamatujete písek, bláto a občasné kameny. Teď je zde spousta nových míst k prozkoumání. Zářící fašistická krása města Opportunity. Nebezpečná svěžest Highlands. Nebezpečná oblast plná žíraviny. Myslíte, že Borderlands znáte? To jste ještě nic neviděl.

A také... budete pravděpodobně zabit jedním z tisíců děsivých způsobů. Borderlands byly totiž převzaty hanebným zločincem jménem Pohledný Jack. A pouze vy ho můžete zastavit. Protože jste samozřejmě drsňák. Ale jaký drsňák budete, je jen na vás. Můžete si vybrat ze čtyř tříd.

Každá má vlastní schopnosti a také různé hlavy a doplňky, kdybyste si chtěli upravit vzhled své hlavy. Každopádně, teď trochu násilí. Siréna Maya může použít svou schopnost Phaselock k ovládnutí bitevního pole, uvěznění nepřátel, léčbě spojenců a k pořádnému elementálního poškození. Vidíte ty bandity? Všimli jste si, že nehoří?

Maya to hned napraví. Komando Axton používá svou obranou věž Sabre k přilákání nenávisti svých nepřátel a uštědření pořádného poškození. Může ke své věži připojit i atomovou bombu, která pokaždé způsobí úžasně obrovskou explozi, což je sranda. Pokud vás zajímá odstřelování, nebo bodání lidí do hrudi pěkně velkou katanou, možná by se vám více zamlouval asasín Zero.

Na vyšší úrovni může Zero prolétnout bitevním polem jako vítr a zabíjet všechny nepřátele okolo sebe. Gunzerker Salvador se může dostat do zuřivého módu, kdy se mu pořádně zvýší obrana a může najednou držet jakékoliv dvě zbraně ve hře. Když už mluvíme o zbraních, Borderlands 2 jich má opravdu mnoho. Přes 87 bazilionů.

Všechny můžete vyměňovat s kamarády nebo uložit ve své osobní bance. Všechna kořist v Borderlands, jako zbraně, štíty, granáty a podobně, je náhodně generována, takže žádné dva kusy výzbroje nejsou stejné. Možná najdete kulomet s výbušným střelivem. Nebo samopal, který pokryje vaše nepřátele kyselinou. Nebo pistoli, která vybuchuje jako granát. Když už jsem u toho, měl bych zmínit granáty.

GRANÁTY V Borderlands jsou granáty stejně různorodé jako zbraně. Vážně jich jsou baziliony. Mohou tvořit černé díry, nebo chrlit plameny, nebo... Dám vám příklad. Už jste někdy hodili granát, který se přilepí na svůj cíl, vybuchne a roztříští se na 5 dalších granátů, které vše okolo pokryjí kyselinou?

Protože v Borderlands to udělat jde. A s velkou pravděpodobností budete muset takové zařízení použít. Krásné pláně Borderlands jsou totiž plné stovek nových a nebezpečných nepřátel, kteří vás okamžitě roztrhají na kusy. STOVKY A STOVKY NEPŘÁTEL Banditi, příšery, roboti, dokonce i smrtící rostliny. Na této planetě je nekonečně mnoho tvorů, kteří vás chtějí zabít.

Vezměte si takového Červího mlátiče. Pichlavý a poněkud nebezpečnější chlapík. Může na vás zaútočit svými chapadly, zahrabat se pod zem před vaší střelbou a z dálky na vás střílet hroty. Pokud vám to přišlo málo, může také kolem svého těla vytvořit singularitu, čímž si vás přitáhne k sobě, aby vás mohl nabodnout na své zasouvací hroty. A to je jen jeden z mnoha nepřátel, kterým budete čelit.

Nenuťte mě ani začínat o Nomádech, Mučitelích, Nakládačích, drsnejch Varkidech... Mám husí kůži jen na ně pomyslím. Naštěstí pro tebe, odvážný dobrodruhu, při postupu misemi budeš získávat nové schopnosti. Mocné relikvie a drsňácké body, které ti umožní odemknout nové úrovně Drsňáctví. DRSŇÁK Relikvie mohou vylepšovat jakoukoliv vaši vlastnost od zdraví až po rychlost střelby a rychlost vozidel, zatímco modifikace třídy budou vylepšovat určitou schopnost daleko za její maximální úroveň.

