Siri ve vánočním hororu

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:643
Počet zobrazení:9 006

Pokud jste si přáli k letošním Vánocům iPhone, dejte si pozor, abyste nedopadli jako hlavní hrdinové tohoto hororového videa.

Přepis titulků

O letošních Vánocích... - To je skvělý! Už se těším na dárek. - Nebudete věřit, co jsem vám koupil. - ...si rozmyslete, co si budete přát. - Novej iPhone? - Páni! Díky, Michaele. - iPhone pro všechny! Hej, Siri, co je smyslem života? Život nemá žádný smysl. - Nebuď takovej cynik, Siri. - Je to tak. Žijete a pak je po vás. Je po vás.

Ta věc je rozbitá. Siri, mám odbočit vlevo nebo vpravo? - Pokračuj pořád rovně. - Rovně? Hele, s mým mobilem je něco v nepořádku. Slyšíš mě? Nemusíš jít sem, hlavně zmiz z domu! Vypadni ven! Jen za tento týden byla nalezena již tři těla... Mobil byl poškozen vodou.

To nebyla voda... ale krev. Dárek, jehož balicí papír jste rozcupovali... hodlá teď... rozcupovat vás. - Nemáme tady nůž? - Na to je aplikace. Těm iPhoneům vůbec nic není! Musíš zabít lidi!

Ano, zabij lidi! Prosím, už dost! Pomozte mi někdo! Nech mě už jít! Promiňte, ale nerozumím ti. - Asi je po něm. - Tys ho zabil? Ne... Na noc jsem ho nedal na nabíječku. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Melo se to jmenovat spis Wiki.
Beztak to dopadne jako v Ja robot.

180

Odpovědět

Penis: "Hej!"
Mozek: "Co?"
Penis: "Klikni na to video s nahou holkou ve sprše."
Mozek: "Ok..."

274

Odpovědět

Taky jsem na to kliknul stylem: Todle video nemusim,to taky ne... ani todle me nezajma.... a hele todle muzu.

180

Odpovědět

Vážně? Něco tak hloupého má přes 7 bodů?
Co je zajímavého či vtipného na telefonu, který táhne člověka?! Atd. atd.
Bez nějakého haterovství se ptám na objektivní: "Proč?"

1837

Odpovědět

Čekáš, že ti to tu někdo vysvětlí a začneš se najednou smát? :-) Já taky neříkám, že je to nějaké boží dílo, ale pár scén mi přišlo fajn a je to tematické, tak jsem to přeložil. Snad se zase tolik nestalo. ;-)

188

Odpovědět

+BugHer02Hrdlodus: Nevím jak to přijde tobě, ale mě to přijde jako skvělá parodie na horrorová klišé - scéna ve sprše a tak dále :D

189

Odpovědět

+BugHer0Ano, doufal jsem, že mi to tu někdo vysvětlí (díky Barfilmu - sice nesouhlasím, ale je to ona kýžená odpověď), a ne, nezačal bych se smát. Mně se nic nestalo, proti překladům videí nic mít nemůžu, jen proti hodnocení (a to jen obecně, osobně si to neberu).
Vypadalo to nadějně, ale od 40. vteřiny mé naděje pohasly.
(P. S.: Zvažte přechod na hodnocení typu YouTube - pouze líbí/nelíbí. Ne, že by to bylo extra důležitý, ale pokud budete souhlasit a mít čas na úpravu... Víc stupňů hodnocení je zde zbytečných.)

186

Odpovědět

+BugHer0Překlad je dobrý jen video je sr**ka a ne každému se trefíš do vkusu. Vlastně ne každý je zastáncem jablíčka.

187

Odpovědět

Tak minimálně je to dobře natočeno, sestříháno a ozvučeno. Nehledě na to, že jde o nějakou skupinu lidí (neprofesionálů) co jen tak pro zábavu stočí videa na YouTube.
To ti je málo? ;)

183

Odpovědět

+Nowhere To RunTo mi rozhodně nestačí, dokonce mě nic z toho prakticky nezajímá. Mně zajímá nápad a provedení. Co se technické stránky týče, chci, aby se na to dalo koukat a poslouchat to. Vše víc je nadstandard, bez kterého se obejdu bez námitek. Něco jiného by bylo, pokud by na tom video stálo nebo by to bylo nutné.
A pokud jde o neprofesionály, kteří točí pro zábavu - je mi jedno, jestli je to desetiletý Jenda nebo Kubrick. Pokud natočí blbost, nebudu je omlouvat. Toleranci budu u Jendy uznávat, pokud to bude slušné dílo a něco mi tam vadilo.

181

Odpovědět

Ještě že mám androida :D

184

Odpovědět

dalsi adaptace siri jako horroroveho zabijaka :D

184

Odpovědět

Stará dobrá cihla - s tou nic podobného nehrozí :-)

193

Odpovědět

to spíš chudák Barry Kripke!!! "siwi you suck"

183

Odpovědět

Chudák Rajesh Koothrappali :(

181

Odpovědět

Barbara Dunkelman je to jméno, které chcete vědět :D

181

Odpovědět

díky, kámo. potřeboval jsem to k... projektu do školy

200

Odpovědět

Černý humor od srdce ... wait! what? Knife app? ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah! ... Hello, this is Siri. Can I help you?

183

Odpovědět

Nejvíc mě pobavily ty mapy .. 'cause it's true

184

Odpovědět

Oprava. iPhone 4S vyšel minulý rok s operačním systémem iOS 5. Zmiňované mapy se vyskytují v operačním systému iOS 6, který byl vydaný 19. září 2012. Video bylo přidáno na YouTube 20. 12. 2011 :)

186

Odpovědět

+czKarlosApple je zkrátka tak dokonalý, že dokázal předpovědět i svůj neúspěch.

180

Odpovědět

K tomu se dá říct jen.. Wtf? :D

188