Vezměme si například Zerovu schopnost bodnutí do zad, která zvyšuje poškození proti nepřátelům, kteří jsou k vám otočení zády. Na nejvyšší úrovní dává Zerovi bodnutí do zad 40 % poškození navíc.

Pokud ale získáte modifikaci, která přidá do bodnutí do zad další 4 body, pak... +72 % poškození při bodnutí do zad. Při používání těchto schopností k ničení nepřátel a plnění úkolů, budete získávat peníze, výbavu a zkušenosti, přičemž vším můžete vylepšovat schopnosti své postavy, kterých je opravdu mnoho. Nakoupením správných schopností se budete schopni prosekat nepřáteli jako horký nůž psychopatem, vy drsňáku.

A když už mluvíme o drsňáctví, Borderlands 2 má nový systém jménem Úroveň drsňáctví. Dokončením různých výzev ve hře můžete zvýšit úroveň svého drsňáctví a koupit si bonusy vztahující se na všechny vaše postavy. A zmínil jsem už, že úroveň drsňáctví je neomezená? Protože je. Borderlands 2 navíc podporuje skupiny až čtyř hráčů.

Dva hráči mohou také hrát split screenem na jedné obrazovce a společně se připojit do internetové hry. Spousta přátelství a spolupráce! Čas nadešel, drsňáku. Armády Pohledného Jacka hrozí vypálením Pandory do základů a jen ty ho můžeš zastavit. Popadni zbraň, přiveď kamarády a zapal si nějaké ty psychopatické trpaslíky.

Sir Hammerlock vám říká, Borderlands na vás čekají. JATKA ČEKAJÍ. PŘIVEĎTE KAMARÁDY. 21. ZÁŘÍ 2012

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neznám, nehrál, ale po zhlédnutí tohoto videa chci!

Nejlepší prezentace hry, co jsem kdy viděl!

230

Odpovědět

Jednicku porad jeste hraju jak silnej takze se tesim na dvojku. Predstaveni vypada paradne a taky me zajima koho si po Mordecaiovi vyberu ve dvojce :D

200

Odpovědět

No dobrý, v jedničce mě bavila nejvíc Lilith, Zero vypadá stylem hry dost podobně, snad to nebude chcípák...

180

Odpovědět

Jedničku hrál kámoš jak vzteklej,vypadalo to hodně good.Takže jsem se rozhod že do dvojky už půjdu.

180

Odpovědět

Nejlepší :D .. jedničku jsem si kdysi koupil v GOFY edici a stále ji hraju. BL2 je úspěšně předobjednaná, už jen čekat na na oficiální vydání :)
2Jidla: Mám podobné problémy :D

180

Odpovědět

Maya should fix that :D

200

Odpovědět

V jedničce jsem hrál za Mordecaie (sniper), teď už sem i procházel interaktivní tech tree borderlands 2 na webu a nemůžu se rozhodnout mezi Salvadorem a Assassinem. Kdo ještě by chtěl mít moje problémy? :D

190

Odpovědět

PECKA. Dík za překlad!
Jinak námět na příště: http://www.youtube.com/watch?v=P9E9FEcyfAY ;)

181

Odpovědět

Úplne neuveriteľne spravené video, výborrne odprezentovaná hra, super to všetko uviedlo, jednotku som nehral ale táto dvojka vyzerá fakt bohovsky :D asi sa do nej niekedy pustím ;)

180

Odpovědět

Dokáže někdo poznat jeho přízvuk? Já vůbec :-D

183

Odpovědět

Už se nemůžu dočkat. Hrozně bych chtěl tu edici, kde dostanete lootovací bednu z jedničky, bohužel za 3 tisíce je to mimo moje možnosti jakožto chudého studenta živořícího na koleji :)
http://www.xzone.cz/download/bd2lc.jpg

180

Odpovědět

Ta se fakt povedla. Ale ta cena už moc ne. :D

180

Odpovědět

Už mám předobjednané.

180

Odpovědět

DDO převedené do sci-fi, tak to jsem ještě neviděl :)

190

Odpovědět

Mohu se zeptat na jakém serveru hraješ?

190

Odpovědět

+lotr9326Jsi také příznivce DDO? Já sídlím na Cannithu :)

190

Odpovědět

WAU tak toto vyzera fantasticky.Dik za preklad.

180

Odpovědět

!!!BAD ASS!!!

201

Další